Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No niestety ale to się godzi jedynie pod nóż. :wallbash:

Ten kumpel co byliśmy oglądać tą Audicę w Cieszynie jest po takiej operacji w SJZ.

No niestety , to podobno nieuniknione :confused4:

Nie bydź miękkim robiony :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No niestety ale to się godzi jedynie pod nóż. :wallbash:

Ten kumpel co byliśmy oglądać tą Audicę w Cieszynie jest po takiej operacji w SJZ.

No niestety , to podobno nieuniknione :confused4:

Nie bydź miękkim robiony :tongue4:

Właśnie jakbym był to bym już dawno nie wytrzymał i poszedł pod nóż/laser

Opublikowano
:good: trza być twardym
Opublikowano
:hi: :hi: teraz wstanylech :fool:
Opublikowano

:hi:

zobaczcie relacje z wczorajszego pożaru :)

http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,w-bloku-przy-orzepowickiej-splonelo-mieszkanie,wia5-3266-14563.html

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 13:58_________________________________________________całe M-4 sie spaliło doszczętnie ,sąsiedzi na dole mieli przejeban# zalane całe mieszkanie :confused4:
Opublikowano

:hi:

zobaczcie relacje z wczorajszego pożaru :)

http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,w-bloku-przy-orzepowickiej-splonelo-mieszkanie,wia5-3266-14563.html

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 13:58_________________________________________________całe M-4 sie spaliło doszczętnie ,sąsiedzi na dole mieli przejeban# zalane całe mieszkanie :confused4:

Przejebane[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 15:16_________________________________________________Gdzie wszystkich wywiało :blink:

Opublikowano

Część do Zabełkowa :gwizdanie:

Opublikowano

A po co :?:

Opublikowano
:hi: Robert kup se nowy krzyż :naughty:
Opublikowano

:hi: Robert kup se nowy krzyż :naughty:

Aleś kurw* wymyślił :wallbash:

Spadam na chatę :hi:

Opublikowano

Robert kup se nowy krzyż :naughty:

A Ty mózg :cool1:

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 21:12_________________________________________________Wiesiek tu masz jeszcze testery po 250 ml 3M http://www.pielegnowacauto.pl/producent/3m/ ... z drugiej strony czytałem na forum KA , że przy kupnie padów 3M możesz poprosić o darmowe próbki past 3M ( będzie koło 100 ml z każdej ) a to powinno wystarczyć na całe auto

Opublikowano

Robert kup se nowy krzyż :naughty:

A Ty mózg :cool1:

sorry ostatnio czytałem że wychodowali z komórek macierzystych ucho ludzkie na myszy niedługo pewnie i krzyż zrobią :tongue4:
Opublikowano

wrzosu pali Ci to Twoje jak smok :gwizdanie:,ja przodu auta chyba nie domyje z robactwa :naughty::evil:

Opublikowano

A co ma wrzosu do robaków :decayed:

Opublikowano

A co ma wrzosu do robaków :decayed:

tak mu to kopci , że wszelakie robactwo od razu pada a że Artur jechał za nim wszystko znalazło się na jego masce :kox:

Opublikowano

Wiesiek tu masz jeszcze testery po 250 ml 3M http://www.pielegnowacauto.pl/producent/3m/ ... z drugiej strony czytałem na forum KA , że przy kupnie padów 3M możesz poprosić o darmowe próbki past 3M ( będzie koło 100 ml z każdej ) a to powinno wystarczyć na całe auto

Kurde fast cut i finish a tego środkowego co by był potrzebny to cwaniaki ni dali.

Zielony korek[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 00:38_________________________________________________

A co ma wrzosu do robaków :decayed:

tak mu to kopci , że wszelakie robactwo od razu pada a że Artur jechał za nim wszystko znalazło się na jego masce :kox:

Kurde Ariel sxybszy od Artura :mysli:

Opublikowano

Kurde Ariel sxybszy od Artura :mysli:

:naughty:

Opublikowano

Co tak yno kurde , kurde :gwizdanie:

Opublikowano

A co ma wrzosu do robaków :decayed:

tak mu to kopci , że wszelakie robactwo od razu pada a że Artur jechał za nim wszystko znalazło się na jego masce :kox:

nie inaczej Robercie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.