Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

seves to ja identycznie miałem z nartami :wink4::decayed:

:tongue4:

długo jeździsz?

kurde możnaby zebrać ekipe co? ew. w wątku białe szaleństwa się zgadać :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

seves to ja identycznie miałem z nartami :wink4::decayed:

:tongue4:

długo jeździsz?

:no:

4 sezon bym teraz zaczął w weekend

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i pojeżdżone :naughty:

kto to widział jeździć na czymś takim -na czym się nogi rozjeżdżają :wink4::tongue4:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:10_________________________________________________ja se chyba w weekend na Cienków wyskoczę pośmigać na normalnym urządzeniu do tego stworzonym :decayed::wink4:

Młody :wink4: jak Ciebie jeszcze nie było na świecie to ja już śmigałem na deskach, a parapety ludzie mieli pod oknami. :tongue4:

Przez te trzy dni wyciąg zwalniał lub był wyłączany tylko z powodu parapeciarzy :wallbash:, którzy albo nie potrafią wleźć na krzesło albo zleźć :wallbash:, że nie wspomnę o spierdzielonych trasach, kiedyś tego nie było. :no:

Artur jak mi powiesz że naturalna pozycja człowieka jest bokiem do kierunku ruchu to normalnie skonam. :przebiegly:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

przerabany jest Remi

kurw i jak zaczyna spierd_alac przed tym radiowozem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 19:56_________________________________________________

No i pojeżdżone :naughty:

kto to widział jeździć na czymś takim -na czym się nogi rozjeżdżają :wink4::tongue4:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:10_________________________________________________ja se chyba w weekend na Cienków wyskoczę pośmigać na normalnym urządzeniu do tego stworzonym :decayed::wink4:

Młody :wink4: jak Ciebie jeszcze nie było na świecie to ja już śmigałem na deskach, a parapety ludzie mieli pod oknami. :tongue4:

Przez te trzy dni wyciąg zwalniał lub był wyłączany tylko z powodu parapeciarzy :wallbash:, którzy albo nie potrafią wleźć na krzesło albo zleźć :wallbash:, że nie wspomnę o spierdzielonych trasach, kiedyś tego nie było. :no:

Artur jak mi powiesz że naturalna pozycja człowieka jest bokiem do kierunku ruchu to normalnie skonam. :przebiegly:

:decayed:

Opublikowano

Seves kiedy i kaj jadymy na dechy :?:

Opublikowano

no wlasnie Wiesiu..

jo moga codziennie po połedniu.. najlepiej chyba wisła bo najbliżej i najszybciej.. ew. ustroń ale na ustroniu sie nie znom :P

jakiś soszów bo jest blisko... byłem na cienkowie ostatnio i trochę niedosyt hahaha trzabyło się przestawić z włoskich stoków :rolleyes:

Opublikowano

Ja jutro nie mogę bo mam gościa, w weekend na wieczór :?:

Ewentualnie następny tydzień mam nocki

Opublikowano

No i pojeżdżone :naughty:

kto to widział jeździć na czymś takim -na czym się nogi rozjeżdżają :wink4::tongue4:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:10_________________________________________________ja se chyba w weekend na Cienków wyskoczę pośmigać na normalnym urządzeniu do tego stworzonym :decayed::wink4:

Młody :wink4: jak Ciebie jeszcze nie było na świecie to ja już śmigałem na deskach, a parapety ludzie mieli pod oknami. :tongue4:

Przez te trzy dni wyciąg zwalniał lub był wyłączany tylko z powodu parapeciarzy :wallbash:, którzy albo nie potrafią wleźć na krzesło albo zleźć :wallbash:, że nie wspomnę o spierdzielonych trasach, kiedyś tego nie było. :no:

Artur jak mi powiesz że naturalna pozycja człowieka jest bokiem do kierunku ruchu to normalnie skonam. :przebiegly:

ale mi to się podoba :wink4: tak jak Tobie rozjeżdżające się nogi :decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 21:22_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

prze luj :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale mi to się podoba :wink4: tak jak Tobie rozjeżdżające się nogi :decayed:

To dobrze że się podoba :good:, ale mi się nogi nie rozjeżdżają :no:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 21:38_________________________________________________Spadam spać, bo jutro do roboty :kwasny:

Opublikowano

mi też :wink4::decayed:

Opublikowano

Ja jutro nie mogę bo mam gościa, w weekend na wieczór :?:

Ewentualnie następny tydzień mam nocki

w weekend na wieczór jest idealnie :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi: Chopki [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 10:12_________________________________________________Dzisiaj wyjazd na rehabilitacje :evil: :evil: :evil: :gwizdanie: Tarnowice Stare -Kompleks zamkowy u Wrochema :cool1: W Reptach nas podleczą :decayed:
Opublikowano

Do Rept się wybierasz? O curwa ja przeklinam to miejsce :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.