Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam L4 :cool1:

3 :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha czyli byczysz se doma :D

2 :naughty:

Opublikowano

aha czyli byczysz se doma :D

2 :naughty:

Bycza czy jo wiem , po 2 zastrzyki dziennie biorę i kilka rodzai tabletek :cool1:

Opublikowano

Nikt niegodoł że bydzie lekko :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 15:42_________________________________________________1

Opublikowano

Dowej Krzysiek na 1500 :wink4:

Jeszcze flaszki żeś nie stawioł :cool1: :gwizdanie:

:tongue4:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 16:05_________________________________________________I pitnył :disgust:

Opublikowano

:hi:

Weekend prawie wolny :decayed:

Opublikowano
:evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 16:09_________________________________________________i se Artur wcisnył - gratulacje :evil: :> :> :>[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 16:10_________________________________________________o sekundy :polew: mie uprzedził :gwizdanie:
Opublikowano

Sorki f*ck :confused4:

Opublikowano

Sorki f*ck :confused4:

postawisz flacha i bydzie :good::tongue4:

to kaj se to bydzesz smykol przez weekend cos bys padol na jakigo Jacka z Spritem w SJZ ?

Opublikowano

:evil: :evil: :evil:

i se Artur wcisnył - gratulacje :evil: :> :> :>

o sekundy :polew: mie uprzedził :gwizdanie:

Sorki f*ck :confused4:

A specjalnie podpuszczałem Krzyska :disgust:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Artur gratki :good::naughty:

Opublikowano

aha czyli byczysz se doma :D

2 :naughty:

Bycza czy jo wiem , po 2 zastrzyki dziennie biorę i kilka rodzai tabletek :cool1:

Byś jechoł kaj my Ci radzili, to dziś byś się czół jak młody bóg a nie jak wypluty szklok :gwizdanie:

Opublikowano

tyle rezania :gwizdanie:, nowsze do rezania szukasz już wrzosu :?:

na razie nic nie szukam. Nie potrzebuje auta, a tak to stoi i wartosc traci... Mam firmowke, wiec niech sie ktos inny cieszy :)

Opublikowano

Nie pomyslalem by zobaczyc ,czy juz jest duzo odpowiedzi na stronie :( ale dzieki :wink4: .[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 19:26_________________________________________________Krzychu jak bede na miejscu to moze sie okazac ,ze sie napijemy :wink4::good:

Opublikowano

Panowie witam cos slabo jedziecie

Krzychu gratki

mnie jeszcze tydzien nie bedzie

Opublikowano

Krzychu jak bede na miejscu to moze sie okazac ,ze sie napijemy :wink4::good:

Przecież do mnie się wybierasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pany zostanę tatusiem

:radocha: :radocha: :radocha:

gratulacje :good:

Czemu dopiero nastepny spot jest 31 lipca :?: :mysli:

bo jak to ma miejsce od roku spoty są w drugi i ostatni weekend miesiąca, a co jakiś czas zdarza się że miesiąc ma 5 weekendów :cool1:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:

Dzięki Arku :wink4:

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.