Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tęskno Ci się zrobiło :tongue4:

nooo.... Tomuś wracaj !!! ;( ;( ;(

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 17:25_________________________________________________

... jo jakoś za Tobą nie tęsknia :decayed:

Czemu ???!!! ;(

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 17:27_________________________________________________ :decayed:

Chyba przez to że ostatnim razem żeś się coś słabawo w sianku kuloł :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jo mom trzi ale ci nie pozycza bo mnie nima doma :tongue4:

Tomek nazot do dom , ale to już :baseball: nie żartuja :bicz2:

Tęskno Ci się zrobiło :tongue4: jo jakoś za Tobą nie tęsknia :decayed:

jemu pewnie nie ale kozie ...................... :tongue4::polew:

podobno teraz Ty do kozy jeździsz :cool1::decayed:

byłem ale Robert nie puścił :confused4:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chyba przez to że ostatnim razem żeś się coś słabawo w sianku kuloł :decayed:

Tomek koza i Dżeki tęskni :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
:co: dżeki też :polew:
Opublikowano

Ale widzisz Robert jak zwierze pozna dobrego człowieka :decayed: a przed Tobą to nawet pająki uciekają :polew:

Opublikowano

Ale widzisz Robert jak zwierze pozna dobrego człowieka :decayed: a przed Tobą to nawet pająki uciekają :polew:

Nooo Dżeki Cię poznał "na wylot" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

:naughty:

Opublikowano

Ale widzisz Robert jak zwierze pozna dobrego człowieka :decayed: a przed Tobą to nawet pająki uciekają :polew:

Nooo Dżeki Cię poznał "na wylot" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

:naughty:

No też mi nie przypadł do gustu, bo piznyty jak Ty :gwizdanie: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:07_________________________________________________Artur co robisz 2.08.2011?

Opublikowano

... piznyty jak Ty

:baseball:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:39_________________________________________________Ale przyznej , lubisz Dźeksona :sex::naughty::kox:

:tongue4:

Opublikowano

Ale przyznej , lubisz Dźeksona :sex::naughty::kox:

W to jak bardzo wy sie lubicie, to ja nie wnikam :gwizdanie:

Opublikowano

serwus Lebry :) A4 dojechało szczęśliwie do PL :)

Opublikowano

drl'e wyrezane :kox:

Nic sie nie grzeje -jak poprzednim razem :gwizdanie:

Foty wstawie jak wroce do domu :wink4:

Opublikowano

drl'e wyrezane :kox:

Nic sie nie grzeje -jak poprzednim razem :gwizdanie:

Foty wstawie jak wroce do domu :wink4:

te rezaczu, co 2.08.2011 robisz?

Opublikowano

Tomek 2-go wolne :naughty: ,mam podskoczyć po Ciebie :cool1: ,ok :good:

Opublikowano
:hi: ma kto silnik od wycieraczki zadnij na zbyciu ?
Opublikowano

Tomek 2-go wolne :naughty: ,mam podskoczyć po Ciebie :cool1: ,ok :good:

Spytom sie muti jak ona to widzi i dam Ci jeszcze znać ;)

Opublikowano

:hi: ma kto silnik od wycieraczki zadnij na zbyciu ?

:hi:

:jaaaaa:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:48_________________________________________________

Spytom sie muti jak ona to widzi i dam Ci jeszcze znać ;)

Spytej sie spytej :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Andy pisz do wrzosa :wink4:

Opublikowano

Spytom sie muti jak ona to widzi i dam Ci jeszcze znać ;)

Spytej sie spytej :gwizdanie: :cool1:

Mierznie Ci sie...

Opublikowano

Andy pisz do wrzosa :wink4:

:good: thanks

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.