Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to logujcie :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... Robert ty mosz AWX ?

[AVF] :cool1: ogólnie troszke mocniejsze od [AWX] :rolleyes:

Opublikowano

To poslij mi logi ..........

najpierw trza je zrobić ,

1)nie mam kabla

2)nie mam auta od ojca

3)siedze w pracy do soboty do 15 :confused4:

Opublikowano

Gdzieś na forum są moje , możesz później porównywać :wink4:

Opublikowano

To poslij mi logi ..........

najpierw trza je zrobić ,

1)nie mam kabla

2)nie mam auta od ojca

3)siedze w pracy do soboty do 15 :confused4:

TO CO TO ROBISZ :tongue4: bąki zbijosz :P
Opublikowano

pisałem :tongue4: -kibluję w pracy

[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 18:19_________________________________________________odkąd turbo było czyszczone przez kolegę Pretora ( :notworthy: :notworthy: :notworthy:) to nie załapało ani razu błędu i ani razu nie wyświetliła się kontrolka silnika, "staruszek" zadowolony -dostał reprymendę od Piotrka :decayed: i mam nadzieję ,ze nie będzie już mulił tego swojego avf'a

Opublikowano

TO CO TO ROBISZ :tongue:

Kasa trzepie na Webasto :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 18:54_________________________________________________hit tygodnia :tongue4:
Opublikowano

Norma

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Sztomel wkońcu żeś się pojawił :good:

tu masz numer do chłopa

604 713 918 ,dzwoń z rana niech wysyła za pobraniem by do soboty doszły

zadzwonie w sobote jak wrócę z Austrii :wink4:

Arek ja gdzieś u ojca w garażu mam włącznik awaryjnych,poszukam przez weekend

:good:

co do czujnika oleju ,poszukałbym na allegro-ja do siebie za 50 wyrwałem plus 8 kw,jeżdzę już 9 m-cy i jest ok

wczoraj znalazłem i pisałem do gościa, zobaczymy co mi odpisze, a w sobote przejade się do sklepu i zobaczymy czy będą mieli z Helli

jeszcze tylko znajdę oznaczenia bezpieczników w a4 i nyny

jakbyś nie znalazł to mam to na starym lapku :gwizdanie:

Opublikowano

cześć Arku

jeszcze tylko znajdę oznaczenia bezpieczników w a4 i nyny

jakbyś nie znalazł to mam to na starym lapku :gwizdanie:

to rzuć mi na pw

Opublikowano
  • Autor

cześć Arku

jeszcze tylko znajdę oznaczenia bezpieczników w a4 i nyny

jakbyś nie znalazł to mam to na starym lapku :gwizdanie:

to rzuć mi na pw

jestem w Austrii, a laptop mam w domu wię podrzuce ci przez weekend

Opublikowano

ok

Opublikowano

H4mm3R ookiery wkoncu luloka wyciognyl z nimieckich krankenschwester :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

zazdrościsz :naughty::cool1:

:tongue4::wink4::decayed:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 22:06_________________________________________________to już wiem po co teżdo DE śmigasz :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zazdrościsz :naughty::cool1:

:tongue4::wink4::decayed:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 22:06_________________________________________________to już wiem po co teżdo DE śmigasz :tongue4::polew: :polew: :polew:

jo jada do mojij tanty odpoczac od Ciebie i Tomka :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

zazdrościsz :naughty::cool1:

:tongue4::wink4::decayed:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 22:06_________________________________________________to już wiem po co teżdo DE śmigasz :tongue4::polew: :polew: :polew:

jo jada do mojij tanty odpoczac od Ciebie i Tomka :tongue4: :tongue4:

Fajno mosz tanty jak Ci skórką poruszo :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

odpoczywac - nie spac , a to je roznica -dzindziole :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ty se niesmiej a zbierej na webasto :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.