Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko jest prawie 100% szansa ,że doba hotelowa w 3 dobie skończy się plastikowym wdziankiem i pochówkiem ;).

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DSC06384_zpslb6m0k4c.jpg

DSC06376_zpsjcdgjutz.jpg

Pierwsza z lewej niezła bestia :naughty:

Opublikowano

Moze następnym razem i mi udałoby sie podjechać...będę mieć wiecej czasu miedzy ostatnim tygblipca a początkiem sierpnia....

Opublikowano

Zabawa będzie na całego [emoji14]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

no wkońcu coś się ruszyło!!! :D

Opublikowano

:hi: nie spać..!!

jest ktos chetny na niedzielny nocny spot na A1? MOP Knurów o 20

Edytowane przez Matek

Opublikowano

:hi: nie spać..!!

jest ktos chetny na niedzielny nocny spot na A1? MOP Knurów o 20

Ciekawa propozycja...jeszcze troche za wcześnie żebym wiedział na 100% ...jak bedzie tak daleko to postaram sie dać znac
Opublikowano

:hi:

Młodzież ruszyła do boju :banan:

Ja tam VW to nawet nie podskakuję :facepalm:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Młodzież ruszyła do boju :banan:

Ja tam VW to nawet nie podskakuję :facepalm:

Siemka ....możesz zostawić na BP i podejść :)
Opublikowano

:hi: nie spać..!!

jest ktos chetny na niedzielny nocny spot na A1? MOP Knurów o 20

Wiecie już ilu chętnych???

99% jestem na T-A-K ;)

Opublikowano

Nie wiem kto od nas chce jechać jeszcze ale wiary będzie napewno multum :hi:

Opublikowano

co tam się szykuje ?

jakieś http ?

Opublikowano

Mówimy o mop knurow na a1 po prawej stronie za Bp....???

Ja jak mówiłem pisze sie na 99%

Moze uda mi sie ściągnąć kumpla z okolic tarnowskich gór...

Opublikowano

Tak to tam, 500 m przed tym MOPem miałem dzwona :grin:

jest jeszcze jutro cos takiego

https://www.facebook.com/events/875354242501330/

spadam do roboty dajcie cynk kto sie na co pisze.. :wink:

Opublikowano

Kto z Was sie pisze ?

Ja na Wodzisław nie bardzo ale niedziela mysle ze jak najbardziej :) tylko zeby byli jacyś chętni....

Opublikowano

Kto z Was sie pisze ?

Ja na Wodzisław nie bardzo ale niedziela mysle ze jak najbardziej :) tylko zeby byli jacyś chętni....

nie obiecam ale mogę w niedzielę podjechać ;)

Opublikowano

Tak to tam, 500 m przed tym MOPem miałem dzwona :grin:

jest jeszcze jutro cos takiego

https://www.facebook.com/events/875354242501330/

spadam do roboty dajcie cynk kto sie na co pisze.. :wink:

Panie jak i w co tam przydzwoniłeś???

Hmmmm

Opublikowano

Tak to tam, 500 m przed tym MOPem miałem dzwona :grin:

jest jeszcze jutro cos takiego

https://www.facebook.com/events/875354242501330/

spadam do roboty dajcie cynk kto sie na co pisze.. :wink:

Panie jak i w co tam przydzwoniłeś???

Hmmmm

W pada i pasty różne ...

0acf535fa6c27495707da6a093e5a999.jpg

Opublikowano

U mnie problem z czasem, jest po prostu masakra...w sb ide na ur do kumpla, a furki to nawet nie mam kiedy wyczyścić, a przydałoby sie poświecić na spokojnie koło 6 godzin...heh....zostanie mi myjnia chyba...bo walczę z żonka w sprawie niedzieli ,hahahahaahaaaa...

Ino pozazdrościć tego pucowanka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.