Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Robercie jestem za :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pany może ten spot zamiast 31 zrobimy 30 ( sobota ) i wtedy zrobimy ognicho :naughty::kox:

a zajmiesz się organizacją :?: :cool1:

czy będzie tak jak ostatnio wszystko ustalane na ostatnią chwile :gwizdanie:

Opublikowano
te majster czy ja w poprzednią sobotę mogłem widzieć twoje auto na ul.Trzech Krzyży pod pewnym budyneczkiem
a kaj jest Trzech Krzyży ?
Opublikowano

Pany może ten spot zamiast 31 zrobimy 30 ( sobota ) i wtedy zrobimy ognicho :naughty::kox:

a zajmiesz się organizacją :?: :cool1:

czy będzie tak jak ostatnio wszystko ustalane na ostatnią chwile :gwizdanie:

On sie po patyk nie schyli, bo zaś go w krzyżu sieknie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
te majster czy ja w poprzednią sobotę mogłem widzieć twoje auto na ul.Trzech Krzyży pod pewnym budyneczkiem
a kaj jest Trzech Krzyży ?

jak z ul.Wodzisławskiej zjeżdżasz do mnie (taka dwu-poziomowa droga)

Opublikowano

A co chcecie organizowac?

Kazdy bierze bule i kielbache dla siebie , krzeslo pod dupke ,maly gril za par zloty i troche brykietu z kauflandu w jednym avancie i tyle.

Opublikowano
te majster czy ja w poprzednią sobotę mogłem widzieć twoje auto na ul.Trzech Krzyży pod pewnym budyneczkiem
a kaj jest Trzech Krzyży ?

jak z ul.Wodzisławskiej zjeżdżasz do mnie (taka dwu-poziomowa droga)

żona pracuje w salonie u Mirelli :wink4: to pewne ona
Opublikowano

a zajmiesz się organizacją :?: :cool1:

czy będzie tak jak ostatnio wszystko ustalane na ostatnią chwile :gwizdanie:

A co chcecie organizowac?

Kazdy bierze bule i kielbache dla siebie , krzeslo pod dupke ,maly gril za par zloty i troche brykietu z kauflandu w jednym avancie i tyle.

Dokładnie :good: Co tu organizować , każdy kto chce przyjeżdża do Studzionki , bierze co tam chce sobie zjeść , upiec , napić ... i tyle , grilla takiego większego mam także mogę zabrać , jak co to jeszcze może ktoś dodatkowo wziąść grill żeby nie brakło miejsca na kiełbachy , brykietu też coś wezmę i tyle

Opublikowano
  • Autor

A co chcecie organizowac?

Kazdy bierze bule i kielbache dla siebie , krzeslo pod dupke ,maly gril za par zloty i troche brykietu z kauflandu w jednym avancie i tyle.

a nie pamiętasz jak było ostatnio :gwizdanie:

to ma być ognicho więc zamiast grilla i brykietu szpikulce i drzewo :>

Opublikowano

a nie pamiętasz jak było ostatnio :gwizdanie:

to ma być ognicho więc zamiast grilla i brykietu szpikulce i drzewo :>

Jeżeli chodzi o ostatnią "organizację" a raczej jej brak , to myślę , że głównym powodem było to że pogoda była do bani ... może być ognicho nie ma problemu , można nawet zrobić grill i ognisko :naughty:

Opublikowano

A pamiętasz jak było ostatnio......

Lepiej malego grila i tez bedzie ok, jak kazdy bedzie mial przywiezc drewno to nikt nie przywiezie :gwizdanie: ,a worek brykietu ja wezme ,grila Robert i szluz.

Kazdy jedzonko dla siebie i wiecej nie trzeba .

Amen.

Opublikowano
  • Autor

ja drzewa mam pod dostatkiem w tym roku :decayed:

Opublikowano

Takie pierdoly jak szpikulce dla cirka ebaut 10-ciu ludkow :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:08_________________________________________________Jak pogoda znowu popsuje szyki ...... :gwizdanie: to prosciej grila na parkingu zmontowac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mi to wuszt, byle był wurst :decayed:

te majster czy ja w poprzednią sobotę mogłem widzieć twoje auto na ul.Trzech Krzyży pod pewnym budyneczkiem
a kaj jest Trzech Krzyży ?

jak z ul.Wodzisławskiej zjeżdżasz do mnie (taka dwu-poziomowa droga)

żona pracuje w salonie u Mirelli :wink4: to pewne ona

to następnym razem do niej się zgłoszę :naughty:

Opublikowano

:hi:

ja bardziej jestem za ognichem tak jak kiedyś było :)

PS. Gdzie idzie kupić na już tanio wszystkie filtry oraz olej motul :?:

Opublikowano

PS. Gdzie idzie kupić na już tanio wszystkie filtry oraz olej motul :?:

Pisz do Dzik lub TOM77 :wink4:

[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 23:31_________________________________________________

A pamiętasz jak było ostatnio......

Lepiej malego grila i tez bedzie ok, jak kazdy bedzie mial przywiezc drewno to nikt nie przywiezie :gwizdanie: ,a worek brykietu ja wezme ,grila Robert i szluz.

Kazdy jedzonko dla siebie i wiecej nie trzeba .

Amen.

Ale przecież jak pogoda dopisze to można zrobić grill i dodatkowo rozpalić ognisko , troszkę na rozpałkę drewna by trzeba byłoby zabrać , resztę znajdzie się w pobliskim lasku ( Studzionka )

Opublikowano

PS. Gdzie idzie kupić na już tanio wszystkie filtry oraz olej motul :?:

Dzik lub TOM77 :wink4:

ale na już potrzebuje :)

Opublikowano

PS. Gdzie idzie kupić na już tanio wszystkie filtry oraz olej motul :?:

Dzik lub TOM77 :wink4:

ale na już potrzebuje :)

u dzika jutro zamowwisz , pojutrze masz -2 dni zbawi ??
Opublikowano

PS. Gdzie idzie kupić na już tanio wszystkie filtry oraz olej motul :?:

Dzik lub TOM77 :wink4:

ale na już potrzebuje :)

u dzika jutro zamowwisz , pojutrze masz -2 dni zbawi ??

dokładnie , rano zamów a we środę do południa kurier zadzwoni do drzwi ( jak zamówisz kpl. filtrów + oliwę przesyłkę masz gratis ) :naughty:

Opublikowano

Dokładnie :good: ,zanim bedzie mial przelew na koncie Ty bedziesz,mial zamowione graty w domu :good:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 00:42_________________________________________________

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.