Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert masz wolne :?:

No dziś mam wolne po weselu , jutro idę na rano

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: jak się zmienia tarcze ze zadku to trza tyż miynić łożyska, niech mnie kto oświeci czamu :?: a z przodku tyż :?:

Z tyłu wymieniasz tarcze i łożyska ( niestety ) , jak wybijesz stare bieżnie i założysz je do nowych tarcz razem ze starymi łożyskami , dają sobie rękę uciąć , że po kilkuset km łożyska i tak będą do wymiany ( chyba , że będziesz miał cufal ale rzadko się to zdarza ) , same tarcze z tyłu można wymienić w [b5] Quattro a dla FWD od [b6] w górę , tam już nie ma piasto-tarcz tylko tarcze i osobno piasty w których są wpresowane łożyska ( podobnie jest z przodu )

Było kupić autko z normalnym napędem :gwizdanie: :wink4::decayed:

Opublikowano

Było kupić autko z normalnym napędem :gwizdanie: :wink4::decayed:

Albo [b6] , [b7] , [b8] z FWD ... :cool1: :gwizdanie: :wink4:

... jak "ruszysz" stare łożyska które mają powiedzmy 80-100 kkm to założę się , że już długo nie pociągną :confused4:

Opublikowano

Było kupić autko z normalnym napędem :gwizdanie: :wink4::decayed:

Albo [b6] , [b7] , [b8] z FWD ... :cool1: :gwizdanie: :wink4:

:decayed::naughty: FWD je beee :tongue4:
Opublikowano

Było kupić autko z normalnym napędem :gwizdanie: :wink4::decayed:

Albo [b6] , [b7] , [b8] z FWD ... :cool1: :gwizdanie: :wink4:

... jak "ruszysz" stare łożyska które mają powiedzmy 80-100 kkm to założę się , że już długo nie pociągną :confused4:

one mają 160 tyś :tongue4: dostałem kolejny mandat niedługo będę poruszał się pieszo mam już 16 pkt. :decayed:
Opublikowano

Było kupić autko z normalnym napędem :gwizdanie: :wink4::decayed:

Albo [b6] , [b7] , [b8] z FWD ... :cool1: :gwizdanie: :wink4:

... jak "ruszysz" stare łożyska które mają powiedzmy 80-100 kkm to założę się , że już długo nie pociągną :confused4:

one mają 160 tyś :tongue4: dostałem kolejny mandat niedługo będę poruszał się pieszo mam już 16 pkt. :decayed:

zainwestuj w CB :)

Opublikowano

ma kto cos do FWD :baseball::tongue4: :?:

andy-sky...ja za jednym razem zgarnalem 33pkt. bo panom policjantom nie podobalo sie ze ich wyprzedzilem na =ciaglej, pasach, skrzyzowaniu i 140km/h :decayed: i potem jezdzilem pol roku bez praffka niz go zdalem na "nowo" :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:42_________________________________________________juz w sobote moj pierwszy spot :naughty::przebiegly:

Opublikowano

ma kto cos do FWD :baseball::tongue4: :?:

andy-sky...ja za jednym razem zgarnalem 33pkt. bo panom policjantom nie podobalo sie ze ich wyprzedzilem na =ciaglej, pasach, skrzyzowaniu i 140km/h :decayed: i potem jezdzilem pol roku bez praffka niz go zdalem na "nowo" :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:42_________________________________________________juz w sobote moj pierwszy spot :naughty::przebiegly:

Szczerze mowiac nie masz sie czym szczycic .. :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:48_________________________________________________

juz w sobote moj pierwszy spot

Teraz jest w nd. Ja tez jade, daj znac w razie czego to sprawdzimy te AJM :P

Opublikowano

Jak nie :decayed:

Opublikowano

Ja raz sie dalem zlapac bo lenistwo nie pozwoliło mi na wyciagniecie anteny, od tego czasu zadnych mandatow. Raz zestaw za 350-400 zl i spokoj ..

Opublikowano

:hi:

pany czy jest mozliwe ze nowe auto z salonu ma szybe z innego roku? :shocked:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:57_________________________________________________sie najebalem

Opublikowano

ma kto cos do FWD :baseball::tongue4: :?:

tak .....jak stoi pod światłami i mieli :tongue4:

i ......... nie jedzie :decayed:

Opublikowano

:hi:

pany czy jest mozliwe ze nowe auto z salonu ma szybe z innego roku? :shocked:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:57_________________________________________________sie najebalem

Alkoholiku jeden znowu w tygodniu pijesz.

Mozliwe ale tylko rok do tylu lub przodu, zalezy kiedy wyprodukowany [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:59_________________________________________________

ma kto cos do FWD :baseball::tongue4: :?:

tak .....jak stoi pod światłami i mieli :tongue4:

i ......... nie jedzie :decayed:

Co racja to racja, chociaz kosztami serwisowania mozna sie jakos pocieszyc :P

Opublikowano

sie najebalem

byś zadzwonił :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

:hi:

pany czy jest mozliwe ze nowe auto z salonu ma szybe z innego roku? :shocked:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:57_________________________________________________sie najebalem

Alkoholiku jeden znowu w tygodniu pijesz.

Mozliwe ale tylko rok do tylu lub przodu, zalezy kiedy wyprodukowany

oj tam

no dostalem nowke fiorino i jedna szyba z 01 a dwie 00 :shocked:

Opublikowano

Co racja to racja, chociaz kosztami serwisowania mozna sie jakos pocieszyc :P

jakimi kosztami?

Opublikowano

Co racja to racja, chociaz kosztami serwisowania mozna sie jakos pocieszyc :P

jakimi kosztami?

Samego napedu, brak kolejnego mostu, podpor, lozysk, walu, połosi ;)

:hi:

pany czy jest mozliwe ze nowe auto z salonu ma szybe z innego roku? :shocked:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:57_________________________________________________sie najebalem

Alkoholiku jeden znowu w tygodniu pijesz.

Mozliwe ale tylko rok do tylu lub przodu, zalezy kiedy wyprodukowany

oj tam

no dostalem nowke fiorino i jedna szyba z 01 a dwie 00 :shocked:

To jest ok :good: :good:

Opublikowano

baa...w niedziele :embarrassed::tongue4:

daniel...to bylo dawno i prawie nie prawda...prawko mam i nie zamierzam sie go pozbyc a ponadto hO_oje jechali 30 km/h :wallbash: po cywilnemu, bo to zapomnialem dodac

Opublikowano

Samego napedu, brak kolejnego mostu, podpor, lozysk, walu, połosi ;)

tzn,że co tam trza robić ?

Poza wymianą oleju w dyfrze nic jeszcze nie robiłem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.