Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam dziewczyne w Jastrzębiu :wink4:

:mysli: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale nie zdroju :gwizdanie:

Opublikowano

Ale nie zdroju :gwizdanie:

Aha :rolleyes::wink4:

Opublikowano

Po robocie :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

A dokładnie ta miejscowość się nazywa Jastrząb ,a że sie odmienia na ( w ) Jastrzębiu :gwizdanie: to inna sprawa.

Dobra koniec mędrkowania trza iść spać .

:hi:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: w ten roboczy weekend :polew:

Godzina w robocie... wszysycy śpią? O psie roberta nawet nie wspominom :>

Opublikowano

:hi:

:wink4::decayed: :decayed: :decayed:

Dżeki ma wolne ale na to se trza zasłużyć .

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No niestety :>

Jedyne co mnie ratuje to to, że ta robota mnie rajcuje :)[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 11:25_________________________________________________Widziałem wczoraj pikną audiczke b6 w avancie na gliwicach....

Normalnieeeeee.... specjalnie pojechalem za nią nie po drodze żeby oblookać ...

Grafitowe fele, spoiler na klapie, lekko ciemne szybki, posadzona niżej... niby nic ale jak przeszła to REWELA...

Rejestracja S4 I I I I :naughty: :naughty:

Może ktoś widział na wlasne oczy :blink:

Efekt jak dla mnie... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Piękna!

Opublikowano

w weekendy nie pracuje , ale siedze w swidnicy. na slasku bede od pon do srody, a na dolnym od czw do nd :confused4: wczoraj tripa zrobilem. swidnica-brzeg-wroclaw-bydgoszcz-ciechocinek-lodz-czestochowa-opole-swidnica :kox: i to wszystko bez dokladki zderzaka :gwizdanie: balem sie, z emi oslona odfrunie ale dobrze ja podrutowalem :kox:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 11:55_________________________________________________

No niestety :>

Jedyne co mnie ratuje to to, że ta robota mnie rajcuje :)[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 11:25_________________________________________________Widziałem wczoraj pikną audiczke b6 w avancie na gliwicach....

Normalnieeeeee.... specjalnie pojechalem za nią nie po drodze żeby oblookać ...

Grafitowe fele, spoiler na klapie, lekko ciemne szybki, posadzona niżej... niby nic ale jak przeszła to REWELA...

Rejestracja S4 I I I I :naughty: :naughty:

Może ktoś widział na wlasne oczy :blink:

Efekt jak dla mnie... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Piękna!

widywalem podobna za zywcem w malej wsi. tez miala tablice s4 i cos tam cos tam

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

po dwudniowej przerwie... :( robota, miotaja mna po zmianach jak stara Qfe :angry:

wczora mi doszly ramki klubowe (jak narazie tylko przednia zamocowana, tylna w pon)...i normalnie, nienormalnie 10 Qniuf wiecej :naughty: ,a jak doloze tylna to bedzie 20 :kox:

Opublikowano
:decayed: i ile niutów :naughty::kox:
Opublikowano

:hi: :hi:

po dwudniowej przerwie... :( robota, miotaja mna po zmianach jak stara Qfe :angry:

wczora mi doszly ramki klubowe (jak narazie tylko przednia zamocowana, tylna w pon)...i normalnie, nienormalnie 10 Qniuf wiecej :naughty: ,a jak doloze tylna to bedzie 20 :kox:

Strach się bać :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:<------------------------[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 18:48_________________________________________________Tomek masz wgraną jakąś navi na fona :?:

Opublikowano

Na andka jest navigon ,do domu doprowadzi :wink4: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.