Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dam Ci namiar na typa co ogarnie padlinę ;)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dam Ci namiar na typa co ogarnie padlinę ;)

Tzn??

Opublikowano

podrzucisz mu na dzień i odbierzesz gotowca ;)

Opublikowano

Heh...zależy kto to jest, pozniej ile$ ?, czy mozna przy tym byc, itd itd....ja jak mam zawsze wiecej czasu to ręczne nakładam wosk i cała resztę...niestety a trwa to od cholery czasu.....a łapy pozniej bolą ze hej....

Skąd masz kogoś kto ogarnia pucowanka :)

Opublikowano

Pozdro z nad Morza ;)

Opublikowano

Pozdro z nad Morza ;)

Takiemu to dobrze

Opublikowano

Pozdro z nad Morza ;)

:hi: u ściskaj mi Marzenę :D

Heh...zależy kto to jest, pozniej ile$ ?, czy mozna przy tym byc, itd itd....ja jak mam zawsze wiecej czasu to ręczne nakładam wosk i cała resztę...niestety a trwa to od cholery czasu.....a łapy pozniej bolą ze hej....

Skąd masz kogoś kto ogarnia pucowanka :)

gość jest z Mikołowa ;)

możesz być przy robocie ;)

Opublikowano

Robiłeś u niego??

Jest tez na forum??

Dobra, spadam bo jeszcze troche a mi sie córka na mleko obudzi i bedzie trzeba wstać...do jutra, pozdrowionka :)

Ps.

Jak u niego to cenowo sie kształtuje???

Edytowane przez PrzemoS4

Opublikowano

Robiłeś u niego??

Jest tez na forum??

Dobra, spadam bo jeszcze troche a mi sie córka na mleko obudzi i bedzie trzeba wstać...do jutra, pozdrowionka :)

Ps.

Jak u niego to cenowo sie kształtuje???

tak u niego ...ja tam jestem zadowolony ....jest dobrze...zobaczysz w niedzielę ;)

Opublikowano

:hi: nie spać..!!

jest ktos chetny na niedzielny nocny spot na A1? MOP Knurów o 20

Wiecie już ilu chętnych???

99% jestem na T-A-K ;)

Prawdopodobnie też będę na tak

[emoji2]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobryyyyy

:) :) :) :)

Opublikowano

siemano :hi: po pracy i trzeba isc spać.. Ciesze sie, ze wkoncu udało się tutaj cokolwiek rozruszać :wink: blant ja bede standardowo z moja wiec wiesz.. :grin: No i mozna sie gdzies ustawić i razem tam jechac co wy na to? Np. w Rowniu tam tuz przed wjazdem na A1?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

siemano :hi: po pracy i trzeba isc spać.. Ciesze sie, ze wkoncu udało się tutaj cokolwiek rozruszać :wink: blant ja bede standardowo z moja wiec wiesz.. :grin: No i mozna sie gdzies ustawić i razem tam jechac co wy na to? Np. w Rowniu tam tuz przed wjazdem na A1?

Już po wjeździe za rondem po prawej str tam gdzie czasem miski i itd sie ustawia mozna by było sie zebrać....

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Już po wjeździe za rondem po prawej str tam gdzie czasem miski i itd sie ustawia mozna by było sie zebrać....

ok spoko mi pasuje :hi:

Opublikowano

Wporzo, tylko moja prawdopodobnie będzie robić na noc, ale dam znać dokładnie :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moze i kumpel spod tarnowskich gór eską podjedzie na mop... :)

Tak to tam, 500 m przed tym MOPem miałem dzwona :grin:

jest jeszcze jutro cos takiegohttps://www.facebook.com/events/875354242501330/

spadam do roboty dajcie cynk kto sie na co pisze.. :wink:

Panie jak i w co tam przydzwoniłeś???

Hmmmm

W pada i pasty różne ...0acf535fa6c27495707da6a093e5a999.jpg
Dzis z samego rancza na myjnie pojechałem,walczyłem jak lew...eske wypucowalem zeby jutro na knurowie za wielkiego wstydu nie było a tu przed chwila jak jebn..ęło z nieba to sie zleksza wwwrrrr....heh, aż szkoda....

To kto sie jutro wybiera.....?????

Opublikowano

Ja będę napewno :))

Opublikowano

Jo możno tyż...

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.