Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ze mnie tam też wielki kibic nie jest, ale trochę wiary czasami się sprzyda a nie od razu na straty wszystko spisywać :wink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

wiatraku dzisiaj wp***dol od naszych! :naughty:

Opublikowano
Patrzyłem wczoraj na mecz i mam nadzieje że wleją pepolom :whistling:

dlatego mówię wielki kibic się znalazł teraz :naughty:

Jedno z nielicznych mądrych Twoich zdań Andrew :shock3::thumbup1::decayed:

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Coś mi się zdaje ze Marzena Robertowi ręce połamała.:facepalm:

I nogi :decayed:

Opublikowano

pytaj grzegorza co włożył bo u niego ładnie ta końcówka wygląda.

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

Patrzyłem wczoraj na mecz i mam nadzieje że wleją pepolom :whistling:

dlatego mówię wielki kibic się znalazł teraz :naughty:

Jedno z nielicznych mądrych Twoich zdań Andrew :shock3::thumbup1::decayed:

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Coś mi się zdaje ze Marzena Robertowi ręce połamała.:facepalm:

I nogi :decayed:

dziękuję robercie, ja się Twoich mądrych słów jeszcze nie doszukałem :decayed:

Opublikowano

Robert żyje HURA !!!

Opublikowano
:hi:

wiatraku dzisiaj wp***dol od naszych! :naughty:

Ciebie już mama w ogóle nie kocha :facepalm:

NL - DE 3:1 :naughty:

Ale ja nie obejrzę bo idę do na nockę :wallbash::wallbash::wallbash: jutro dopiero z PVR sobie oglądnę ten pogrom szwabów :wink:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Robert żyje HURA !!!

Nie pisza tu już nic bo tu same szwaby i gebelsy są :facepalm:

Opublikowano
:hi:

wiatraku dzisiaj wp***dol od naszych! :naughty:

Ciebie już mama w ogóle nie kocha :facepalm:

NL - DE 3:1 :naughty:

Ale ja nie obejrzę bo idę do na nockę :wallbash::wallbash::wallbash: jutro dopiero z PVR sobie oglądnę ten pogrom szwabów :wink:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Robert żyje HURA !!!

Nie pisza tu już nic bo tu same szwaby i gebelsy są :facepalm:

my nie piszemy z Tobą Panie Homo nie wiadomo :grin:

Opublikowano

Robert a gozołka jeszcze pijesz ?:decayed:

Opublikowano
Robert a gozołka jeszcze pijesz ?:decayed:

pier**li wali blanty :decayed:

Opublikowano

I tylko zice

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

Robert a gozołka jeszcze pijesz ?:decayed:

pier**li wali blanty :decayed:

Blantowi dej spokój gość jest w porządku na siebie zajrzyj ślepoto drogowa :naughty:

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

spadam

Opublikowano
Robert a gozołka jeszcze pijesz ?:decayed:

Nic , zero normalnie

Opublikowano

I tylko zice

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

Robert a gozołka jeszcze pijesz ?:decayed:

pier**li wali blanty :decayed:

Blantowi dej spokój gość jest w porządku na siebie zajrzyj ślepoto drogowa :naughty:

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

spadam

blanty w sensie zioło:grin: kaś mnie zaś widział :decayed:

Opublikowano
Robert a gozołka jeszcze pijesz ?:decayed:

pier**li wali blanty :decayed:

Blantowi dej spokój gość jest w porządku na siebie zajrzyj ślepoto drogowa :naughty:

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

spadam

No i zaś wróciłeś do Twego poziomu :grin:

Opublikowano
Robert a gozołka jeszcze pijesz ?:decayed:

Nic , zero normalnie

a to za to takiś jakiś niemrawyś i preferencje Ci sie pozmieniały:decayed:

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

co ten brak alkoholu robi z ludźmi:kwasny:

Opublikowano
Robert a gozołka jeszcze pijesz ?:decayed:

Nic , zero normalnie

a to za to takiś jakiś niemrawyś i preferencje Ci sie pozmieniały:decayed:

Preferencje takie od dawna mam , może jeszcze Cię nie było na świecie jeszcze :wink:

Opublikowano
Robert a gozołka jeszcze pijesz ?:decayed:

Nic , zero normalnie

a to za to takiś jakiś niemrawyś i preferencje Ci sie pozmieniały:decayed:

Preferencje takie od dawna mam , może jeszcze Cię nie było na świecie jeszcze :wink:

ja Opa dobra dobra :facepalm:

Opublikowano

A dzisiej Krysiek jedzie do domu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.