Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klima chodzi :radocha:,brakowało trochę czynnika :disgust: ,znowu jestem lżejszy o kolejne 150 pln'ów :wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć Wieśku :hi:

Opublikowano

spadam :hi:

Opublikowano

TV4 polecam :gwizdanie:

Opublikowano

Pochwalony :hi:

Wybiera się ktoś na urodziny parku chorzowskiego w sobote???

Koncert Gienka o 20:00 !!!! Klon Ryśka zaśpiewa na polach marsowych w miejscu gdzie odbywa się festiwal im. Ryśka Riedla corocznie ku jego pamięci...

Tu oficjalny plan... Nic specjalnego nie licząc koncertu...

Koncerty, Duża Łąka

START: 17:00

MIEJSCE: Duża Łąka – Port Chorzów

WYKONAWCY:

17:00 – Zespół Taneczno-Muzyczny Pałacu Młodzieży w Katowicach

18:00 – Zespół Ludzie

18:30 – zespół Droga Ewakuacyjna

19:15 – Around the Blues

20:00 – Uroczyste otwarcie Dni Parku przez prezesa WPKiW

20:00 – Gienek Loska Band

WTĘP: WOLNY

Opublikowano

Klima chodzi :radocha:,brakowało trochę czynnika :disgust: ,znowu jestem lżejszy o kolejne 150 pln'ów :wallbash:

Gdzie tak tanio nabijają? Po tych upałach wyglada na to że też musze dobić bo malo wydajna :kwasny:

Opublikowano

W sjz :wink4: ,tanio :blink:

Opublikowano

wszedzie gdzie patrze to min 200 :kwasny:

Opublikowano

Moge Ci podesłać numer tel . to zadzwonisz i się umówisz

Opublikowano

:hi: po robocie

Co do "urodzinowego" spota

Już wczoraj o tym pisałem ale ten post jak wiele innych na forum znikł

Ja proponuję zrobić następnego spota ( tj. 26 czerwca ) w normalnym miejscu ( obok Tesco ) , a później w następną sobotę ( tj. 2 lipca ) zrobić ten "urodzinowy" spot z ogniskiem/grillem itp. wiadomo jest to sobota a nie niedziela jak w pierwszym przypadku , wielu z nas pójdzie w poniedziałek do roboty ... spróbuję załatwić tą miejscówkę obok mnie ( nic nie obiecuję na razie ) ale przede wszystkim musiałbym wiedzieć na jaki termin to załatwiać

Zastanawiał się ktoś nad tym ? :cool1:

Opublikowano

kur a, ujeb lem dokladke przednia

Opublikowano

:hi: po robocie

Co do "urodzinowego" spota

Już wczoraj o tym pisałem ale ten post jak wiele innych na forum znikł

Ja proponuję zrobić następnego spota ( tj. 26 czerwca ) w normalnym miejscu ( obok Tesco ) , a później w następną sobotę ( tj. 2 lipca ) zrobić ten "urodzinowy" spot z ogniskiem/grillem itp. wiadomo jest to sobota a nie niedziela jak w pierwszym przypadku , wielu z nas pójdzie w poniedziałek do roboty ... spróbuję załatwić tą miejscówkę obok mnie ( nic nie obiecuję na razie ) ale przede wszystkim musiałbym wiedzieć na jaki termin to załatwiać

Zastanawiał się ktoś nad tym ? :cool1:

mi pasuje taki plan :wink4:

PS. Ma ktoś kabel pod szyne CAN :?:

Opublikowano

mi pasuje taki plan :wink4:

:good:

PS. Ma ktoś kabel pod szyne CAN :?:

np. Hammer :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: po robocie

Co do "urodzinowego" spota

Już wczoraj o tym pisałem ale ten post jak wiele innych na forum znikł

Ja proponuję zrobić następnego spota ( tj. 26 czerwca ) w normalnym miejscu ( obok Tesco ) , a później w następną sobotę ( tj. 2 lipca ) zrobić ten "urodzinowy" spot z ogniskiem/grillem itp. wiadomo jest to sobota a nie niedziela jak w pierwszym przypadku , wielu z nas pójdzie w poniedziałek do roboty ... spróbuję załatwić tą miejscówkę obok mnie ( nic nie obiecuję na razie ) ale przede wszystkim musiałbym wiedzieć na jaki termin to załatwiać

Zastanawiał się ktoś nad tym ? :cool1:

mi pasuje taki plan :wink4:

PS. Ma ktoś kabel pod szyne CAN :?:

jak chcesz jutro bede lewcial src->swd->sjz mam kabel moge porzyczyc
Opublikowano

Ja na urodzinach 2.VII. też będę , teraz 26 nie dam rady.

Opublikowano

:hi: po robocie

Co do "urodzinowego" spota

Już wczoraj o tym pisałem ale ten post jak wiele innych na forum znikł

Ja proponuję zrobić następnego spota ( tj. 26 czerwca ) w normalnym miejscu ( obok Tesco ) , a później w następną sobotę ( tj. 2 lipca ) zrobić ten "urodzinowy" spot z ogniskiem/grillem itp. wiadomo jest to sobota a nie niedziela jak w pierwszym przypadku , wielu z nas pójdzie w poniedziałek do roboty ... spróbuję załatwić tą miejscówkę obok mnie ( nic nie obiecuję na razie ) ale przede wszystkim musiałbym wiedzieć na jaki termin to załatwiać

Zastanawiał się ktoś nad tym ? :cool1:

mi pasuje taki plan :wink4:

PS. Ma ktoś kabel pod szyne CAN :?:

jak chcesz jutro bede lewcial src->swd->sjz mam kabel moge porzyczyc

ooo a o której bedziesz w swd ?

Opublikowano

ciezko mi powiedziec mi pasyje od ok 15 wzwyz

Opublikowano

po robocie ale ida nyny bo troszke bylo

Opublikowano

ciezko mi powiedziec mi pasyje od ok 15 wzwyz

no myśle że bym sie wyrobił :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.