Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Strona producenta

producenta laptopa :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Strona producenta

producenta laptopa :?:

Masz samsunga to samsung.pl / samsung.com > Twój model lapka > pobierz/download i poszukaj Bluetooth... chyba sobie poradzisz :wink4:

Ja spadam :hi:

Opublikowano

ale od poniedzialku ide "na wakacje" O.II cz.IV :kox:

Kaj je część IV ? :mysli: Nie pomyliłeś z III :cool1:

Opublikowano

serwus aus Bayern :)

Opublikowano

helloł :):hi:

Opublikowano

:hi:

Przed robotą

Arek a płytki do lapka ze sterownikami nie dali :?: na niej powinny być sterowniki, a jak nie to www samsung i jazda.

Chyba że będziesz w niedziele w domu to możemy sprawę opanować. :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi:

ale od poniedzialku ide "na wakacje" O.II cz.IV :kox:

Kaj je część IV ? :mysli: Nie pomyliłeś z III :cool1:

:embarrassed: nie pelna nazwe napisalem :gwizdanie:

O.II cz.III sc.IV :tongue4:

Opublikowano

:hi:

I jak panowie z dzisiejszym ognichem/grillem :?:

Opublikowano

napewno z tego co wyczytalem jest spot tam gdzie zawsze a potem sie zobaczy...tylko nie jestem pewny czy to godzina 19...czy 18 :mysli:

Opublikowano

napewno z tego co wyczytalem jest spot tam gdzie zawsze a potem sie zobaczy...tylko nie jestem pewny czy to godzina 19...czy 18 :mysli:

no jakieś małe zorganizowanie tu jest oraz interesowanie sie tym :(

Opublikowano

Mnie nie będzie idę do roboty :kwasny:

Panowie Mam wreszcie chyba dobrze działająca ETKę 7.3 Plus :cool1:

Instaluje się na każdym dysku i ma niby online update, update cen oraz generator VIN, ale taki sobie.[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:00_________________________________________________Robert coś dla Ciebie :przebiegly:

Opublikowano

wiesku i jak tam twoje soczewy :kox::tongue4:

Opublikowano

Leżą sobie spokojnie i czekają na cud :naughty:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:22_________________________________________________Lecę do roboty :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Arek a płytki do lapka ze sterownikami nie dali :?: na niej powinny być sterowniki, a jak nie to www samsung i jazda.

Chyba że będziesz w niedziele w domu to możemy sprawę opanować. :naughty:

jedną płytkę dali :)

zdzwonimy się dzisiaj i jak nie macie jutro planów z Basią to wpadnijcie na kawkę :wink4: może i etke uda się ogarnąć :kox:

a co do dzisiejszego spota to jak pogoda się utrzyma taka jak jest to jak najbardziej ognicho można robić :good:

ja wezmę szpikulce i drzewo :wink4:

Opublikowano

:hi:

W Magro jest good ,w Bielsku w Skodzie mogę Ci też polecić .

To tyle znam tylko w okolicy ,gdzie byłem i moge polecić .

Na pewno w aucie z Q dobrze ustawią zbierzność.

Ile może to kosztować w magro

przy kompletnie "rozkalibrowanej" po wymianie wielu elementów zawieszenia zapłaciłem w magro 220 pln :gwizdanie: ,w skodzie B-B mają lepsze ceny ok 130 pln

Opublikowano

:hi: po robocie

... a co do dzisiejszego spota to jak pogoda się utrzyma taka jak jest to jak najbardziej ognicho można robić :good:

ja wezmę szpikulce i drzewo :wink4:

To grilla nie biorę , może wezmę tez coś drewna , spotykamy się pod TESCO o 19:00 :wink4:

Opublikowano

ok powinienem dojechać ,w B-B kfx montuje mi dziś clh :naughty::kox:

Opublikowano

Mnie nie będzie idę do roboty :kwasny:

Panowie Mam wreszcie chyba dobrze działająca ETKę 7.3 Plus :cool1:

Instaluje się na każdym dysku i ma niby online update, update cen oraz generator VIN, ale taki sobie.[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:00_________________________________________________Robert coś dla Ciebie :przebiegly:

To spoko , ale tamta też śmiga , tylko te ceny nie działają , reszta jest ok

Opublikowano
  • Autor
w B-B kfx montuje mi dziś clh

a to co znowu :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.