Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry::hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jo sie przywitom :tongue4::hi:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: Hej jak często odbywają się Spoty?

Pozdrawiam!

Opublikowano

:hi: Hej jak często odbywają się Spoty?

Pozdrawiam!

2 razy w miesiacu co 2 tyg. :wink4:
Opublikowano

Jak wyżej :wink4:

Opublikowano

:hi:

U Dzika zamówienie zrobione :>

Opublikowano

:hi:

U Dzika zamówienie zrobione :>

:hi::good:

Opublikowano

:hi:

U Dzika zamówienie zrobione :>

:hi::good:

Robercie mam prośbę pomógłbyś mi z wymianą oleju wraz z filtrem paliwa :?: :embarrassed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

U Dzika zamówienie zrobione :>

:hi::good:

Robercie mam prośbę pomógłbyś mi z wymianą oleju wraz z filtrem paliwa :?: :embarrassed:

Nie wymagaj takich rzeczy od schorowanego człowieka :baseball:

Opublikowano

A to super... a tak czytałem i widzę se są problemy z olejami...

Mi ostatnio w trasie na mazury zeżarł litr półsyntetyk. Dolałem i po powrocie nic nie ubyło, nie umiem tego wyjaśnić(wycieków żadnych) jedyne co mi przychodzi do głowy to ze spalił, ale tak nagle i tyle? jest to możliwe?

Opublikowano

A to super... a tak czytałem i widzę se są problemy z olejami...

Mi ostatnio w trasie na mazury zeżarł litr półsyntetyk. Dolałem i po powrocie nic nie ubyło, nie umiem tego wyjaśnić(wycieków żadnych) jedyne co mi przychodzi do głowy to ze spalił, ale tak nagle i tyle? jest to możliwe?

Problemów niema :gwizdanie:

A sprawdzałeś przed wyjazdem ile było? Każde auto bierze olej jak się przekroczy pewny zakres obrotów przez dłuższy czas..

Opublikowano

Tak sprawdzałem kilka razy, było pomiędzy przedziałami. 10 godzin jazdy... ale tyle samo wracając i nic. ale puki co nic się nie dzieje to, to jest ok

Opublikowano

Ploms poczytaj regulamin jak duże foty mogą być w podpisie :cool1:

Strażnik Teksasu kiedy wujek Norris przyjeżdżo do PL

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ploms poczytaj regulamin jak duże foty mogą być w podpisie :cool1:

Strażnik Teksasu kiedy wujek Norris przyjeżdżo do PL

:polew: :polew: :polew: :polew:

Nie powiem Ci bo byś zaś na pewno na wyżerka przyjechoł :tongue4::decayed:

Opublikowano

Ploms poczytaj regulamin jak duże foty mogą być w podpisie :cool1:

Strażnik Teksasu kiedy wujek Norris przyjeżdżo do PL

:polew: :polew: :polew: :polew:

Nie powiem Ci bo byś zaś na pewno na wyżerka przyjechoł :tongue4::decayed:

no jo se doczkać na nimieckie Haribo nie umia :naughty: :naughty: :decayed:
Opublikowano

Robercie mam prośbę pomógłbyś mi z wymianą oleju wraz z filtrem paliwa :?: :embarrassed:

Z mojej strony nie ma problemu , ale muszę zapytać teścia czy udostępni garaż z kanałem ( w moim garażu nie mam kanału ) , będzie dopiero wieczorem to go zapytam

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 17:33_________________________________________________

Ploms poczytaj regulamin jak duże foty mogą być w podpisie :cool1:

Te Ciebie już chyba te przebywanie u Gebelsów dobrze nie służy :cool1: :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 17:36_________________________________________________

no jo se doczkać na nimieckie Haribo nie umia :naughty: :naughty: :decayed:

A godoł , że przywiezie ? :rolleyes::naughty:

Jo licza choć na jako nimiecko czekulada :gwizdanie: :rolleyes:

Opublikowano

Ploms poczytaj regulamin jak duże foty mogą być w podpisie :cool1:

Te Ciebie już chyba te przebywanie u Gebelsów dobrze nie służy :cool1: :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Tyś to już napewno zgłosił odpowiednim władzą :tongue4:

no jo se doczkać na nimieckie Haribo nie umia :naughty: :naughty: :decayed:

A godoł , że przywiezie ? :rolleyes::naughty:

Jo licza choć na jako nimiecko czekulada :gwizdanie: :rolleyes:

W Lidlu sie kup łajzo :tongue4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.