Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiek co powiesz na wspólne rezanko drl'ów w naszych furkach :?: :naughty:

No problem ,tylko 10 ja znowu zmykam na złote piaski :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek co powiesz na wspólne rezanko drl'ów w naszych furkach :?: :naughty:

No problem ,tylko 10 ja znowu zmykam na złote piaski :gwizdanie:

no problem, poczekam aż się wybyczysz :wink4:

Opublikowano

Się należy :gwizdanie:

Opublikowano

panowie ciekawe co z tym ogniskiem w sobote będzie bo jak narazie to mamy fajną jesień tego lata :gwizdanie:

no w sobotę ma niby przelotnie padać :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

panowie ciekawe co z tym ogniskiem w sobote będzie bo jak narazie to mamy fajną jesień tego lata :gwizdanie:

no w sobotę ma niby przelotnie padać :kwasny:

w tym roku jakoś ciężko o fajną sobote :wallbash:

Opublikowano

panowie ciekawe co z tym ogniskiem w sobote będzie bo jak narazie to mamy fajną jesień tego lata :gwizdanie:

no w sobotę ma niby przelotnie padać :kwasny:

w tym roku jakoś ciężko o fajną sobote :wallbash:

A bo też są te spoty co dwa tyg. zamiast normalnie co tydzień :gwizdanie:

Opublikowano

w tym roku jakoś ciężko o fajną sobote :wallbash:

A bo też są te spoty co dwa tyg. zamiast normalnie co tydzień :gwizdanie:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 20:18_________________________________________________Teraz nawet trzy tygodnie przerwy jest :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
A bo też są te spoty co dwa tyg. zamiast normalnie co tydzień

a kto powiedział że normalnie to jest co tydzień :?:

Opublikowano
A bo też są te spoty co dwa tyg. zamiast normalnie co tydzień

a kto powiedział że normalnie to jest co tydzień :?:

No to gdzie jeszcze tak dziwnie mają spoty :?:

Opublikowano
A bo też są te spoty co dwa tyg. zamiast normalnie co tydzień

a kto powiedział że normalnie to jest co tydzień :?:

Ja byłbym jak najbardziej za :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew::good:

[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 20:25_________________________________________________Wiesiek update Skody poszedł , odinstalowałem i jeszcze raz zapodałem program od nowa , mam kilka nowych updet'ów , są na PEB'ie :wink4: ... ceny w tej wersji chyba nie pójdą :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
A bo też są te spoty co dwa tyg. zamiast normalnie co tydzień

a kto powiedział że normalnie to jest co tydzień :?:

No to gdzie jeszcze tak dziwnie mają spoty :?:

co to znaczy dla ciebie dziwnie :?:

Opublikowano
A bo też są te spoty co dwa tyg. zamiast normalnie co tydzień

a kto powiedział że normalnie to jest co tydzień :?:

No to gdzie jeszcze tak dziwnie mają spoty :?:

co to znaczy dla ciebie dziwnie :?:

No że tylko 2x w miesiącu nie zależnie czy miesiąc ma 4 czy 5 weekendów.

Opublikowano

Wiesiek co powiesz na wspólne rezanko drl'ów w naszych furkach :?: :naughty:

chętnie pomogę :wink4:, najwyżej zamówcie już sd-2 i w sobotę możemy to rezać ,chyba :gwizdanie:..........................................................,że jak coś to mogę Wam zamówić

Opublikowano

dokładnie,napisz maila do chłopa ,że bierzesz do A4'ki ten regulator

Opublikowano
  • Autor

dokładnie,napisz maila do chłopa ,że bierzesz do A4'ki ten regulator

:good:

Wiesiek kupić ci też czy sam sobie zakupisz :?:

Opublikowano

weźcie jedną paczkę będzie taniej :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.