Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Z rana

zbieram dukaty na maszynkę , pady i Menzernę :wink4:

O widzę że nie 3M :przebiegly: poczytałeś co :evil:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

artur :drunk: :drunk:

Opublikowano

dzięki :wink4:

Opublikowano

Artur 100 latttt..... :wink4:

Opublikowano

dzięki :wink4:

Opublikowano
:drunk: :drunk: najlepszego !
Opublikowano

jadac wczoraj prze SR->SWD mijalem a4 i bmw z oswetleniem tablicy reje. w diiodach led ... kur.... wywalcie to jak czytacie(a reszta niech tego niekupuje) bo zamiast swecic to miga jak stroboskop denerwujac kierowce za wami i rozprasza :angry::disgust::kwasny::wallbash: ja bym za to pozabierał dowody

Opublikowano

uuuuuu jak ostro :evil:

Opublikowano

uuuuuu jak ostro :evil:

som bys se zdenerwowal po minucie jazdy za nim bo prawy pas zielony :gwizdanie: a lewy zajety :tongue4:

nie wiem co za moda na te LED'y w SWD ciekawe czy jak idą sr** mają kibel podswietlany :decayed:

Opublikowano

:bry::hi:

ARTUR STO LAT TY STARY BYKU :drunk: :drunk: :drunk:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 15:21_________________________________________________

O widzę że nie 3M :przebiegly: poczytałeś co :evil:

No :naughty::przebiegly: .... lepsza i taniej wychodzi

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 15:22_________________________________________________

Ale Sobota panowie ma być do d*py zleksza :confused4: tak przynajmniej pogoda pokazuje ;(

Ani tak nie godej synek :cool1: :gwizdanie: :baseball:

:tongue4:

PS. Robert wielkie dzięki za pomoc przy aucie :good::notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Spoko loooz :wink4: THX za Krupola :naughty::wink4:

Opublikowano

uuuuuu jak ostro :evil:

som bys se zdenerwowal po minucie jazdy za nim bo prawy pas zielony :gwizdanie: a lewy zajety :tongue4:

nie wiem co za moda na te LED'y w SWD ciekawe czy jak idą sr** mają kibel podswietlany :decayed:

to trza było wyprzedzić i kita :wink4:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 15:33_________________________________________________Dzięki Robert :wink4:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 15:34_________________________________________________m3rvin jeździsz za biemdablju z swd i się dziwisz ,że Ci potem klekot źle chodzi :tongue4: -jak go trzymasz cały czas na 1.4k obrotów i nie dajesz pić to jak ma chodzić :?: :decayed::wink4::tongue4:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 15:36_________________________________________________daj mi go na tydzień to zobaczysz jaka będzie zmiana :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

uuuuuu jak ostro :evil:

som bys se zdenerwowal po minucie jazdy za nim bo prawy pas zielony :gwizdanie: a lewy zajety :tongue4:

nie wiem co za moda na te LED'y w SWD ciekawe czy jak idą sr** mają kibel podswietlany :decayed:

to trza było wyprzedzić i kita :wink4:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 15:33_________________________________________________Dzięki Robert :wink4:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 15:34_________________________________________________m3rvin jeździsz za biemdablju z swd i się dziwisz ,że Ci potem klekot źle chodzi :tongue4: -jak go trzymasz cały czas na 1.4k obrotów i nie dajesz pić to jak ma chodzić :?: :decayed::wink4::tongue4:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 15:36_________________________________________________daj mi go na tydzień to zobaczysz jaka będzie zmiana :gwizdanie: :naughty:

wątpia jada to pprzepucować na DE :evil: :evil: dostanie w kocioł :evil:
Opublikowano

150-160 to nie kocioł :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 16:06_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Prawda jest taka, że jak od dluzszego czasu ma zawalone sadza to i tak za wiele nie pomoze przegonienie..

Opublikowano

150-160 to nie kocioł :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 16:06_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

nie świruj :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano
:wink4::decayed:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 16:18_________________________________________________pogoń go trochę na tipie weź 2-gi 3-ci bieg wkręć na 4 tysie i odejmij gazu by obroty spadły do jakichś 2 tysi i tak kilkakrotnie , może turbawka trochę zapieczona po jeździe po swd'u :decayed:
Opublikowano

ARTUR 100 LAT

Opublikowano

Dzięki Wieśku :wink4:

Opublikowano

A gdzie reszta opala się :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.