Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coming Living Home :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Coming Living Home :wink4:

aaaa to to ja też mam w planach tylko nie mam kiedy do elektryka zajechać :decayed:

Opublikowano

Arek a płytki do lapka ze sterownikami nie dali :?: na niej powinny być sterowniki, a jak nie to www samsung i jazda.

Chyba że będziesz w niedziele w domu to możemy sprawę opanować. :naughty:

jedną płytkę dali :)

zdzwonimy się dzisiaj i jak nie macie jutro planów z Basią to wpadnijcie na kawkę :wink4: może i etke uda się ogarnąć :kox:

No problem ,tylko ja teraz w robocie jestem :kwasny: ale dzwoń :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzięki

Opublikowano

Panowie to robimy ognicho czy normalny spot :?:

Jak ognicho robimy to wódka czy piwko :?: :>

Opublikowano

Panowie to robimy ognicho czy normalny spot :?:

Jak ognicho robimy to wódka czy piwko :?: :>

Jak nie będzie padać to ognisko ... ja kupuję browarki , nie mam smaka dziś na gorzołe

Opublikowano

Panowie to robimy ognicho czy normalny spot :?:

Jak ognicho robimy to wódka czy piwko :?: :>

Jak nie będzie padać to ognisko ... ja kupuję browarki , nie mam smaka dziś na gorzołe

to ja tak samo myślałem właśnie o browarkach :wink4::decayed: :gwizdanie: no to o 19 pod tesco :wink4:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 18:02_________________________________________________jednak pojade ale bede siedział bez browarków nie mam kierowcy :kwasny: kobieta zmienna jest :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 18:20_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=v_42UbY-INs&feature=feedrec_grec_index

:blink: on ma chyba opony z kolcami :blink:

Opublikowano

Gruss aus Bayern :) zaś pić :rolleyes::wallbash:

Opublikowano

blant88 dzieki

narazie potrzebny nie byl :wink4:

pozdro z gebelsowni

Gruss aus Bayern :) zaś pić :rolleyes::wallbash:

Dortmund (Hagen)

a co oni by innego robili :tongue4:

Opublikowano

Jak to co rozmawiali :decayed:

Opublikowano

dzienki za spota :wink4:

a Ty Wiesiek yno robisz i robisz bys sie tez pokozol :tongue4:

Opublikowano

dzieQje za spota :decayed:

a wuszt tera jym w zymle :kox: i popijom :drinks:

Opublikowano

Dzięki za spota wszystkim przybyłym :notworthy::good: ... może w końcu kiedyś to ognisko wypali :mysli::wallbash:

Opublikowano

ojj...Robercie...chyba nie predko :disgust:

Opublikowano

Artur będziesz w domu to sprawdź te ceny CB :wink4:

może w końcu kiedyś to ognisko wypali :mysli::wallbash:

bezemnie się nie może odbyć :decayed::naughty:

Opublikowano

jedynie co pajadlo na tym dzisiejszym spocie to kopruchy, co mnie pozarly :blink:

Opublikowano

a ja se dzis pomyliłem z niedziela :wallbash: a mysałem ze uda mi sie w koncu do was dojechac...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.