Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jo nie pisza o pianie aktywnej tylko o duraglosie, którego nakłodom z pianownicy i myja auto :cool1:

Ale takim stężeniem zmywasz wosk który położyłeś , a że to NXT ( czyli sealant to dwa trzy mycia i go nie ma) :cool1:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 19:42_________________________________________________Tu masz taką pianę >>> http://www.all4auto.pl/valetpro-neutral-snow-foam-bezpieczna-piana-aktywna-neutralnym-p-799.html?cPath=1_2

I 5 litrów http://www.detailer.pl/sklep/214-valet-pro-ph-neutral-snow-foam.html

Zaś tela tego też tam nima :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ja :cool1: Jak co to mogę Ci go troszkę dać :wink4: Pucha spokojnie starcza na 20-30 woskowań ( ja go kupiłem jako zestaw za ~ 70 zł , były w nim Coli 476S + 2 mikrofibry + aplikator gąbkowy )

Tu masz fajny komplecik >>> http://www.all4auto.pl/dodo-juice-zestaw-ciemnego-lakieru-szampon-cleaner-wosk-p-896.html?cPath=99 :naughty: jak co mam w tym sklepie 5% upustu

Opublikowano
:hi: Gratki Arturoo :good::cool1: Zmieniaj brykę puki możesz=potem wszystko baby pochłonie :>
Opublikowano
:hi: :hi: już z domu :)
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: Gratki Arturoo :good::cool1: Zmieniaj brykę puki możesz=potem wszystko baby pochłonie :>

Dzięki Piotrek :> , chyba już zostanę przy nagaro blue :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:

Ja :cool1: Jak co to mogę Ci go troszkę dać :wink4: Pucha spokojnie starcza na 20-30 woskowań ( ja go kupiłem jako zestaw za ~ 70 zł , były w nim Coli 476S + 2 mikrofibry + aplikator gąbkowy )

Tu masz fajny komplecik >>> http://www.all4auto.pl/dodo-juice-zestaw-ciemnego-lakieru-szampon-cleaner-wosk-p-896.html?cPath=99 :naughty: jak co mam w tym sklepie 5% upustu

DC2 i wosk z megsa też daje radę :good:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 10:22_________________________________________________Artur bierz :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-quattro-szwajcar-C19485681.html

Opublikowano

by mie to zeżarło :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

by mie to zeżarło :decayed:

junkersa bys zalozyl :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

i co 2 baki tankować ? nie stać mie :no: ,no i dodatkowo bez T ,chociaż trza by się może przejechać :gwizdanie: :wink4: i dopiero wnioski snuć ,ma ktoś u nas takie z takim motorkiem w takiej konfiguracji tip +Q :?: [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 10:50_________________________________________________dobra zbieram się do pracy , :hi:

Opublikowano

Spalanie takie samo by było :decayed: fakt że ropa tańsza ale za to nie trzeba wałków naprawiać za 4tyś :naughty:

Opublikowano

wpadnij tu wieczorkiem to pogadamy ,dam Ci znać na talku :wink4: , :hi:

Opublikowano

wpadnij tu wieczorkiem to pogadamy ,dam Ci znać na talku :wink4: , :hi:

Będę ok 18ej, ale jak co to puść esa :)

Opublikowano

Nie po poludniu :decayed: tylko wieczorkiem kolo 22

Opublikowano

:hi: po dluugim czasie :)

podjalem decyzje, w sierpniu moja audolka na sprzedanie idzie. popytajcie czy ktos nie chce :)

Opublikowano
:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Opublikowano

tyle rezania :gwizdanie:, nowsze do rezania szukasz już wrzosu :?:

Opublikowano

robert. jako robisz dzisio ?[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 15:19_________________________________________________4 :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.