Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to może pod Kościołem w Roju chwilkę zamienimy 2 zdania :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wporzo...My tzn ja i zonka bedziemy czekac juz od 18.30 na tym ze parkingu :)

Opublikowano

No to udanego spota :good:

Kurde tyle nowych wejściówek szło szarpnąć dzisiaj i d*pa :przebiegly:

Opublikowano

:good: pasuje ja juz tam bede czekal na tym parkingu (moze byc ta miejscowa :?: )

Pasuje :good: :good: W takim razie do zobaczenia

Opublikowano

okej no to dozobaczenia :)[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:29_________________________________________________

No to udanego spota :good:

Kurde tyle nowych wejściówek szło szarpnąć dzisiaj i pupa :przebiegly:

no wlsanie wiesku... :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

Ktoś musi robić żeby ktoś mógł się bawić :naughty:

Opublikowano

wporzo...My tzn ja i zonka bedziemy czekac juz od 18.30 na tym ze parkingu :)

my z Kasią również :good:

Opublikowano

no moja zonka poszla mi jakies ciuszki poszykawac, abym sie mogl jakos godnie prezentowac...ancug, binder i lakierki :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:51_________________________________________________

Ktoś musi robić żeby ktoś mógł się bawić :naughty:

a Ty WiesQ...normalnie pojechales po bandzie :blink: z ta 2 zmiana :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

no moja zonka poszla mi jakies ciuszki poszykawac, abym sie mogl jakos godnie prezentowac...ancug, binder i lakierki :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:51_________________________________________________

Ktoś musi robić żeby ktoś mógł się bawić :naughty:

a Ty WiesQ...normalnie pojechales po bandzie :blink: z ta 2 zmiana :gwizdanie: :tongue4:

Koniecznie ubiór to podstawa, najlepiej frak.

No czasami trza coś zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

Koniecznie ubiór to podstawa, najlepiej frak.

No czasami trza coś zrobić :gwizdanie:

no wlasnie :decayed:

wiysz jak to na grubie godajom...swiat nalezy do mlodziezy, stary jebie, mlody lezy :naughty::tongue4:. Nie no a tak szczerze...wielbicielka Twoich aVaratow Cie nie pozna zreszta ja tez :confused4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde tyle nowych wejściówek szło szarpnąć dzisiaj i pupa :przebiegly:

ja je odbiore, a zużyjemy za tydzień :wink4:

Opublikowano

Nie no a tak szczerze...wielbicielka Twoich aVaratow Cie nie pozna zreszta ja tez :confused4::decayed:

Nic nie stracicie :decayed:

Opublikowano

Kurde tyle nowych wejściówek szło szarpnąć dzisiaj i pupa :przebiegly:

ja je odbiore, a zużyjemy za tydzień :wink4:

:decayed: dobry pomysl :wink4:

ArQ, a jakos sciepa bydzie czy cus... :?:

Opublikowano

Koniecznie ubiór to podstawa, najlepiej frak.

No czasami trza coś zrobić :gwizdanie:

no wlasnie :decayed:

wiysz jak to na grubie godajom...swiat nalezy do mlodziezy, stary jebie, mlody lezy :naughty::tongue4:. Nie no a tak szczerze...wielbicielka Twoich aVaratow Cie nie pozna zreszta ja tez :confused4::decayed:

:gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

normalnie Artur czy Ty cos insynuujesz :?: :!: :baseball::decayed:

Opublikowano

Kurde tyle nowych wejściówek szło szarpnąć dzisiaj i pupa :przebiegly:

ja je odbiore, a zużyjemy za tydzień :wink4:

:good:

Opublikowano

nic ,a nic :gwizdanie: :wink4::tongue4:

zbieram się :hi:

Opublikowano

ja tez sie zbieram :hi:

Opublikowano

No to bawcie się dobrze :wink4:

Opublikowano

Witam, obecnie poszukuję a4 b5 w dieselku, zauważyłem klubową furkę: http://otomoto.pl/audi-a4-C18937754.html ale wiem, że trochę leży na otomoto... zna te autko ktoś?? jest ono opisane na forum?

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.