Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

groził za to ,że w drodze do Bukowiny nie mógł mnie dogonić :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 23:43_________________________________________________obiecałem mu ,że już mu tak nie będę uciekał :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

:polew: :polew: :polew:

Spadam spać

Narka :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

narazisko

Opublikowano
:) :)
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

pierwszy post uzupełniony :wink4:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

dobry :hi:

:tongue4:

Opublikowano

Szymon dopisuj się do listy z pierwszego posta :wink4::good:

Opublikowano

Szymon dopisuj się do listy z pierwszego posta :wink4::good:

no wlasnie Ci powiem ze mysla o tym mysla i mysla :polew:

bo nie wiem czy nie bede mial zajetego przyszego weekendu :confused4:

za to na spocie w niedziele bede na pewno :wink4:

w koncu :gwizdanie: :rolleyes:

Opublikowano

No ja w niedzielę odpadam niestety znowu :confused4: ale na grila jak najbardzie mam zamiar wpaść :good:

Opublikowano

:hi: :hi:

jam jest zainteresowany, :kwasny: - ale nie wiem czy preferujecie starszo ciotka Asexa :tongue4::polew: :polew:

czy ktoś z rybola albo okolic będzie tankowol ropa bo by mi se FV sprzydala bo dziś jadę na Ligę do Radomia powalczyć o punkty trzymejcie kciuki :thumbup:

a tako wyglada tyn sport

Opublikowano

:hi: :hi:

jam jest zainteresowany, :kwasny: - ale nie wiem czy preferujecie starszo ciotka Asexa :tongue4::polew: :polew:

czy ktoś z rybola albo okolic będzie tankowol ropa bo by mi se FV sprzydala bo dziś jadę na Ligę do Radomia powalczyć o punkty trzymejcie kciuki :thumbup:

a tako wyglada tyn sport

no to powodzenia tam :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

:hi: :hi:

jam jest zainteresowany, :kwasny: - ale nie wiem czy preferujecie starszo ciotka Asexa :tongue4::polew: :polew:

Są dwie rzeczy ,które przemawiają na Twoją korzyść :

1) lubisz wódeczkę :wink4:

2) masz V-kę :good:

Opublikowano

:hi:

To teraz w niedziele na spocie po ile robimy ściepe :?:

PS. mogę sie troche spóźnić na spota bo bede w IKEA :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:44_________________________________________________

:hi:

To teraz w niedziele na spocie po ile robimy ściepe :?:

PS. mogę sie troche spóźnić na spota bo bede w IKEA :)

Blant jak jedziesz, wez mi prosze ta sofe taka rozkladana czarna z niebieskim i ta komode taka co jest w promocji no i stolik pod tv jeszcze ten z chromem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

:naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:44_________________________________________________

:hi:

To teraz w niedziele na spocie po ile robimy ściepe :?:

PS. mogę sie troche spóźnić na spota bo bede w IKEA :)

Blant jak jedziesz, wez mi prosze ta sofe taka rozkladana czarna z niebieskim i ta komode taka co jest w promocji no i stolik pod tv jeszcze ten z chromem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

0k nie ma sprawy przyjade z tym na spota i tam ci to przekaze

:polew: :polew:

:tongue4:

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:54_________________________________________________i bede ciekaw jak sie pomieścisz w sedanie :>

Opublikowano

:hi:

:naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:44_________________________________________________

:hi:

To teraz w niedziele na spocie po ile robimy ściepe :?:

PS. mogę sie troche spóźnić na spota bo bede w IKEA :)

Blant jak jedziesz, wez mi prosze ta sofe taka rozkladana czarna z niebieskim i ta komode taka co jest w promocji no i stolik pod tv jeszcze ten z chromem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

0k nie ma sprawy przyjade z tym na spota i tam ci to przekaze

:polew: :polew:

:tongue4:

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:54_________________________________________________i bede ciekaw jak sie pomieścisz w sedanie :>

wypas dzieki wielkie :hi:

wezme katowke i przedluzacz to sie najwyzej pake wyreza :decayed:

Opublikowano

:hi:

Oooo i Pan Szymon zawitał[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 12:27_________________________________________________Ooo i uciekł ;(

Opublikowano

Artur czy to jest któraś z tych wtyczek :?:

2011_06_24_12_36_09.jpg2011_06_24_12_36_40.jpg2011_06_24_12_36_57.jpg

2011_06_24_12_37_08.jpg2011_06_24_12_37_30.jpg2011_06_24_12_38_16.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.