Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jo myśloł że Ciebie cza pod sufitem poprawić :polew:

chyba też :mysli:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

raczej ciężko będzie cokolwiek poprawić u tego pana :gwizdanie: :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

raczej na pewno :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam z powrotem :naughty:

co do szlifnietych znaczkow to ja mam cala zawieche taka i narazie 10tkm na gewindzie i 215/40 i )odpukac w niemalowane drewno) cisza :gwizdanie: i ten "grawer" mial cos okolo 15mm :)

Opublikowano

kurfa telefon nie nadąża mi odświerzać

LANGSAM

:decayed: :decayed: :decayed:

co niemiaszysz
Opublikowano

SPoko loko

Opublikowano

A jo myśloł że Ciebie cza pod sufitem poprawić :polew:

chyba też :mysli:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

raczej ciężko będzie cokolwiek poprawić u tego pana :gwizdanie: :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

raczej na pewno :wink4:

:evil:
Opublikowano

witam z powrotem :naughty:

co do szlifnietych znaczkow to ja mam cala zawieche taka i narazie 10tkm na gewindzie i 215/40 i )odpukac w niemalowane drewno) cisza :gwizdanie: i ten "grawer" mial cos okolo 15mm :)

Według mnie ten "grawer" jest po prostu po usunięciu takiego znaczka jak na ORI zakupionych w ASO

Opublikowano

witam z powrotem :naughty:

co do szlifnietych znaczkow to ja mam cala zawieche taka i narazie 10tkm na gewindzie i 215/40 i )odpukac w niemalowane drewno) cisza :gwizdanie: i ten "grawer" mial cos okolo 15mm :)

pisałem prawie ,ma się tą pamięć fotograficzną :wink4: :>[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:37_________________________________________________

witam z powrotem :naughty:

co do szlifnietych znaczkow to ja mam cala zawieche taka i narazie 10tkm na gewindzie i 215/40 i )odpukac w niemalowane drewno) cisza :gwizdanie: i ten "grawer" mial cos okolo 15mm :)

Według mnie ten "grawer" jest po prostu po usunięciu takiego znaczka jak na ORI zakupionych w ASO

to bankowo

Opublikowano

I te same tylko ze znaczkiem VW/:audi: są dwa razy droższe

Opublikowano

nie mogą sprzedać ze znaczkiem więc ..............kątóweczką go

Opublikowano

Czyli te na zdjęciu miały go za duży :?:

Opublikowano

Bo na ORI kościach też jest znaczek LMO

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:39_________________________________________________

Czyli te na zdjęciu miały go za duży :?:

Według mnie za duży , według mnie to podróbka "szlifu" :naughty::kox:

Opublikowano

I te same tylko ze znaczkiem VW/:audi: są dwa razy droższe

nie aż tyle :no:, minus rabacik tyle samo co w IC :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

chcialbym miec takowa pamiec :embarrassed::tongue4:

caly komplecik mnie wyszedl chyba cos okolo 1700PeLeNow ;(

Opublikowano

I te same tylko ze znaczkiem VW/:audi: są dwa razy droższe

nie aż tyle :no:, minus rabacik tyle samo co w IC :gwizdanie: :decayed:

:no:

Opublikowano

nie aż tyle :no:, minus rabacik tyle samo co w IC :gwizdanie: :decayed:

Oooo... według mnie troszkę więcej , ile dałeś za te łączniki w ASO ( po rabacie ) ?

Opublikowano

a co do tego duzego graweru na lacznikach...tez u mnie byl taki duzy (nawet nie dokonca szlifniete te audi bylo) a reszta po 15mm i tez sie zdarzaly czesci co nie do konca byly szlifniete :)

Opublikowano

a musisz mieć lemy to najczęściej podrabiana zawiecha i czytałem że allegrowicze często tak znaczą

Opublikowano

I te same tylko ze znaczkiem VW/:audi: są dwa razy droższe

nie aż tyle :no:, minus rabacik tyle samo co w IC :gwizdanie: :decayed:

Z tego co wiem to "kości" w ASO są prawie dwa razy droższe niż w IC

Opublikowano

I te same tylko ze znaczkiem VW/:audi: są dwa razy droższe

nie aż tyle :no:, minus rabacik tyle samo co w IC :gwizdanie: :decayed:

:no:

:naughty:

Opublikowano

a musisz mieć lemy to najczęściej podrabiana zawiecha i czytałem że allegrowicze często tak znaczą

Nie, chcę tanie i dobre :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.