Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Polska gola ! :facepalm:

Znowu przypomniał mi się ten ww. najkrótszy kawał świata ale co się napiłem przed meczem to się napiłem :drunk:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze grali ale brakło im troszkę szczęścia.. no nic może innym razem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jutro kolejne drużyny dołączą do ćwierćfinałów czyli DE i NL :naughty:

raczej DE i P, NL zakończy mistrzostwa z trzema przegranymi meczami:facepalm:

Opublikowano

:hi:

Od dzisiaj Robert i Badboy bez flag będą jeździć :whistling:

Opublikowano

niech ten PZPN rozwiążą cały w pi.du ;)

tak odnośnie meczu :naughty:

Opublikowano

:hi:

Masakra daremni nasi byli czemu nie grali tak jak z Rosją i Grecją tam pokazali że umią biegać :/ szkoda słów ,nerwy ich zjadły i tyle !

Opublikowano

:hi:

:hi:

Od dzisiaj Robert i Badboy bez flag będą jeździć :whistling:

Nie miałem żadnej flagi na aucie :cool1:

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

:hi:

Masakra daremni nasi byli czemu nie grali tak jak z Rosją i Grecją tam pokazali że umią biegać :/ szkoda słów ,nerwy ich zjadły i tyle !

Właśnie , że zagrali identycznie jak z Grecją , 20 minut i koniec gry ...

Opublikowano

A ja głupi się napalałem, że wyjdą z grupy.. :wink:

Wściekły kibic do Smudy - TVN24 16.06.2012 na żywo [HD] - YouTube

EURO jakby nie patrzeć się nie kończy, a dziś wierzę w Holandie i Niemcy.. i oby ta para się w finale spotkala :naughty:

Opublikowano

EURO jakby nie patrzeć się nie kończy, a dziś wierzę w Holandie i Niemcy.. i oby ta para się w finale spotkala :naughty:

Mądrze gadasz :thumbup1::drunk:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:heloł

...Gonzus...dali jezdzom ze flagami:decayed: a myślołech, że ciepnom to w piz*uuu...:naughty:

Opublikowano

jutro mom egzamin na technika górnika :wink: 3mać kciuki!! :)

a Oranje odpadnie..

Opublikowano

zdosz to...tera chyba nie idzie nie zdać takich egzaminów:whistling::decayed:

a ja sie kłada spać, bo mom na rano:facepalm:

Opublikowano

eee, do mnie i kumpli z mojej klasy ni ma rzeczy niemozliwych :naughty: ale bydzie dobrze!!

trzym sie, dobranoc ;)

Opublikowano
:hi:

Masakra daremni nasi byli czemu nie grali tak jak z Rosją i Grecją tam pokazali że umią biegać :/ szkoda słów ,nerwy ich zjadły i tyle !

blant co Ty chłopie gadasz ???

Nerwy to mogą zjeść kobietę jak pod górkę nie umie ruszyć ,a nie zawodowców na boisku :facepalm:

Opublikowano

robert jak tam holandia ? :naughty:

ciekawe ile jeszcze ten Twój avatar pożyje:decayed:

a polacy, niestety, los się do nas nie uśmiechnął po raz kolejny. 2 połowy nie komentuje w ogóle bo nie ma czego.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

I po Oranje :kwasny:

Trzeba zacząć kibicować Hiszpanii :decayed:

Opublikowano
:hi:

I po Oranje :kwasny:

Trzeba zacząć kibicować Hiszpanii :decayed:

:facepalm::facepalm::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.