Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedynie co pajadlo na tym dzisiejszym spocie to kopruchy, co mnie pozarly :blink:

Ta zło krew Ci wypiły :decayed:

Basia jest zła na Was żeście ja nie wzięli na spota :gwizdanie: sama musiała być w domu :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja również dziękuję za spota a zwłaszcza Sevesowi :notworthy: :notworthy: :notworthy: już nigdy nie dohamuję przy skręconej kierownicy :wallbash::no::embarrassed::wink4:

Opublikowano

Ja również dziękuję za spota a zwłaszcza Sevesowi :notworthy: :notworthy: :notworthy: już nigdy nie dohamuję przy skręconej kierownicy :wallbash::no::embarrassed::wink4:

cos to nawrożył :naughty: :naughty:
Opublikowano

[/size]_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=v_42UbY-INs&feature=feedrec_grec_index

:blink: on ma chyba opony z kolcami :blink:

:no: ni mo-to był Hamer :decayed:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 23:07_________________________________________________

Ja również dziękuję za spota a zwłaszcza Sevesowi :notworthy: :notworthy: :notworthy: już nigdy nie dohamuję przy skręconej kierownicy :wallbash::no::embarrassed::wink4:

cos to nawrożył :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

dzięki za przybyłym za spota :notworthy:

i ogólnie to sie najadłem ............... ale ...................w ................................ domu..... :) oraz ...... :drunk: :>

blant88 dzieki

narazie potrzebny nie byl :wink4:

pozdro z gebelsowni

spoko zawsze do usług :wink4:

Opublikowano
:hi: Wybierałem się wczoraj do Was ale pilna sprawa stanęła na przeszkodzie, w przyszłym tyg postaram się przyjechać :wink4: .
Opublikowano
  • Autor

:hi:

sory panowie że nie udało mi się wpaść, pępkowe się przeciągło :embarrassed:

Opublikowano

:hi:

W ten jesienny poranek :wallbash:

:hi:

sory panowie że nie udało mi się wpaść, pępkowe się przeciągło :embarrassed:

No no :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

no ja też przepraszam za nieobecność :decayed:

ale do 5:15 :> walczyliśmy z kfx'em i ...................... wywalczyliśmy

clh wyrezany ,w końcu działa :naughty::kox::evil:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

no ja też przepraszam za nieobecność :decayed:

ale do 5:15 :> walczyliśmy z kfx'em i ...................... wywalczyliśmy

clh wyrezany ,w końcu działa :naughty::kox::evil:

No znowu podniosłeś wartość fury :naughty:

Opublikowano

:hi:

no ja też przepraszam za nieobecność :decayed:

ale do 5:15 :> walczyliśmy z kfx'em i ...................... wywalczyliśmy

clh wyrezany ,w końcu działa :naughty::kox::evil:

No znowu podniosłeś wartość fury :naughty:

:hi: :hi:

ale webasto brakuje :tongue4:

Opublikowano

no :good: o jakieś 150 pln :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 12:18_________________________________________________

:hi:

no ja też przepraszam za nieobecność :decayed:

ale do 5:15 :> walczyliśmy z kfx'em i ...................... wywalczyliśmy

clh wyrezany ,w końcu działa :naughty::kox::evil:

No znowu podniosłeś wartość fury :naughty:

:hi: :hi:

ale webasto brakuje :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:bry::hi:

:hi:

Opublikowano

helloł Synki :hi:

Opublikowano

:hi:

Witojcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.