Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eloo dziewczynki :naughty:

joł paniusiu

i reszta Bitches :tongue4::hi: :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty brzydalu a fuj :naughty:

Opublikowano

a ja jezdze po polsce. wczoraj bylem w ciechanowie, teraz jestem we wloclawku i pedze zaraz na firme do swidnicy :gwizdanie:

Opublikowano

a ja jezdze po polsce. wczoraj bylem w ciechanowie, teraz jestem we wloclawku i pedze zaraz na firme do swidnicy :gwizdanie:

To coś mało jeździsz :gwizdanie:

Opublikowano

To ja więcej miast zwiedziłem jak pijany wracałem pociągami z przysięgi kumpla kilkanaście lat temu :decayed:

Oczywiście nowy żołnierzyk nie wracał ze mną tylko z rodzinką autem.

Opublikowano

To ja więcej miast zwiedziłem jak pijany wracałem pociągami z przysięgi kumpla kilkanaście lat temu :decayed:

Oczywiście nowy żołnierzyk nie wracał ze mną tylko z rodzinką autem.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja jezdze po polsce. wczoraj bylem w ciechanowie, teraz jestem we wloclawku i pedze zaraz na firme do swidnicy :gwizdanie:

To coś mało jeździsz :gwizdanie:

zamien sie na auta to bede wiecej jezdzil :naughty: prawie nowy fiat fiorino :naughty: niebieski dwuosobowy :kox: 1.3 multijet :decayed:

Opublikowano

wow ! Fiat Fiorino - toż to diabeł nie auto i to z takim mega silnikiem :notworthy: a teraz info dla kolegów - :thumbdown:

Opublikowano

Potwór :evil:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:

Robert ja n II zm w sobotę idę

Opublikowano

:hi:

Robert ja n II zm w sobotę idę

:hi:

To żeś to zajeboł :thumbdown: ... dyć już odpuśś :gwizdanie:

Opublikowano

Tak mnie wypisali :kwasny:, bo za tydzień zaś wyjeżdżam :decayed:

Opublikowano
:siema: cyce :tongue4:
Opublikowano
:hi: mamlasie
Opublikowano

wczoraj z wieczora mie cabriofan wyprzedził na ciągłej jezdzi synek jak waryjot, ni mog żech go gonić bo ino 10pkt mi brakuje :rolleyes: a przewczora mie zatrzymali do dmuchania w alkomat ino jak żech dmuchnoł to się zjeboł :polew:

Opublikowano

No to miałeś szczęście :naughty:

Opublikowano

No to miałeś szczęście :naughty:

:no::tongue4:
Opublikowano

To ja więcej miast zwiedziłem jak pijany wracałem pociągami z przysięgi kumpla kilkanaście lat temu :decayed:

Oczywiście nowy żołnierzyk nie wracał ze mną tylko z rodzinką autem.

dobre ,pojechałeś po wrzosie :decayed:

tak na marginesie avf od ojca ma wyczyszczone turbo ,jeszcze tylko zrobię logi do porównania i będę wiedział jak to faktycznie wygląda

Opublikowano

To ja więcej miast zwiedziłem jak pijany wracałem pociągami z przysięgi kumpla kilkanaście lat temu :decayed:

Oczywiście nowy żołnierzyk nie wracał ze mną tylko z rodzinką autem.

dobre ,pojechałeś po wrzosie :decayed:

tak na marginesie avf od ojca ma wyczyszczone turbo ,jeszcze tylko zrobię logi do porównania i będę wiedział jak to faktycznie wygląda

To poslij mi logi bo dzis chipowanego AWX logowalem niby na 165psów poruwnomy Robert ty mosz AWX ?, i to nawet fajnie jechało :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.