Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda

Szkoda

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arturoo sprawdz pw

Opublikowano

:hi:

 

 

Opublikowano
Arturoo sprawdz pw

Panie ja do pw mam szybszy dostęp niż Ty do swoich sms'ów :D


Opublikowano

To dobre masz te pw :D

 

Opublikowano

[emoji3]

Opublikowano
  • Autor

siema!

 

Koledzy czy w B8 silniki benzynowe są ok?

Mają one jeszcze jakieś wady oprócz tego, że lubią olej?

Wiesiek ty będziesz pewnie dużo wiedział na ten temat :)

 

 

A jak to jest ze skrzynią automatyczną multitronik? czy we wszystkich modelach w których ona występuje jest ona najgorszą jaka może być? czy w jakiś latach produkcji jest ona już poprawiona?

Artur ty pewnie będziesz dużo wiedział na ten temat :)

Opublikowano

Hello
Arku benzyna od 2012 bo inaczej zre olej a naprawa kosztowna, co do multitronica to nie slyszalem zeby kiedykolwiek byl dobry.
Automaty w Vagu chyba skonczyly sie na tiptronicu, bo nowe DSG po 150 tkm odlatuja w niebyt.

Opublikowano

Dzisiaj też są tipy ;)

Opublikowano
37 minut temu, Arturoo napisał:

Dzisiaj też są tipy ;)

na te pw trzeba Cie naciagac, wlyz tam jak bydziesz miol chwila  :D 

Opublikowano

Ja muszę mieć kompa pod ręką , bo z fona 99% przeglądam ;)

Opublikowano
2 godziny temu, Arturoo napisał:

Dzisiaj też są tipy ;)

takie jak w B5? bo jak nie to tylko nazwa została.

Opublikowano

Panie tylko nazwa ;)

Opublikowano

No to amen ,ni ma dobrego automatu w Vagach, zreszta w reszcie nowych autek tez, zostaje manual hehe.

Opublikowano

E no nie gadaj

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, wiesiek3d napisał:

No to amen ,ni ma dobrego automatu w Vagach, zreszta w reszcie nowych autek tez, zostaje manual hehe.

Kurcze, a ja cały czas myślałem, że DSG w VW/Skoda to dobra skrzynia.... no i nowe S-tronic to też ok

Opublikowano
2 godziny temu, wiesiek3d napisał:

No to amen ,ni ma dobrego automatu w Vagach, zreszta w reszcie nowych autek tez, zostaje manual hehe.

Panie wszystko się psuje nawet manuale, chyba kwestia szczęścia i jak kto się z daną skrzynią obchodzi. Jak kupujesz w miarę młode auto i za dużo nie jeździsz (15kkm rocznie) to raczej żadna przykrość Cię nie spotka.  

Opublikowano

Jasne że wszystko się psuje tylko koszt naprawy manualna to 800zl a koszt naprawy automata to 3000tys czy nie więcej

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano
30 minut temu, secio84 napisał:

Jasne że wszystko się psuje tylko koszt naprawy manualna to 800zl a koszt naprawy automata to 3000tys czy nie więcej

naciepane z kalkulatora S7
 

Stać Cię na auto za 60K to co to 3K na naprawę :lol: 

Opublikowano
Kurcze, a ja cały czas myślałem, że DSG w VW/Skoda to dobra skrzynia.... no i nowe S-tronic to też ok
chodzi opinia w warsztatach , ze 6- cio stopniowe są lepsze od tych 7- mio stopniowych dsg ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.