Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 00:05_________________________________________________

Taka praca ;)

Ooooo to masz ukończoną WSTD :naughty::kox:

:tongue4: :tongue4:

??

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja spadam spać

Narka :hi:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 00:15_________________________________________________

Oooo to masz ukończoną WSTD :naughty::kox:

:tongue4: :tongue4:

??

Wyższa Szkoła Terowania Dachów :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:hi: narka Robert
Opublikowano

patrzcie i się uczcie :naughty: >>>

BMW :sick3::thumbdown::sick3:

:decayed: :decayed: :decayed:

Tu akurat "o to" nie chodziło :cool1: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 00:05_________________________________________________

Taka praca ;)

Ooooo to masz ukończoną WSTD :naughty::kox:

:tongue4: :tongue4:

poważnie :decayed: ???

Opublikowano

Ja spadam spać

Narka :hi:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 00:15_________________________________________________

Oooo to masz ukończoną WSTD :naughty::kox:

:tongue4: :tongue4:

??

Wyższa Szkoła Terowania Dachów :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew:

Troszke wyzej ale na tej zasadzie haha ;)

Opublikowano
:decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 00:23_________________________________________________Dobra , spadam :hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Zaraz będę miał nowy fon z TMobile :decayed:

Opublikowano

:hi:

Zaraz będę miał nowy fon z TMobile :decayed:

:hi:

A jak oferta ? Lepiej niż w Play'u i Erze ?

Opublikowano

:hi:

Zaraz będę miał nowy fon z TMobile :decayed:

:hi:

A jak oferta ? Lepiej niż w Play'u i Erze ?

No na przedłużenie umowy, ale to jest stara Era teraz nazywa sie T Mobile

Opublikowano

To TMobile to teraz Era ?

Opublikowano

No[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 08:50_________________________________________________Aktualizuja se ta nowo Etka jest super, muszymy sie zgodać to ją se weźniesz.

Opublikowano

No[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 08:50_________________________________________________Aktualizuja se ta nowo Etka jest super, muszymy sie zgodać to ją se weźniesz.

No muszymy kiedy się "ugadać" :naughty:

Opublikowano

No[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 08:50_________________________________________________Aktualizuja se ta nowo Etka jest super, muszymy sie zgodać to ją se weźniesz.

No muszymy kiedy się "ugadać" :naughty:

No jeszcze zaległości momy

etka222.th.jpg

Opublikowano

Co do "urodzinowego" spota

Już wczoraj o tym pisałem ale ten post jak wiele innych na forum znikł

Ja proponuję zrobić następnego spota ( tj. 26 czerwca ) w normalnym miejscu ( obok Tesco ) , a później w następną sobotę ( tj. 2 lipca ) zrobić ten "urodzinowy" spot z ogniskiem/grillem itp. wiadomo jest to sobota a nie niedziela jak w pierwszym przypadku , wielu z nas pójdzie w poniedziałek do roboty ... spróbuję załatwić tą miejscówkę obok mnie ( nic nie obiecuję na razie ) ale przede wszystkim musiałbym wiedzieć na jaki termin to załatwiać

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 09:01_________________________________________________

No jeszcze zaległości momy

etka222.th.jpg

Wiesiek ta ETKA 7.3 szuka Ci po VINie czy skopiowałeś ten plik tekst. do FGST ?

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 09:03_________________________________________________

:hi: :hi:

:hi:

Opublikowano

No[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 08:50_________________________________________________Aktualizuja se ta nowo Etka jest super, muszymy sie zgodać to ją se weźniesz.

No muszymy kiedy się "ugadać" :naughty:

No jeszcze zaległości momy

etka222.th.jpg

Działa to pod WIN7 64Bit ?

Opublikowano

Nie nie wyszukuje po vinie, nie wiem czy śmiga pod win 7 64, ale to jest najnowsza i ori.

Na razie leca po fona.

Opublikowano

Nie nie wyszukuje po vinie, nie wiem czy śmiga pod win 7 64, ale to jest najnowsza i ori.

Ale i tak ją chca :naughty::cool1:

Na razie leca po fona.

Co bieresz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.