Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podobać podobo, w tym ni ma godki, ale chodzi mi o tyn "2DIN"...tunel:polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
podobać podobo, w tym ni ma godki, ale chodzi mi o tyn "2DIN"...tunel:polew:

dorezane konkret :decayed:

dokładnie Grzesiek

2DIN to może mieć każdy ba tam jest 2x1DIN :decayed:

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

No stary, a co mam robić.. Mam wakacje, już dawno po maturze a dopiero w pon mam egzaminy na górnika. Przy tej pogodzie cały czas w domu, albo u siebie albo u mojej + EURO i jakoś życie się toczy :P

rozumiem rozumiem,

dobrze mieć takiego znajomego który Ci przesieje informacje dnia i poda te najlepsze, najważniejsze, i najbardziej szokujące :decayed:

Opublikowano

:hi:Ale dupicie fleki Panowie. Podobać to mi się może Audi quattro/b2 coupe albo A8 d2 :naughty:

Opublikowano
:hi:Ale dupicie fleki Panowie. Podobać to mi się może Audi quattro/b2 coupe albo A8 d2 :naughty:

:shock3:

a b4 którym jeździłes jeszcze tak niedawno Ci się nie podobało? :naughty:

Opublikowano

B4 to jest klasyk, gleba felgi bbs polerka i cult style gotowy :decayed:

normal_audi_80_tuning_photo_%28103%29.jpg

normal_audi_80_tuning_photo_%28104%29.jpg

Opublikowano

Prawie robi wielką różnicę :decayed: Tylko tych felg brakuje :grin:

Opublikowano
Prawie robi wielką różnicę :decayed: Tylko tych felg brakuje :grin:

A felgi warte tyle co auto :grin:

Opublikowano

A8 D2 to marzenie mojego życia :naughty:

spadam, miłego dnia :wink:

Opublikowano

B4 zawsze mi sie podobało...

od kiedy w domu mieliśmy vectrę A 90r :decayed: ale wtedy wiedziałem że b4 jest nieosiągalne :tongue:

Opublikowano
:hi:
Zarobki Cristiano Ronaldo na minutę - 86 złotych

Zarobki Crisitano Ronaldo na godzinę - 5186 złotych

Zarobki Cristiano Ronaldo na dzień - 125 466 złotych

a ja marze, żeby mieć 3 kafle na miesiąc :wink:

Trza sie roboty chycić a nie piwo żłopać przed TV :whistling:

Przerobisz cały miesiąc z sobotami i niedzielami to tyle wyciągniesz :naughty:

Robert Ty masz kryzys wieku sredniego ?..............................za wcześnie jakoś :facepalm: albo podroby do wymiany ? też za wcześnie :shock3:

Badboy pogrązasz kumpla ładnie to tak, i zaś Robert przez 2 miechy nic nie napisze bo będzie miał depresję po meczową :jerk:

Wiesiek, jak nie wie komu kibicować to co :decayed:

Opublikowano
siemanko :hi:

Fotogaleria > Wydarzenia > Czeska miss przyjedzie do Rybnika

ale lipna :| na drugiej foci jeszcze jako tako..

Typowa pepola, tam raczej trudno coś fajnego wyrwać :naughty: ale ponoć łatwo:whistling:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Wiesiek, jak nie wie komu kibicować to co :decayed:

No to mo problem :decayed:

Opublikowano
siemanko :hi:

Fotogaleria > Wydarzenia > Czeska miss przyjedzie do Rybnika

ale lipna :| na drugiej foci jeszcze jako tako..

Typowa pepola, tam raczej trudno coś fajnego wyrwać :naughty: ale ponoć łatwo:whistling:

to yno mi się podobo? :shock3:

ale co się dziwić stare kawalery tak chyba mają... bierom co popadnie :decayed:

Opublikowano
siemanko :hi:

Fotogaleria > Wydarzenia > Czeska miss przyjedzie do Rybnika

ale lipna :| na drugiej foci jeszcze jako tako..

Typowa pepola, tam raczej trudno coś fajnego wyrwać :naughty: ale ponoć łatwo:whistling:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Wiesiek, jak nie wie komu kibicować to co :decayed:

No to mo problem :decayed:

dupicie fleki, w czechach chyba nie byliście.

szymek teraz mądrują, a jak by ją na live widzieli to by się ślinili jak reksio na szynkę.

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

czeszki piękne i otwarte kobiety i nie ponoć tylko sprawdzone.

Opublikowano

Jak czeszki są piękne to już wiem coś o twoim guście:whistling: a otwarte to na pewno:naughty:

Seves ta akurat jest szykowno, jo pisoł że uroda mo typowo knedlowo :grin:

Opublikowano
siemanko :hi:

Fotogaleria > Wydarzenia > Czeska miss przyjedzie do Rybnika

ale lipna :| na drugiej foci jeszcze jako tako..

Typowa pepola, tam raczej trudno coś fajnego wyrwać :naughty: ale ponoć łatwo:whistling:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Wiesiek, jak nie wie komu kibicować to co :decayed:

No to mo problem :decayed:

toś mało widzioł bo czeski se fest poprawiły jedź se w ciepły słoneczny dzień do Ostravy centrum połaźić se przekonasz

Opublikowano

ufff już sie bałem że ze mną coś nie tak :whistling:

a czeszki ładne są hmm pamietam jedną... taaaaaka d*pa :tongue:

Opublikowano
siemanko :hi:

Fotogaleria > Wydarzenia > Czeska miss przyjedzie do Rybnika

ale lipna :| na drugiej foci jeszcze jako tako..

Typowa pepola, tam raczej trudno coś fajnego wyrwać :naughty: ale ponoć łatwo:whistling:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Wiesiek, jak nie wie komu kibicować to co :decayed:

No to mo problem :decayed:

toś mało widzioł bo czeski se fest poprawiły jedź se w ciepły słoneczny dzień do Ostravy centrum połaźić se przekonasz

On w ciepły słoneczny dzień jest w robocie :decayed::grin:

Opublikowano
siemanko :hi:

Fotogaleria > Wydarzenia > Czeska miss przyjedzie do Rybnika

ale lipna :| na drugiej foci jeszcze jako tako..

Typowa pepola, tam raczej trudno coś fajnego wyrwać :naughty: ale ponoć łatwo:whistling:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Wiesiek, jak nie wie komu kibicować to co :decayed:

No to mo problem :decayed:

toś mało widzioł bo czeski se fest poprawiły jedź se w ciepły słoneczny dzień do Ostravy centrum połaźić se przekonasz

On w ciepły słoneczny dzień jest w robocie :decayed::grin:

ktoś wkońcu na Nas rencistów musi robić :decayed:

Opublikowano

:hi:

robert. jest widać go w oglądających wątek:whistling::decayed:

Co ty pie_rdolisz ? o tej godzinie bylem w robocie , a jak wiadomo neta tam nie mam :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.