Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie Arek jak piszesz ;)

Wiesiek sam nie widziałem ale słyszałem że tfsi na serio po 200tys bo po 100 jest nagar wiadomo ale osad bardziej który nie zwęża jeszcze średnic komór ;)

Ale tak jak piszę to słyszałem od mechaników którzy mojego FSI porównywali do T...FSI :P a jak wiadomo to dużo różnych bajeczek słychać dookoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie Arek jak piszesz ;)

Wiesiek sam nie widziałem ale słyszałem że tfsi na serio po 200tys bo po 100 jest nagar wiadomo ale osad bardziej który nie zwęża jeszcze średnic komór ;)

Ale tak jak piszę to słyszałem od mechaników którzy mojego FSI porównywali do T...FSI :P a jak wiadomo to dużo różnych bajeczek słychać dookoła :)

a jak tam Ciebie V8 sprawuje sie pod maska ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Arek jak piszesz ;)

Wiesiek sam nie widziałem ale słyszałem że tfsi na serio po 200tys bo po 100 jest nagar wiadomo ale osad bardziej który nie zwęża jeszcze średnic komór ;)

Ale tak jak piszę to słyszałem od mechaników którzy mojego FSI porównywali do T...FSI :P a jak wiadomo to dużo różnych bajeczek słychać dookoła :)

a jak tam Ciebie V8 sprawuje sie pod maska ? ;)

...a jak myślisz jak będzie chodzić seryjny wolnossak?! :bag:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój jeździ, powtarzam ciągle że wiadomo jak to wolnossący szału nie robi :D

a co do obsługi to dwa razu silnik otwierali - w ubiegłym roku w kwietniu i w 2014 w listopadzie ale czyścić nie trzebabyło (w 2014 był osad ale taki na ściankach tylko)

Jak kupowałem to sprzedawca mówił że był wyczyszczony i to się akurat potwierdziło :)

Powoli muszę się rozglądać za czyszczeniem i ciekawi mnie jak to po moim użytkowaniu będzie wyglądać :P

Póki co świeży olej i filtry wpadły i FSI tradycyjnie jak legendy głoszą "lać i jeżdzić" odpukać nic się nie dzieje... W ubiegłym roku wymieniłem świece i akku, a w poprzednim jedną sondę lambda i czujnik wstecznego to chyba wszystko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Polko piszesz :D

Ale nie przypominam sobie hmm kiedy Cię przewiozłem :P


osiągi spalania na pewno sa dobre :grin:

hahaha dokładnie :D

Osiągi spalania to da się średnie z baku ok 20 czyli na baku niedużo ponad 300km

ale da się też ok 9 czyli na baku ponad 650 :P ale to mi się tylko 2razy udało :D przez ponad 2lata hahaha

dźwięk jest za to nie do podrobienia i mi się ciągle strasznie podoba :embarrassed:

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Polko piszesz :D

Ale nie przypominam sobie hmm kiedy Cię przewiozłem :P

autko fajne tylko pozazdrościć :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Polko piszesz :D

Ale nie przypominam sobie hmm kiedy Cię przewiozłem :P

autko fajne tylko pozazdrościć :thumbup:

podziękował ;)

a jak serio Cię ciekawi jak jedzie to w moim wątku w pierwszym poście jest filmik z przyspieszenia ;)

PS

Jutro będę u rodziców to dam znać o tych kołach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Polko piszesz :D

Ale nie przypominam sobie hmm kiedy Cię przewiozłem :P

osiągi spalania na pewno sa dobre :grin:

hahaha dokładnie :D

Osiągi spalania to da się średnie z baku ok 20 czyli na baku niedużo ponad 300km

ale da się też ok 9 czyli na baku ponad 650 :P ale to mi się tylko 2razy udało :D przez ponad 2lata hahaha

dźwięk jest za to nie do podrobienia i mi się ciągle strasznie podoba :embarrassed:

...bo Cie ni ma cołki czos!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dokładnie ,im nowsze auta tym gorsze silniki, popatrz na Peugeota teraz wkłada silniki z kosiarki ,kto to widział 3 gary w aucie a tfuuuu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ze wszystkim tak jest zeby za duzo nie pochodziło, pralka po gwarancji to juz niestety nie pralka , wszystko zatacza wielkie kolo, które tak na prawe chyba nie ma końca z wydatkami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dokładnie ,im nowsze auta tym gorsze silniki, popatrz na Peugeota teraz wkłada silniki z kosiarki ,kto to widział 3 gary w aucie a tfuuuu.

No właśnie..... takiego czegoś w życiu nie kupię

no, a tak podsumowując..... to aby kupić coś jeszcze w miarę czym można by bez kłopotów parę lat pojeździć i aby nie było to auto starsze niż 5 lat to pozostało szukać coś z silnikiem diesla na CR?

A BMW e90 nie ma dobrych silników benzynowych? 1.8i , 2.0i ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 ? R6 to zawsze miały dobre opinie ;)

Za dużo...... i pojemnościowo i mocowo - więcej kasy musiałbym wydać na ubezpieczenie, podatek, a także na stacji paliw niż miałbym z tego przyjemności.

A co sądzicie o Fordzie Kuga, Kia Sportage, Hyundai iX35 ? Znacie kogoś kto jeździ takim autem? Jakie są opinie tej osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 ? R6 to zawsze miały dobre opinie ;)

Za dużo...... i pojemnościowo i mocowo - więcej kasy musiałbym wydać na ubezpieczenie, podatek, a także na stacji paliw niż miałbym z tego przyjemności.

A co sądzicie o Fordzie Kuga, Kia Sportage, Hyundai iX35 ? Znacie kogoś kto jeździ takim autem? Jakie są opinie tej osoby?

Bry

Forda Kuga ma szwagier Mirona.... pomimo że ma też B8 3,0 TDi to często śmiga kugą i sobie chwali... Ta kuga też w TDi ale dokładnie nie wiem jaki motor ale ok 2,0

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 ? R6 to zawsze miały dobre opinie ;)

Za dużo...... i pojemnościowo i mocowo - więcej kasy musiałbym wydać na ubezpieczenie, podatek, a także na stacji paliw niż miałbym z tego przyjemności.

A co sądzicie o Fordzie Kuga, Kia Sportage, Hyundai iX35 ? Znacie kogoś kto jeździ takim autem? Jakie są opinie tej osoby?

...ta furmanka mo bodajże Horny Devil ze ślonskich??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu :facepalm: ... horny ?????? ... Ty widzę na autach sie znasz jak ja na strzyżeniu owiec :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlych opini o silnikach PB BMW nie slyszalem, Fordy maja HDI z PSA, a koreance PB jezdza jak kazdy PB bez turbo, diesle podobno dobre ale ja bym sie nie pchal z obawy na koszta.

Arek to dla ojca ma byc ?

Edytowane przez wiesiek3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu :facepalm: ... horny ?????? ... Ty widzę na autach sie znasz jak ja na strzyżeniu owiec :grin:

yy...On ma hultaja jako drugie auto...amatorze :facepalm:

:P:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...