Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaraz Marki :D

Nie po nazwisku zaraz :P

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Daniel ja brałem busa z roboty długiego Sprintera,ale to na przeprowadzkę i dużo latania z tym miałem jakbym miał swojego to ni ma problemu :wink4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:44_________________________________________________Siemanko Arturku :wink4:

Opublikowano

nie wiem jak ten podpis usunąć pod spodem...

Pioter > profil > dane publiczne > podpis :cool1:

Opublikowano

Siemano z wieczorka nocne marki :naughty:

:hi:

Opublikowano

Daniel na którą robisz ?

Opublikowano

Daniel na którą robisz ?

rano :>

Opublikowano

Powiem Wam ,że jestem pod wrażeniem sprawowania się mojej bryki - w krótkim czasie zrobiłem 3000 km i nawet niunia nie jękła przy dużych prędkościach a parę osób było zachwyconych osiągami na trasie :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Daniel na którą robisz ?

rano :>

to jako to widzisz z tym olejem ?

Opublikowano

Lepszy ruch tu teraz niz w ciagu dnia.

Opublikowano

Daniel na którą robisz ?

rano :>

to jako to widzisz z tym olejem ?

powiem ci jak mi przyjdzie paczka powinna byc w piatek [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:52_________________________________________________a ty kiedy mialbys czas ja sie dostosuje do ciebie :>

Opublikowano

Decyzja zapadla,robimy gore motorowni i klekot zostaje :evil: ,jeszcze tylko heble z tylu ,drl ,clh i pomysly sie koncza :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siema Roberto :evil:

:siema::wink4:

Opublikowano

Decyzja zapadla,robimy gore motorowni i klekot zostaje :evil: ,jeszcze tylko heble z tylu ,drl ,clh i pomysly sie koncza :gwizdanie:

Decyzja :good: :good:

Opublikowano

powiem ci jak mi przyjdzie paczka powinna byc w piatek [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:52_________________________________________________a ty kiedy mialbys czas ja sie dostosuje do ciebie :>

Jak dziś zamówiłeś to jutro powinna być :cool1:

Najbardziej pasowało by jutro lub w piątek

Opublikowano

0k lece spac bo rano :dziura::decayed:

narazie wam :wink4:

Opublikowano

Decyzja zapadla,robimy gore motorowni i klekot zostaje :evil:

Co masz z górą ? Hydraulika ?

Opublikowano

Decyzja zapadla,robimy gore motorowni i klekot zostaje :evil: ,jeszcze tylko heble z tylu ,drl ,clh i pomysly sie koncza :gwizdanie:

Dopieść do bólu swoją niunię a pomysły same się z czasem znajdą ,a jak już nie będzie co zmieniać tzn.,że Jesteś spełniony :evil::decayed::cool1::wink4: [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:59_________________________________________________

0k lece spac bo rano :dziura::decayed:

narazie wam :wink4:

:hi: narka Blancik :decayed:
Opublikowano

Dokladnie Robercie

Opublikowano

Chopy kiedy pijemy-bo tak blisko mieszkam ,a jeszcze ani razu nie było okazji :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.