Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:shocked: no mnie niebydzie do niemcowni jada :naughty:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Co tu u Was tak spokojnie ?

Na wakacjach ludziska już są ,czy jak :mysli: ?

Opublikowano

:hi:

Dzięki Arturoo za info o tym aucie ;)

PS. Te części to przy okazji możesz zabrać, bo to nic pilnego :)

Opublikowano

No trochę nie po myśli wyszło ale zawsze to lepiej teraz niż później :wink4::confused4:.

Trzeba szukać innego.

Graty wezmę dziś po południu (17-18) ,zadzwonię w tej sprawie do Zabełkowa :wink4: :>.

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Robert gdzie idzie kupić ten duragloss 3,8L ?? Bo bym zamówił :gwizdanie:

Opublikowano

Robert gdzie idzie kupić ten duragloss 3,8L ?? Bo bym zamówił :gwizdanie:

To są podobno za***iste szampony >>> StjarnaGloss :naughty:

Ja mam taki http://www.mrcleaner.pl/dodo-juice-born-to-be-mild-250ml-p965.html

Jeżeli chodzi o Duragloss #901 473ml

http://www.shiningcar.pl/pl/p/DURAGLOSS-Car-Wash-Concentrate-/157 ( (przy zamawianiu w "bony rabatowe" wpisz KA - 5%)

A tu masz w galonowym opakowaniu :

http://www.detailer.pl/sklep/33-duragloss-car-wash-concentrate-.html ( "kod" KA2011 - 5% )

http://showcarshine.pl/450-duragloss-car-wash-concentrate-901-38l-1-galon.html ( "kod" Kosmetykaaut.pl - od 2 do 10% )

[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 15:48_________________________________________________A taką rękawicę se kup >>> http://www.mrcleaner.pl/dodo-juice-rekawica-wookies-p1011.html wolfgangautobathecarwas.jpg

:kox:

porównanie z Megsem >>> http://uk-mkvs.net/forums/p/246283/1594163.aspx :kox:

Opublikowano

Robert gdzie idzie kupić ten duragloss 3,8L ?? Bo bym zamówił :gwizdanie:

To są podobno za***iste szampony >>> StjarnaGloss :naughty:

W PL chyba nie dostępny

Jeżeli chodzi o Duragloss #901 473ml

http://www.shiningcar.pl/pl/p/DURAGLOSS-Car-Wash-Concentrate-/157 ( (przy zamawianiu w "bony rabatowe" wpisz KA - 5%)

A tu masz w galonowym opakowaniu :

http://www.detailer.pl/sklep/33-duragloss-car-wash-concentrate-.html ( "kod" KA2011 - 5% )

http://showcarshine.pl/450-duragloss-car-wash-concentrate-901-38l-1-galon.html ( "kod" Kosmetykaaut.pl - od 2 do 10% )

Myślołech że będzie tańszy :gwizdanie:

[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 15:48_________________________________________________A taką rękawicę se kup >>> http://www.mrcleaner.pl/dodo-juice-rekawica-wookies-p1011.html wolfgangautobathecarwas.jpg

:kox:

porównanie z Megsem >>> http://uk-mkvs.net/forums/p/246283/1594163.aspx :kox:

Prawie jak z Twojej kozy :decayed:

Opublikowano

Niedawno widziałem gdzieś taniej , tylko gdzie to było :mysli: , może była jakaś promocja i się już skończyła

Zapytaj jeszcze tego gościa , bo odsprzedaje http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=6430

A jak nie to kup Dodo Juice Born To Be Mild , naprawdę wydajny ( 1:1000 ) , lub Dodo Juice Supernatural ( 1:1500 ) :wink4: ... Duragloss #901 dajesz 30 ml na 4-8 litrów wody ( czyli wydajność ~ 1:200/250 )

Opublikowano

Niedawno widziałem gdzieś taniej , tylko gdzie to było :mysli: , może była jakaś promocja i się już skończyła

Zapytaj jeszcze tego gościa , bo odsprzedaje http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=6430

A jak nie to kup Dodo Juice Born To Be Mild , naprawdę wydajny ( 1:1000 ) , lub Dodo Juice Supernatural ( 1:1500 ) :wink4: ... Duragloss #901 dajesz 30 ml na 4-8 litrów wody ( czyli wydajność ~ 1:200/250 )

Nie mam tam jeszcze konta :gwizdanie:

Co do wydajności, to sikom na to, bo i tak mało kto przestrzega proporcji. Poza tym i tak używam pianownicy z myjki, to mam 20ml duraglosu na 300ml wody i mam dwa biołe auta :decayed:

Opublikowano

Co do wydajności, to sikom na to, bo i tak mało kto przestrzega proporcji. Poza tym i tak używam pianownicy z myjki, to mam 20ml duraglosu na 300ml wody i mam dwa biołe auta :decayed:

I wosk cały zmyty :gwizdanie:

Zaraz Ci znajdę fajną neutralna piane aktywną nie zmywającą wosku :wink4:

Opublikowano

Co do wydajności, to sikom na to, bo i tak mało kto przestrzega proporcji. Poza tym i tak używam pianownicy z myjki, to mam 20ml duraglosu na 300ml wody i mam dwa biołe auta :decayed:

I wosk cały zmyty :gwizdanie:

Zaraz Ci znajdę fajną neutralna piane aktywną nie zmywającą wosku :wink4:

Ale jo nie pisza o pianie aktywnej tylko o duraglosie, którego nakłodom z pianownicy i myja auto :cool1:

Opublikowano

Ale jo nie pisza o pianie aktywnej tylko o duraglosie, którego nakłodom z pianownicy i myja auto :cool1:

Ale takim stężeniem zmywasz wosk który położyłeś , a że to NXT ( czyli sealant to dwa trzy mycia i go nie ma) :cool1:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 19:42_________________________________________________Tu masz taką pianę >>> http://www.all4auto.pl/valetpro-neutral-snow-foam-bezpieczna-piana-aktywna-neutralnym-p-799.html?cPath=1_2

I 5 litrów http://www.detailer.pl/sklep/214-valet-pro-ph-neutral-snow-foam.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.