Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daj skany z sekwencji trans.z tego poziomu :wink4:

:mysli:

tego typu (tylko tu są obrazki z innego aparatu):

22.jpg

wiem o co chodzi , jutro zapodam :wink4:

teraz spadam spać

nara :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaj jedziesz dokładnie , bo teście też tam w okolice Lichenia jadą w sobotę na dwa trzy dni ( ich znajomy ma tam domek )

Około 10 km od Lichenia, Wincentowo :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 10:38_________________________________________________

Od niedzieli na kujawach :evil2::drunk: :drunk: :drunk:

Kaj jedziesz dokładnie , bo teście też tam w okolice Lichenia jadą w sobotę na dwa trzy dni ( ich znajomy ma tam domek )

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:21_________________________________________________ciasny wiesiek

:D :D :D:evil2:

:tongue4:

no wiesiu ...no to bydzie biba :drunk: :drunk: :drunk:

robercie ... :polew: :polew: z tego ciasnego wieska

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 10:41_________________________________________________

:hi: :hi: dobanocki :hi: :hi:

już spać idziesz ?

Narta :hi:

FV będzie jutro :wink4:

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:29_________________________________________________Taki alarm trzeba sobie zapodać :evil: :evil: :evil:

http://www.maxior.pl/film/154966/Nietypowy_alarm

robercie... ja za nic chO_oja nie chcialbym sprzatac w tym aucie :kox:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Ja jutro chyba odpadam ze spota :( ale to na 75% wiec moze jakas szansa bedzie :decayed:

Opublikowano

:bry::hi:

Hamer kup se inny telefon :cool1: :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:05_________________________________________________

:hi:

Ja jutro chyba odpadam ze spota :( ale to na 75% wiec moze jakas szansa bedzie :decayed:

:hi:

Ja na 100% , niestety :confused4:

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:05_________________________________________________Krzysiek jest nowa FV do Ciebie :wink4:

Opublikowano

[br]Krzysiek jest nowa FV do Ciebie :wink4:

danke :notworthy:

Opublikowano

Jakby co pany na Shell'u w Rybniku na rondzie "Kamyczek" jest "promocja" i nie wiem do kiedy będzie ( przypuszczam , że jest na wszystkich stacjach z tym szyldem ) przy tankowaniu 25 l :ON: dostajecie BON do Lidla wartości 15 zł ( jak ktoś tankuje np. 50 litrów lepiej nalać 2 X 25 l, wtedy dostaniecie dwa bony ) ja nalałem 62 litry naraz i dostałem tylko jeden :kwasny:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

:hi: :hi: Andrzeju :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:bry::hi:

Hamer kup se inny telefon :cool1: :gwizdanie:

:tongue4:

Nie korzystam z roamingu w czechach :tongue4:

Jakby co pany na Shell'u w Rybniku na rondzie "Kamyczek" jest "promocja" i nie wiem do kiedy będzie ( przypuszczam , że jest na wszystkich stacjach z tym szyldem ) przy tankowaniu 25 l :ON: dostajecie BON do Lidla wartości 15 zł ( jak ktoś tankuje np. 50 litrów lepiej nalać 2 X 25 l, wtedy dostaniecie dwa bony ) ja nalałem 62 litry naraz i dostałem tylko jeden :kwasny:

To jest na każdym shellu :cool1:

Opublikowano
:hi: fajny ten alarm tylko ten syf w autku :sick3:
Opublikowano

:hi: fajny ten alarm tylko ten syf w autku :sick3:

kurna wietrzenia będzie miał właściciel :sick3:

Opublikowano

:hi: fajny ten alarm tylko ten syf w autku :sick3:

kurna wietrzenia będzie miał właściciel :sick3:

ale trzech złodzieji mniej :cool1::naughty::decayed:

Opublikowano

niby masz rację :wink4:

Opublikowano

:hi: fajny ten alarm tylko ten syf w autku :sick3:

kurna wietrzenia będzie miał właściciel :sick3:

ale trzech złodzieji mniej :cool1::naughty::decayed:

Głupie to było :gwizdanie: poza tym z tyłu były korby, to mogli szybe spuścić...

Opublikowano

niby masz rację :wink4:

Takie "zabawki" powinna Policja podstawiać złodziejom , np. z aut które stoją jakiś dłuższy czas na parkingach Policyjnych , przeżywalność takich delikwentów powiedzmy wynosiła by 30% :decayed::kox:

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 15:25_________________________________________________

Głupie to było :gwizdanie: poza tym z tyłu były korby, to mogli szybe spuścić...

Niby tak , ale konkretny pomysł na takie cuś ... kiedyś oglądałem takie zabezpieczenia w TV na jakimś programie np. gościu wsiada i jeżeli po jakimś tam czasie nie zdezaktywuje alarmu to zostanie j**nięty prądem ( jakaś tam instalacja była w siedzeniu ) nie zabiło go to tylko na kilkanaście minut "unieruchomiło" ... niestety Prawa Człowieka na takie rzeczy nie pozwalają

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 15:27_________________________________________________A taki byłby najlepszy :kox:

Auto alarm

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.