Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokladnie Robercie

szklanki grają ? [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:06_________________________________________________

Chopy kiedy pijemy-bo tak blisko mieszkam ,a jeszcze ani razu nie było okazji :evil:

Co chcesz jaką parapetówę zrobić ? :naughty: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze bedzie okazja :good:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:07_________________________________________________No cos ostatnio glosniejszy sie zrobil ,nie wiem czy i walki nie beda do wymiany :mysli:

Opublikowano

Chyba jednak na ten spot 31 sie bede musial postarac dostac chyba ze bedzie 30 w sb :D

Opublikowano

Jeszcze bedzie okazja :good:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:07_________________________________________________No cos ostatnio glosniejszy sie zrobil ,nie wiem czy i walki nie beda do wymiany :mysli:

uszczelniacze na zaworach może , jak odpalisz rano zimnego jest niebiesko na chwile za Tobą ? ... poza tym może turbulum

[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:10_________________________________________________

Chyba jednak na ten spot 31 sie bede musial postarac dostac chyba ze bedzie 30 w sb :D

No własnie to jak robimy te ognicho 30 w sobotę ??

Opublikowano

mnie to ni w dupe na reke bo bede w Krk , wroce dopiero 31 a wtedy bym i co lyknal bo pierwszy spot bez mojego dyzuru :D

Opublikowano

Dokladnie Robercie

szklanki grają ? [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:06_________________________________________________

Chopy kiedy pijemy-bo tak blisko mieszkam ,a jeszcze ani razu nie było okazji :evil:

Co chcesz jaką parapetówę zrobić ? :naughty: :gwizdanie:

Roberto nie robia parapetówy ,bo jak wszyscy postawią na te setne strony co "WYGRALI" :decayed: to skończymy na czworakach :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Roberto nie robia parapetówy ,bo jak wszyscy postawią na te setne strony co "WYGRALI" :decayed: to skończymy na czworakach :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

choćby i na czworaka , a co :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Jeszcze bedzie okazja :good:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:07_________________________________________________No cos ostatnio glosniejszy sie zrobil ,nie wiem czy i walki nie beda do wymiany :mysli:

uszczelniacze na zaworach może , jak odpalisz rano zimnego jest niebiesko na chwile za Tobą ? ... poza tym może turbulum

Oj oj pany-dlatego nie zakupiłem diesla.....i nic z turbo...

Opublikowano

Kopcic nie kopci ,rano tez nic nie widac kolorowego za mna

Opublikowano

Oj oj pany-dlatego nie zakupiłem diesla.....i nic z turbo...

A benzyniak nie ma uszczelniaczy na zaworach :cool1:

Opublikowano

Kopcic nie kopci ,rano tez nic nie widac kolorowego za mna

Ale na zimnym motorze rano powiedz Kasi niech odpali a Ty stój za autem , czy nie puści bąka niebieskiego , wtedy mogły by to być uszczelniacze zaworowe , ile łyka ? Naraz więcej zaczął brać czy to tak powoli , coraz więcej ?

[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:20_________________________________________________

Jakiś chójowy cytat mi wyszedł :decayed:

Pioter nic nowego :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Oj oj pany-dlatego nie zakupiłem diesla.....i nic z turbo...

A benzyniak nie ma uszczelniaczy na zaworach :cool1:

Jasne,że ma ale mój ni mo turbo -jak na razie :decayed: ,a poza tym w dieslu więcej tajli do przywachowania niż w wolnossaku :naughty:
Opublikowano

Od jakichs 2 mcy coraz to wiecej i troche slabszy jakby

Opublikowano

... a poza tym w dieslu więcej tajli do przywachowania niż w wolnossaku :naughty:

Jakich ? :mysli:

Opublikowano

Artur kiedyś kazałeś mi to wkleić

43175698.jpg

27322367.jpg

Ty się znasz na takich "fotkach" co Ty na to ?

[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:24_________________________________________________

Roberto :bicz: nie Przeginej :decayed: Cytaty to moja specjalność :tongue4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

... a poza tym w dieslu więcej tajli do przywachowania niż w wolnossaku :naughty:

Jakich ? :mysli:

wtryski,turbo ...
Opublikowano

Od jakichs 2 mcy coraz to wiecej i troche slabszy jakby

Może też jak wspomniałem suszarka już puszczać ... może jakiś wyciek , odma ... itp.

Opublikowano

Telefon my Ci dali :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.