Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Panowie takie pytanko, żona szuka pracy ktoś coś wie gdzie poszukują osobę do pracy

jak na autko sie wydaje to trzeba żone zaprawić do pracy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie takie pytanko, żona szuka pracy ktoś coś wie gdzie poszukują osobę do pracy

jak na autko sie wydaje to trzeba żone zaprawić do pracy :grin:
[emoji111]

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Akro mam stalówki 16 z oponami zimowymi Fulda - ok 5mm wszystkie równo starte ;)

Jesteś w pl

naciepane z GT-I9195

No znów byłem na "długi" weekend w uk, nie wiem jak to wyczułeś hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś poleci lakiernika co przemaluje mi pod kolor karoserii szare plastiki z dołów ?

w jakiej cenie sie to waha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema synki :hi:

Może ktoś szuka części do sedana b6/b7? a akurat nie zagląda na bazar :)

Czarna podsufitka z szyberdachem - pełny pakiet światło i alarm...

BOSE ...

zmieniarka np w schowek ,

siłowniki elektr szyb tył...

klapa sedan rs4 czarny akryl, lakier niezły
:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś poleci lakiernika co przemaluje mi pod kolor karoserii szare plastiki z dołów ?

w jakiej cenie sie to waha?

Ja ci mogę polecić mojego szwagra

https://www.google.pl/maps/uv?hl=pl&pb=!1s0x47115273069f2fbd:0xfee25bf956bde7be!2m13!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m7!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!3m1!7e115!4shttps://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname%3D111834037659340116950%26id%3D6113746839339499218%26target%3DPHOTO!5s+-+Szukaj+w+Google&imagekey=!1e3!2s-J6h8V6X69x4/VNhkW71_ftI/AAAAAAAAABU/zfMVKRa1Fu4pXV6D39873fp6AfJBx4uzQ

:hi: siema

koledzy mam takie pytanko, moglibyście doradzić jaki samochód kupić?

przedział cenowy od 40 do 50 tyś zł, silnik benzynowy o mocy między 120, a 170 PS.

który producent samochodowy ma silniki benzynowe godne polecenia?

VAG-owskie 1.4 czy 1.8 TFSI warte uwagi czy lepiej FSI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jak bym Ci polecił 2.0tfsi od 2008 roku ;)

mój brat kupił niedawno a ja powoli też za takim się rozglądam :D powoli od dwóch lat się rozglądam hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Arek :hi:

do do silnikow to slyszalem ze z 1.8 i 1,4 byl podobny problem z napinaczem, ktory czesto prowadzil do przeskakiwania, bo nie byl wystarczajaco napiety, prowadziło to do uderzenia zaworów w tłoki i nieciekawej sprawy z naprawa

ponoć po 2013 roku silniki 1,4 tsi napędzane są paskiem rozrządu i są zupełnie nową konstrukcją pozbawioną wcześniejszych wad oraz sa oszczędniejsze na paliwie

z 1,8 i 2,0 tez sa niby problemy z poborem oleju, no ale niestety ale nie ma silników idealnych

Edytowane przez akro023
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Arek jak bym Ci polecił 2.0tfsi od 2008 roku ;)

kurde o 2.0 TFSi tyle złego się naczytałem, że ten silnik od razu odrzuciłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ale o wszystkich 2.0tfsi czy tych od 2005 które weszły? To teraz mnie zaskoczyłeś :/

1.4tfsi miały bardzo dużo wad m.in. ten nieszczęsny łańcuszek, ale nie wiem kiedy je poprawili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A były poprawione te 2.0 TFSi? Jeśli tak to w którym roku?

Czyli lepiej odrzucić te całe TFSi..... a FSi?

A może coś z BMW, Mazda, VW, Seat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

1,4 TSI na 100% i chyba 1,8 jak i 2,0 został poprawiony w 2010 od jesieni, chociaż ostatnio oglądałem na części rozebrany 1,8 TSI po przebiegu 10 tkm i powiem wam że luzy montażowe tłoków w cylindrach są straszne, normalnie tłoki latają w cylindrach.

Sam zastanawiam się nad 2,0 TSI ale co raz bardziej ciągnie mnie do normalnego silnika bez turbo.

Wszystkie TSI i FSI zasyfiają kolektor dolotowy, ciekawe jak jest w nowych silnikach Mazdy.

Arek jak kupisz benzyniaka Mazdy to zapomnisz o problemach z silnikiem, BMW no wiesz :facepalm: , problem silników tyczy się całego VAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w maździe wolnossaki jak i w toyocie nie jechały i nie jadą bo 2.0 150km jedzie jak 100konne auto konkurencji, mamy w firmie avensis 2.0 i to nie tylko moja opinia bo ja mogę być stronniczy :P kolega który nigdy nie lubił szybkiej jazdy kupił mazdę 2.0 ok 150km i sprzedał ją po roku a auto było w 100%sprawne

Wiesiek TSI i TFSI zasyfiają kolektor ale po mega dużych przebiegach, turbo pomaga zrobić przeciąg i syf dużo wolniej się osadza więc tym problemem nie trzeba się martwić bo po 200tys podobno jest jeszcze w miarę ;) co innego w FSI bo to przerabiałem już hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

TFSI tak po ok. 100 tkm powinno być czyszczone bo jest już zarośnięte.

Żaden wolnossak nie pojedzie jak jak uturbiony ni ma siły, ale coś za coś, albo spokój albo problemy.

Co kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem FSi gorsze od TFSi bo w TFSi turbina pomaga usunąć część syfu..... ale reasumując aby mieć święty spokój nie warto kupować nowszych aut i pozostać przy swoich starych..... smutna perspektywa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...