Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert sprawdź mi bitte w ELSie jak się demontuje silniczek regulacji wysokości siedziska w fotelu kierowcy :notworthy: bo nie wiem czy rozpruwać dół, czy idzie się z boku dostać...

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Napisz mi Twój VIN na PW

Opublikowano

Moin Wieprze :hi:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 09:24_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

Moin Wieprze :hi:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 09:24_________________________________________________ :decayed:

:hi: wieprzu :decayed:

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 09:26_________________________________________________

Robert sprawdź mi bitte w ELSie jak się demontuje silniczek regulacji wysokości siedziska w fotelu kierowcy :notworthy: bo nie wiem czy rozpruwać dół, czy idzie się z boku dostać...

Napisz mi Twój VIN na PW

Zresztą sprawdzę do mojego VINu , powinno być tak samo

Opublikowano

Potrzebuje Pany numerki gratów do wymiany góry mojego motorka.

Jacyś chętni do grzebania w etce przy dźwigienkach i innych duperelach :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

O to chodziło ? To jest dla [b6] ale powinno być identycznie u Ciebie

1111rm.jpg

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 09:35_________________________________________________

Potrzebuje Pany numerki gratów do wymiany góry mojego motorka.

Jacyś chętni do grzebania w etce przy dźwigienkach i innych duperelach :gwizdanie: :decayed:

Teraz bardzo czasu nie mam , ew. wieczorem jak wrócę z roboty możemy podziałać

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 09:36_________________________________________________Możliwe , że wystarczy zdemontować tą osłonę od strony progu ( czerwoną strzałką jest zaznaczony ten silniczek )

11111wg.jpg

Opublikowano

Mimo wszystko zadna siec nie ma takiej dobrej oferty jak teraz play :P

Opublikowano

Mimo wszystko zadna siec nie ma takiej dobrej oferty jak teraz play :P

Ja mam Play'a cztery i pół roku ( byłem jednym z pierwszych klientów ) :wink4:

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 09:45_________________________________________________

Dzięki Roberto, bynajmniej już coś więcej wiem :wink4:

Na pewno trzeba wyjąć siedzenie , silniczek jest pod tą osłoną gdzie masz przyciski regulacji

Ostrożnie przy wypinaniu pomarańczowej wtyczkę pod siedzeniem ( poduszki ) :wink4:

Opublikowano
:bry: czesc chopoki :>
Opublikowano

:bry: czesc chopoki :>

:bry:

Opublikowano

Telefon Samsung Galaxy Ace i już go mam w rękach.

Dla mnie TMobile jest lepsze jako stałego abonenta, porównywałem z Play no i w moim przypadku nie opłacało się.

Opublikowano

Telefon Samsung Galaxy Ace i już go mam w rękach.

Dla mnie TMobile jest lepsze jako stałego abonenta, porównywałem z Play no i w moim przypadku nie opłacało się.

ja bylem ok 8lat abonentem ery i niestety play mial lepsza oferte na fona i minuty :no: ty musisz jakas szycha byc chyba :naughty:
Opublikowano

Dotykowca wziąłeś :gwizdanie: :naughty:

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 10:03_________________________________________________

ty musisz jakas szycha byc chyba :naughty:

No a jak , nie wiedziałeś o tym ? :cool1: :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

Only Play :good:

Opublikowano

ale dobrze ze z nadajnikow plus mozna korzystac bo bych se w doma zalamol albo tel na parapecie lezol :wallbash:

Opublikowano

ale dobrze ze z nadajnikow plus mozna korzystac bo bych se w doma zalamol albo tel na parapecie lezol :wallbash:

ja mam identycznie , dopiero jak na Plusa przełączyłem mam w miarę dobry zasięg

Opublikowano

Dla mnie mniej minut, brak dzwonienia na nr w EU cena za fony wyższa no to zostałem wierny TMobile :naughty:

Opublikowano

Ja pany zbieram się powolutku do roboty :kwasny:

Narta :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.