Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

:hi:

Wiesiek piknie jest :thumbup1:

PS. Chlapacze wyciep :wink:

Wiym :decayed:

:hi:

Synki nie chciałem na chama się chwalić tylko Was zaskoczyć :decayed: i dlatego o spocia zagadałem, tylko wczoraj moja mama odprawiała urodziny i nie miałem jak podjechać:( .

Wczoraj ok 16-17 wróciłem ze świeżym zakupem :wink:.

Autko ogólnie jest chyba niezłe, ale dla mnie mistrzostwo świata - b7 sedan 3.0tdi 233w serii, czarny pełny s-line z zewnątrz i wewnątrz :wink: koła ori rs4 :kox:

tylko wysoko jeszcze stoi :grin: .

No to graty Seves sprzęciora :wink:

Kutfa a dzisiej przyjechoł gostek zaliczkować motonga :facepalm: dobrze że wczoraj odbyłech pożegnalno jazda :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

gratulacje i bezawaryjności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Seves graty zajebistego furacza :thumbup1:

PS. trzeba byłoby :drunk::whistling::naughty:

z tym piciem to sie zgadzam :D kiedy jedziemy na grilla ,ognicho to tej chatki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek i ile to siadzie ? - 30 ? Amory jeszcze trochę wytrzymają na tym czy padną raz dwa ?

Eibachy są -30.

ja na takich z ori amorkami jeżdzę już 2 sezony letnie i 3 sezony zimowe i amorki nadal są ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam takie pytanko ma ktoś znajomości w policji albo zna jakiegoś prokuratora bo chodzi o to, że okradli mnie w robocie z dokumentów i komórki jest wszystko zgłoszone na policji ale znając życie to sprawę mi ułożą i potrzebuje jakiegoś kompetentnego człowieka który to popcha lub prokuratora który da mi nakaz na namierzenie telefonu ,a operator w PLAY go namierzą tak przynajmniej mi powiedzieli bo konkretnie nie chodzi mi o tel. tylko o tego kolesia który to był !

z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Blant głupio tak pisać ale teraz już mało kto po prostu włącza kradzioną komórkę:kwasny: raczej się jej pozbywa gdzieś szybko - miejmy nadzięję że sprzeda np allegro wtedy można wyśledzić sprzedawcę. Jak bratu ukradli to policjant powiedział że "specjaliści" wywożą do Czech i jest kaplica :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Blant głupio tak pisać ale teraz już mało kto po prostu włącza kradzioną komórkę:kwasny: raczej się jej pozbywa gdzieś szybko - miejmy nadzięję że sprzeda np allegro wtedy można wyśledzić sprzedawcę. Jak bratu ukradli to policjant powiedział że "specjaliści" wywożą do Czech i jest kaplica :kwasny:

no ale miejmy nadzieje że to tępy złodziej bo kit tam z komórką chodzi mi tylko o tego kolesia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...