Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

baa...w niedziele :embarrassed::tongue4:

daniel...to bylo dawno i prawie nie prawda...prawko mam i nie zamierzam sie go pozbyc a ponadto hO_oje jechali 30 km/h :wallbash: po cywilnemu, bo to zapomnialem dodac

Tak bywa, tak czy inaczej CB to dobra rzecz :good: :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a tak szczerze Q bym chcial miecw audi ale coz...jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma :decayed:

Opublikowano

baa...w niedziele :embarrassed::tongue4:

daniel...to bylo dawno i prawie nie prawda...prawko mam i nie zamierzam sie go pozbyc a ponadto hO_oje jechali 30 km/h :wallbash: po cywilnemu, bo to zapomnialem dodac

trzeba takich wyprzedzić(tylko nie po ciągłej,nie po pasach) i jechać 20

Opublikowano

Samego napedu, brak kolejnego mostu, podpor, lozysk, walu, połosi ;)

tzn,że co tam trza robić ?

Poza wymianą oleju w dyfrze nic jeszcze nie robiłem :gwizdanie:

Arturze, nie mam na mysli konkret Twojego sprzetu tylko ogol, wiecej gratow wiecej sie moze zj***c, tego sie nie da oszukac :)

Opublikowano

od tamtego czasu mam, zwie sie...johny II :gwizdanie:

Opublikowano

ide spac. eloo :cool1:

Opublikowano

baa...w niedziele :embarrassed::tongue4:

daniel...to bylo dawno i prawie nie prawda...prawko mam i nie zamierzam sie go pozbyc a ponadto hO_oje jechali 30 km/h :wallbash: po cywilnemu, bo to zapomnialem dodac

Tak bywa, tak czy inaczej CB to dobra rzecz :good: :good:

fakt :good:

Opublikowano

a tak szczerze Q bym chcial miecw audi ale coz...jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma :decayed:

mimo wszystko, kto by nie chcial :slina: :slina:

Opublikowano

Samego napedu, brak kolejnego mostu, podpor, lozysk, walu, połosi ;)

tzn,że co tam trza robić ?

Poza wymianą oleju w dyfrze nic jeszcze nie robiłem :gwizdanie:

Arturze, nie mam na mysli konkret Twojego sprzetu tylko ogol, wiecej gratow wiecej sie moze zj***c, tego sie nie da oszukac :)

tylko kupić nie "po dachu" i można się cieszyć

Opublikowano

wlasnie to bylo to, ze to byla koncowka przerywanej i pasow i potembyla przerywana, ale no...jeszcze byla = i zebra :kwasny:

Opublikowano

ide spac. eloo :cool1:

kororowych :hi:

Opublikowano

od tamtego czasu mam, zwie sie...johny II :gwizdanie:

Przeplacony Uniden :P

Opublikowano

wlasnie to bylo to, ze to byla koncowka przerywanej i pasow i potembyla przerywana, ale no...jeszcze byla = i zebra :kwasny:

jak się jeździ jak wariat to tak czasem bywa :wink4:

Opublikowano
:no: za 200PeLeNow z antena...komus zbbywalo :gwizdanie:
Opublikowano

Samego napedu, brak kolejnego mostu, podpor, lozysk, walu, połosi ;)

tzn,że co tam trza robić ?

Poza wymianą oleju w dyfrze nic jeszcze nie robiłem :gwizdanie:

Arturze, nie mam na mysli konkret Twojego sprzetu tylko ogol, wiecej gratow wiecej sie moze zj***c, tego sie nie da oszukac :)

tylko kupić nie "po dachu" i można się cieszyć

ciesz sie, że nie byles w sb na spocie bo jak Piotrek dorwał grubosciomierz lakieru to wszystkich obecnych zbadal :P [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:11_________________________________________________No, ja juz znam takich co im "zbywa" , tak jak mnie podsowiecili Mlke sirio z dachu

Opublikowano

wlasnie to bylo to, ze to byla koncowka przerywanej i pasow i potembyla przerywana, ale no...jeszcze byla = i zebra :kwasny:

jak się jeździ jak wariat to tak czasem bywa :wink4:

ja jestem ciekaw czy Ty nie zlamales przepisow czy nie wyprzedzales na =ciaglej :tongue4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:12_________________________________________________jakos mi sie nie chce w to wierzyc :gwizdanie:

Opublikowano

ja raz dostałem propozycję 19 pkt ,a miałem w tym momencie 14 :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:12_________________________________________________

wlasnie to bylo to, ze to byla koncowka przerywanej i pasow i potembyla przerywana, ale no...jeszcze byla = i zebra :kwasny:

jak się jeździ jak wariat to tak czasem bywa :wink4:

ja jestem ciekaw czy Ty nie zlamales przepisow czy nie wyprzedzales na =ciaglej :tongue4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:12_________________________________________________jakos mi sie nie chce w to wierzyc :gwizdanie:

zawsze jak jest możliwość :decayed:

Opublikowano

Ktoś wie czy w końcu zmienila sie godzina spotów wg ankiety?

Opublikowano

w moim wypadku, jeden sie chcial dogadac ale drugi nie :kwasny:

a co do cb wszystko ori president :decayed: i pudelka i gware mialem do tego :wink4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:14_________________________________________________

Ktoś wie czy w końcu zmienila sie godzina spotów wg ankiety?

:no: no wlasnie na ktora to wrescie :mysli:

Opublikowano

w moim wypadku, jeden sie chcial dogadac ale drugi nie :kwasny:

a co do cb wszystko ori president :decayed: i pudelka i gware mialem do tego :wink4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:14_________________________________________________

Ktoś wie czy w końcu zmienila sie godzina spotów wg ankiety?

:no: no wlasnie na ktora to wrescie :mysli:

Grzesiu, po montazu Fis-a idzie sie nauczyc Eco-drivingu :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.