Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mowie o :audi: oczywiscie.[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:35_________________________________________________

wlasnie pokonalem malego gloda...bronia od danona :polew:

Ty juz nie pij :facepalm: :facepalm:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arturze pociesze Cie moze tym, że w kazdej w histori ostatnich 20 lat byly takie kostki :P

idę na allegro poszukać

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

wlasnie pokonalem malego gloda...bronia od danona :polew:

:decayed:

Opublikowano

aa...tesciowa o mnie tak dba...wie co ziec lubi :naughty:

Opublikowano

slyszołech ze jak na FIS'e z przodku 4x,x nima to to niejedzie

:polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano
:decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:39_________________________________________________Ty żeś te swoje już odmulił :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

Od kogo taKie historie :P ?

Opublikowano

normalnie jestem zniesmaczony przez ta ta wypawiedz^^^ :blink::tongue4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:40_________________________________________________chodzi o te 4x,x :)

Opublikowano

Arturoo ETKA mowi ze 80 miala takie, 100 tez i inne z tamtych lat wiec moze jakis szrot ;) ?[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:41_________________________________________________

normalnie jestem zniesmaczony przez ta ta wypawiedz^^^ :blink::tongue4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:40_________________________________________________chodzi o te 4x,x :)

To lepiej nie zakladaj FIS-a :P

Opublikowano

normalnie jestem zniesmaczony przez ta ta wypawiedz^^^ :blink::tongue4:

oj tam ,oj tam :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Pany i nie otrzymalem odpowiedzi o jakis wirusie do mojej audi...gdzie fajnie to zrobic :?:

Opublikowano

Arturoo ETKA mowi ze 80 miala takie, 100 tez i inne z tamtych lat wiec moze jakis szrot ;) ?

:notworthy:

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:42_________________________________________________

Pany i nie otrzymalem odpowiedzi o jakis wirusie do mojej audi...gdzie fajnie to zrobic :?:

tychy,bielsko :gwizdanie:

:szukaj:

:tongue4::polew:

Opublikowano

normalnie jestem zniesmaczony przez ta ta wypawiedz^^^ :blink::tongue4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:40_________________________________________________chodzi o te 4x,x :)

fajnie se cyferki zmieniaja :gwizdanie:

Pany i nie otrzymalem odpowiedzi o jakis wirusie do mojej audi...gdzie fajnie to zrobic :?:

aligator czyt. Dynosoft
Opublikowano

Dodatkowo w Borze, Beetlu, Polo, Golfie, Passacie i transporterze :P

Opublikowano

Pany i nie otrzymalem odpowiedzi o jakis wirusie do mojej audi...gdzie fajnie to zrobic :?:

tychy,bielsko :gwizdanie:

:szukaj:

:tongue4::polew:

:embarrassed:

Opublikowano

Arturoo ETKA mowi ze 80 miala takie, 100 tez i inne z tamtych lat wiec moze jakis szrot ;) ?

:notworthy:

proponuje szrot i szukac jakiegos golfa III :P

Opublikowano

Dodatkowo w Borze, Beetlu, Polo, Golfie, Passacie i transporterze :P

:?:

nie kumam :mysli:

Opublikowano

Dodatkowo w Borze, Beetlu, Polo, Golfie, Passacie i transporterze :P

Wikipedia cytujesz .... :tongue4:

:polew: :polew:

Opublikowano

Dodatkowo w Borze, Beetlu, Polo, Golfie, Passacie i transporterze :P

:?:

nie kumam :mysli:

Tez sa takie wtyki , podsuwam gdzie szukac :P[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:47_________________________________________________

Dodatkowo w Borze, Beetlu, Polo, Golfie, Passacie i transporterze :P

Wikipedia cytujesz .... :tongue4:

:polew: :polew:

No niestety nie , ETKa 7.2 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.