Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko byle nie Hiszpania..

NIEMCY NA MISTRZA :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wszystko byle nie Hiszpania..

NIEMCY NA MISTRZA :naughty:

Dokładnie Tak! Wszystko byle nie Hiszpania.

Auf geht's Deutschland :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no to doyebaali egzaminem w tym roku :naughty: byle jutro było łatwiej :naughty:

Opublikowano

:hi:w ta porno aura:heat:

Opublikowano
577514_10150970025174644_1886450443_n.jpg
Opublikowano
Wszystko byle nie Hiszpania..

NIEMCY NA MISTRZA :naughty:

Dokładnie Tak! Wszystko byle nie Hiszpania.

Auf geht's Deutschland :naughty:

Jakby nie było 3/4 składu to FCB :decayed:

Espania :oklasky: Espania :oklasky: Espania :oklasky:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

:polew::polew::polew::polew: cała prawda , Krecik wyrypał Reksia :grin:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

NIEMCY NA MISTRZA :naughty:

:facepalm:

Żebyś się jeszcze nie ździwił jak im Grecy wjebją :grin:

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

a5b02cb00684f0eadb6197ab09cec4b0.jpg?1338822544

:decayed:

Wiem , że to troszkę nieaktualny skład ... ale :facepalm::grin:

Opublikowano
Wszystko byle nie Hiszpania..

NIEMCY NA MISTRZA :naughty:

Dokładnie Tak! Wszystko byle nie Hiszpania.

Auf geht's Deutschland :naughty:

Jakby nie było 3/4 składu to FCB :decayed:

Espania :oklasky: Espania :oklasky: Espania :oklasky:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

:polew::polew::polew::polew: cała prawda , Krecik wyrypał Reksia :grin:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

NIEMCY NA MISTRZA :naughty:

:facepalm:

Żebyś się jeszcze nie ździwił jak im Grecy wjebją :grin:

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

http://img.myepicwall.com/i/2012/06/a5b02cb00684f0eadb6197ab09cec4b0.jpg?1338822544

:decayed:

Wiem , że to troszkę nieaktualny skład ... ale :facepalm::grin:

Ty to nimosz lekki :facepalm::grin:

Opublikowano

Ty to nimosz lekki :facepalm::grin:

Za uja nie jarza o co ci chodzi :eusathink:

Opublikowano

Ty to nimosz lekki :facepalm::grin:

Za uja nie jarza o co ci chodzi :eusathink:

O te całe akcje z euro :wink:

Opublikowano

Najbardziej ro***erdala mnie w PL TV , ze jeba_ne debile gadają wynik z drugiego meczu , jak ktoś by chciał znać wynik to sobie przecież przełączy na TVP2 czy odwrotnie na TVP1 i se sprawdzi ... jednak PL jest za***iście wieśniackim krajem :facepalm:

Opublikowano

na 'rozluznienie' klasyka kina chwałowickiego

Opublikowano

na 'rozluznienie' klasyka kina chwałowickiego

:polew:

KWK Chwałowice :brawo:

:decayed:

Opublikowano

i niechaj słowa ' pacz co Ci zrobia teraz, łeb Ci upier..dola do stusa' staną się głównym mottem tego forum :naughty:

a zainteresowanym polecam całą kolekcje filmów Planton Studio

Opublikowano
i niechaj słowa ' pacz co Ci zrobia teraz, łeb Ci upier..dola do stusa' staną się głównym mottem tego forum :naughty:

Cię prosza :facepalm:

Opublikowano
i niechaj słowa ' pacz co Ci zrobia teraz, łeb Ci upier..dola do stusa' staną się głównym mottem tego forum :naughty:

a zainteresowanym polecam całą kolekcje filmów Planton Studio

ja, wiym, koniowi to pier..dol.. koń mo wielko łeb to Cie wysłucho :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.