Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Lidlu sie kup łajzo :tongue4::decayed:

To ni ma to samo , jo chca prosto z DE :gwizdanie: ... nie godej , że nie przywieziesz :disgust: a Marzena chce Haribo :cool1:

.... i piwko niemieckie do mnie jeszcze :cool1:

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 22:24_________________________________________________

Tyś to już napewno zgłosił odpowiednim władzą :tongue4:

Ja bo jo je Ty :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

.... i piwko niemieckie do mnie jeszcze :cool1:

ponoc nie robia dobrego :P

Opublikowano

:hi::wink4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:12_________________________________________________Tomasz dla mnie poproszę kartonik Krombachera-bo jak ostatnio byłem ,to se całkiem o browcu niemieckim zapomniałem :wallbash: a z chęcią przypomnę sobie stare dobre czasy młodości :decayed: Będę wdzięczny za pamięc jak Załatwisz-oczywiście jedno dla Ciebie za drogę :cool1:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:14_________________________________________________

.... i piwko niemieckie do mnie jeszcze :cool1:

ponoc nie robia dobrego :P

Dobrego nie-bardzo dobre :decayed: Kiedy Odbieracie towar oriflame? :naughty:
Opublikowano

Panowie znacie kogoś kto ma jakiegoś busa i zajechałby zemną do IKEA i oczywiście ile sobie zyczy za taką usługe :?:

Opublikowano

co chcesz przewieźć?

Opublikowano

A to super... a tak czytałem i widzę se są problemy z olejami...

Mi ostatnio w trasie na mazury zeżarł litr półsyntetyk. Dolałem i po powrocie nic nie ubyło, nie umiem tego wyjaśnić(wycieków żadnych) jedyne co mi przychodzi do głowy to ze spalił, ale tak nagle i tyle? jest to możliwe?

Jak kolega pisał każda dłuższa jazda na podwyższonych obrotach -zwłaszcza 180-200 i więcej wiąże się z podwyższonym spalaniem nie tylko paliwa ,ale także oleju :naughty: Ostatnio miałem dwie takie trasy jedna do Niemiec i nazot,druga do Jawora + Wschowa i nazot -zeby zdążyć droga powrotna na a4 180 wzwyż jak do tej pory kontrolka oleju jeszcze nie świeci :cool1::decayed:
Opublikowano

co chcesz przewieźć?

sofę narożną

Opublikowano

mopge co najwyzej wieksza przyczepke zalatwic ale to chyba nie da rady :kwasny:

Opublikowano

Caly czas tylko tu zwykle nikogo niet :D

Piotrek podpis nieaktualny ;)

Opublikowano

danielom przydał mi się ostatnio grubościomierz oj przydał-byłem z kumplem po brykę :wink4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:29_________________________________________________nie wiem jak ten podpis usunąć pod spodem...

Opublikowano

A szkoda gadac, jeden tu mi glowe zawracal a jak sie okazalo ze trzeba dluzej poczekac to wolal do sklepu poleciec :gwizdanie: Ciesze sie ze sie sprzet sprawdza ;)[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:31_________________________________________________W ustawieniach profilu masz

Opublikowano

mopge co najwyzej wieksza przyczepke zalatwic ale to chyba nie da rady :kwasny:

wymiary

pierwsza paczka

142 cm

91 cm

240 cm

druga paczka

40 cm

16 cm

74 cm

Opublikowano

mopge co najwyzej wieksza przyczepke zalatwic ale to chyba nie da rady :kwasny:

wymiary

pierwsza paczka

142 cm

91 cm

240 cm

druga paczka

40 cm

16 cm

74 cm

Przyczepka 2,5mx1,5m to chyba styknie :mysli:

Opublikowano

A szkoda gadac, jeden tu mi glowe zawracal a jak sie okazalo ze trzeba dluzej poczekac to wolal do sklepu poleciec :gwizdanie: Ciesze sie ze sie sprzet sprawdza ;)[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:31_________________________________________________W ustawieniach profilu masz

Kiedyś się za to w końcu wezmę -jak za większość rzeczy zwłasza w domu-powoli zaczynam :decayed:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:33_________________________________________________

mopge co najwyzej wieksza przyczepke zalatwic ale to chyba nie da rady :kwasny:

wymiary

pierwsza paczka

142 cm

91 cm

240 cm

druga paczka

40 cm

16 cm

74 cm

Przyczepka 2,5mx1,5m to chyba styknie :mysli:

avant nie styka?
Opublikowano

Avant wiecej jak 1,5m do srodka nie wezmie :P tym bardziej ze tu masz 142 na 240 :D

Opublikowano

mopge co najwyzej wieksza przyczepke zalatwic ale to chyba nie da rady :kwasny:

wymiary

pierwsza paczka

142 cm

91 cm

240 cm

druga paczka

40 cm

16 cm

74 cm

Przyczepka 2,5mx1,5m to chyba styknie :mysli:

to raczej by stykła :) jesli ma naprawde takie wymiary, to jakbysmy mogli sie dogadać z tą przyczepką ? :)

Opublikowano

Siemano z wieczorka nocne marki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.