Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tam Wiesku :) ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tam Wiesku :) ?

Mały kac po wczorajszej imprezce po szychcie, ale jest :good:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 11:01_________________________________________________282444_224731097564310_100000822633513_557414_7778218_n.jpg[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 11:26_________________________________________________Spadam do roboty

Opublikowano
W Magro jest good ,w Bielsku w Skodzie mogę Ci też polecić .

To tyle znam tylko w okolicy ,gdzie byłem i moge polecić .

Na pewno w aucie z Q dobrze ustawią zbierzność.

Ile może to kosztować w magro

Szarpaki czy zbieżność question

Szarpaki to tylko na stacjach diagnostycznych a zbieżność u Świerczyny ma takie komputerowe stanowisko.

Świerczyna ma warsztat jak lecisz z Beaty na Niewiadom lub jadąc z Niedobczyc na Niewiadom ale musisz w Niedobczycach skręcić koło kościoła i później na rondzie pierwszy wyjazd na Beate.

W czerwionce na stacji diagnostycznej Rockar ustawiają też zbieżność i myślalem ze w okolicy jest cos podobnego

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Co, zaś nic nie robisz :decayed:

Opublikowano

:bry::hi:

W czerwionce na stacji diagnostycznej Rockar ustawiają też zbieżność i myślalem ze w okolicy jest cos podobnego

Zbieżność ustawisz praktycznie u pierwszego lepszego mechanika w okolicy , ja polecam "Zyska" z Jejkowic

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 15:37_________________________________________________

(O.III cz.III Vz) :wallbash:

Cały tydzień tam chodziłem ale na rano :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

I co Robert wochen ende

Opublikowano

I co Robert wochen ende

Nie , jeszcze jutro Ich gehe zur Arbeit :wallbash:

Jak jutro z tym grillem/rożnem ?

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 19:43_________________________________________________Ida bronka strzelić w garażu ( po kryjomu ) :rolleyes::wink4:

Za chwilę będę :wink4:

Opublikowano

Ja do roboty na II zm idę :kwasny:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 19:50_________________________________________________

Ida bronka strzelić w garażu ( po kryjomu ) :rolleyes::wink4:

Tak źle z tobą :gwizdanie:

Opublikowano

Ida bronka strzelić w garażu ( po kryjomu ) :rolleyes::wink4:

Za chwilę będę :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ida bronka strzelić w garażu ( po kryjomu ) :rolleyes::wink4:

Za chwilę będę :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Z czego cieszysz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Trza jebać żeby z biydy sie wygrzebać :gwizdanie:

to my sobie morzemy ręce podać :good:

Opublikowano

Spadam na chatę narka :hi:

Opublikowano
  • Autor

panowie może pomożecie bo wiem że znacie się na informatyce lepiej niż ja, odkąd kupiłem nowy laptop za każdym razem jak go włącze wyskakuje mi okno w którym pisze: "BTTray.exe - Błąd systemu. Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono BtBalloon.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem."

domyślam się że to program do Bluetooth ale jak to naprawić :embarrassed:

Opublikowano

panowie może pomożecie bo wiem że znacie się na informatyce lepiej niż ja, odkąd kupiłem nowy laptop za każdym razem jak go włącze wyskakuje mi okno w którym pisze: "BTTray.exe - Błąd systemu. Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono BtBalloon.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem."

domyślam się że to program do Bluetooth ale jak to naprawić :embarrassed:

Strona producenta i pobierz nowy sterownik, zainstaluj powinno grać :wink4:

Opublikowano

:bry::hi:

W czerwionce na stacji diagnostycznej Rockar ustawiają też zbieżność i myślalem ze w okolicy jest cos podobnego

Zbieżność ustawisz praktycznie u pierwszego lepszego mechanika w okolicy , ja polecam "Zyska" z Jejkowic

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 15:37_________________________________________________

(O.III cz.III Vz) :wallbash:

Cały tydzień tam chodziłem ale na rano :cool1:

najbardziej poje**bana sciana pod wzgledem hydrauliki, jednym slowem te sekcje to ZŁOM :wallbash:

ale od poniedzialku ide "na wakacje" O.II cz.IV :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.