Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
I trudno, Holandia chyba nam odpada z EURO..

Jebene szwaby jak zawsze mają szczęście :wallbash: ... ale spoko , Oranje jebną Portugalii a Szwaby Duńczykom i pomarańczowi zagrają z Rosją w ćwierćfinale a Gebelsy z Polakami

Opublikowano
I trudno, Holandia chyba nam odpada z EURO..

Jebene szwaby jak zawsze mają szczęście :wallbash: ... ale spoko , Oranje jebną Portugalii a Szwaby Duńczykom i pomarańczowi zagrają z Rosją w ćwierćfinale a Gebelsy z Polakami

szczęście? po prostu byli w każdym aspekcie piłkarskim lepsi, tyle.

Opublikowano
siemanko :hi:

Fotogaleria > Wydarzenia > Czeska miss przyjedzie do Rybnika

ale lipna :| na drugiej foci jeszcze jako tako..

Typowa pepola, tam raczej trudno coś fajnego wyrwać :naughty: ale ponoć łatwo:whistling:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Wiesiek, jak nie wie komu kibicować to co :decayed:

No to mo problem :decayed:

toś mało widzioł bo czeski se fest poprawiły jedź se w ciepły słoneczny dzień do Ostravy centrum połaźić se przekonasz

On w ciepły słoneczny dzień jest w robocie :decayed::grin:

No właśnie lebry :thumbdown: a nie leżeć do góry basem

Opublikowano

no to pojechali Hiszpanie..

Opublikowano
:hi:
robert. jest widać go w oglądających wątek:whistling::decayed:

Co ty pie_rdolisz ? o tej godzinie bylem w robocie , a jak wiadomo neta tam nie mam :facepalm:

nie du_pcz:facepalm:, bo ślepy nie jestem:whistling: było jak byk robert. napisane... To albo ściemniasz, abo Twoja siedziała na Twym profilu...:whistling:

Zresztą wcale bym się nie zdziwił, bo często Moja tak robi.:decayed:

Opublikowano

ojj, jaki ten swiat mały.. czyż nie panie Grześku :naughty:

a teraz dobranoc!!

Opublikowano

ojj...jaa... i bez pana mi tu, bo :baseball: sie szykuje:decayed:

Opublikowano

dobrze miszczu :D

grzesiu, wiysz jak sie nazywo elitarno bojówka Legii Warszawa?

TEDDY BOYS :naughty::baseball:

Opublikowano

:facepalm: niech Cie Tedziu nauczy grubski kultury:decayed::polew:

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

dobre, ida se lygnoć, bo tego termostata nikt za mie nie wymiyni:facepalm:

:hi:dobranoc

Opublikowano
:hi:
robert. jest widać go w oglądających wątek:whistling::decayed:

Co ty pie_rdolisz ? o tej godzinie bylem w robocie , a jak wiadomo neta tam nie mam :facepalm:

nie du_pcz:facepalm:, bo ślepy nie jestem:whistling: było jak byk robert. napisane... To albo ściemniasz, abo Twoja siedziała na Twym profilu...:whistling:

Zresztą wcale bym się nie zdziwił, bo często Moja tak robi.:decayed:

:hi:

Odciąć baby od kompa to nie bydom właźić na wasze konto:naughty:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

Widza Roberta :naughty:

i ciekawe czy to on czy Marzena :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

termo wymieniony i śmiga jak lala:naughty:

Wieśku, to tylko problem w tym, że Moja ma konto, tylko nie chce się Jej wylogowywać itd...:naughty::decayed:

...a tera do roboty :wallbash:

Opublikowano
:hi:

termo wymieniony i śmiga jak lala:naughty:

Wieśku, to tylko problem w tym, że Moja ma konto, tylko nie chce się Jej wylogowywać itd...:naughty::decayed:

...a tera do roboty :wallbash:

czyli Twoich postów nie można brać na poważnie bo nie wiadomo kiedy piszesz Ty a kiedy Twoja :decayed:

Opublikowano

No właśnie :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

termo wymieniony i śmiga jak lala:naughty:

Wieśku, to tylko problem w tym, że Moja ma konto, tylko nie chce się Jej wylogowywać itd...:naughty::decayed:

...a tera do roboty :wallbash:

czyli Twoich postów nie można brać na poważnie bo nie wiadomo kiedy piszesz Ty a kiedy Twoja :decayed:

wierz mi, że kapniesz się kiedy ja piszę a kiedy ona:whistling::decayed:

Opublikowano

Nie wierzę :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.