Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi


Arek to dla ojca ma byc ?

dla kumpla, on nie zna się na motoryzacji ^_^ od 7 lat jeździ Mazdą 6 i powoli myśli aby zmienić na coś nowszego ale kompletnie nie wie na co. Bardzo mu się widzi nowa Mazda 6 ale niestety braknie kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Grzechu :facepalm: ... horny ?????? ... Ty widzę na autach sie znasz jak ja na strzyżeniu owiec :grin:

yy...On ma hultaja jako drugie auto...amatorze :facepalm:

:P:grin:

Tak ... ale nie ix35 .....amatorze [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu :facepalm: ... horny ?????? ... Ty widzę na autach sie znasz jak ja na strzyżeniu owiec :grin:

yy...On ma hultaja jako drugie auto...amatorze :facepalm:

:P:grin:

Tak ... ale nie ix35 .....amatorze [emoji14]

...a jakie?! :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek to dla ojca ma byc ?

dla kumpla, on nie zna się na motoryzacji ^_^ od 7 lat jeździ Mazdą 6 i powoli myśli aby zmienić na coś nowszego ale kompletnie nie wie na co. Bardzo mu się widzi nowa Mazda 6 ale niestety braknie kasy

:hi:

Niech bierze znowu Mazde ,reszta będzie dla niego szitem, niech kupi poprzedni model w PB to normalny silnik z wtryskiem pośrednim ,nowe to wtrysk bezpośredni (FSI) hihi.

Uwierz wiem co piszę ,te szity z VAG nawet nie maj ą pojęcia o tym co oferuje Mazda, pierdolnięcia może nie ma ale za to te 5 lat i nawet dużo więcej jeździsz bez awarii ( i piszę tu o wszystkim łącznie z zawieszeniem co w DE mało ma do roboty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek to dla ojca ma byc ?

dla kumpla, on nie zna się na motoryzacji ^_^ od 7 lat jeździ Mazdą 6 i powoli myśli aby zmienić na coś nowszego ale kompletnie nie wie na co. Bardzo mu się widzi nowa Mazda 6 ale niestety braknie kasy

:hi:

Niech bierze znowu Mazde ,reszta będzie dla niego szitem, niech kupi poprzedni model w PB to normalny silnik z wtryskiem pośrednim ,nowe to wtrysk bezpośredni (FSI) hihi.

Uwierz wiem co piszę ,te szity z VAG nawet nie maj ą pojęcia o tym co oferuje Mazda, pierdolnięcia może nie ma ale za to te 5 lat i nawet dużo więcej jeździsz bez awarii ( i piszę tu o wszystkim łącznie z zawieszeniem co w DE mało ma do roboty).

Wiesiu a ja na to krótko :facepalm:

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Seves jak ktoś jeździ tyle lat japońcem to nic innego mu nie podejdzie.

Mam kumpla który wsiada tylko do Mazdy.

A VAG niestety ale robi teraz szit, owszem mocne silniki ale z niską trwałością, o jakości montażu i materiałów to nawet nie piszę, cena w górę jakość w dół, dymanie klientów to motto firm motoryzacyjnych.

Aaaa i nie porównuj Mazdy do OOOO tylko do vieśwagenów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda 6

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=224156578&zipcodeRadius=100&userPosition=49.1666761%2C10.3365884&usageType=PRE_REGISTRATION&ambitCountry=DE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&usage=USED&climatisation=AUTOMATIC_CLIMATISATION&ambitAddress=91555%2C+Feuchtwangen%2C+Bayern&fuels=PETROL&features=ALLOY_WHEELS&features=FULL_SERVICE_HISTORY&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&maxMileage=100000&minPrice=10000&maxPrice=12000&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&pageNumber=1&fnai=prev

VW Passat

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233378806&zipcodeRadius=100&userPosition=49.1666761%2C10.3365884&climatisation=AUTOMATIC_CLIMATISATION&ambitCountry=DE&scopeId=C&usageType=PRE_REGISTRATION&ambitAddress=91555%2C+Feuchtwangen%2C+Bayern&fuels=PETROL&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&usage=USED&features=ALLOY_WHEELS&features=FULL_SERVICE_HISTORY&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&minPrice=10000&maxPrice=12000&maxMileage=100000&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25%2C4&makeModelVariant1.modelGroupId=37&pageNumber=1

Audi A4

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=235833813&usage=USED&scopeId=C&fuels=PETROL&usageType=PRE_REGISTRATION&ambitCountry=DE&ambitAddress=91555%2C+Feuchtwangen%2C+Bayern&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&features=ALLOY_WHEELS&features=FULL_SERVICE_HISTORY&climatisation=AUTOMATIC_CLIMATISATION&zipcodeRadius=100&userPosition=49.1666761%2C10.3365884&maxMileage=100000&minPrice=10000&maxPrice=12000&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=1&fnai=prev

BMW 3

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=235802754&fuels=PETROL&usage=USED&scopeId=C&ambitCountry=DE&climatisation=AUTOMATIC_CLIMATISATION&ambitAddress=91555%2C+Feuchtwangen%2C+Bayern&isSearchRequest=true&usageType=PRE_REGISTRATION&features=ALLOY_WHEELS&features=FULL_SERVICE_HISTORY&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&zipcodeRadius=100&userPosition=49.1666761%2C10.3365884&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&maxMileage=100000&minPrice=10000&maxPrice=12000&makeModelVariant1.makeId=3500&pageNumber=1&fnai=prev

A z tych czterech samochodów co byście wybrali i dlaczego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Każde fajne, ale silnik w pasztecie za słaby jak na to auto, OOOO to golas, wiec zostaje Mazda lub BMW ze wskazaniem na Mazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda najładniejsza i miejsca w środku tyle co w passeratti ;)

dzięki ;)

:hi:

Każde fajne, ale silnik w pasztecie za słaby jak na to auto, OOOO to golas, wiec zostaje Mazda lub BMW ze wskazaniem na Mazdę.

dzięki ;)

1 raz od 10 lat sie zgadzamy :grin:

i to za moją zasługą :P

dobry wieprzki :decayed: to Wy jeszcze żyjecie? :decayed:

te "Zły Chłopczyku" bo my jesteśmy starej daty i tak jak stare samochody będziemy żyć wiecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Seves jak ktoś jeździ tyle lat japońcem to nic innego mu nie podejdzie.

Mam kumpla który wsiada tylko do Mazdy.

A VAG niestety ale robi teraz szit, owszem mocne silniki ale z niską trwałością, o jakości montażu i materiałów to nawet nie piszę, cena w górę jakość w dół, dymanie klientów to motto firm motoryzacyjnych.

Aaaa i nie porównuj Mazdy do OOOO tylko do vieśwagenów. :wink:

Szczerze nie znam się na nowych modelach i ich awaryjności ale tak na prawdę to się okaże dopiero za kilka lat...

Mamy w firmie tiguana którym dość dużo jeżdzę i do niego mogę porównać, teraz 3lata 40tys przebiegu, a w zeszłym miesiącu odbierałem caddy który ma już 1000km (oba 2.0tdi, caddy już z adblue) więc wiadomo że w nich nic się jeszcze nie zepsuło ;) ale co do jakości wykonania tiguana to nic złego powiedzieć nie mogę ;) co innego design bo to wiadomo no jak to w vw delikatnie mówiąc konserwatywny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berecik synki

Posiedzialem wczoraj w Mazdach 6 i 3 i powiem ze co raz blizej mi do wymiany na 3.

Fajne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...