Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak zdjecia niewidoczne

Tomek podeslij nr tych srub mocujacych isofix i zaslepek ...:wink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

Wątek tętni życiem :facepalm:

Opublikowano

Emeryty tu nie wchodzą to co dopiero młodym sie dziwić ?

Opublikowano

Ruszamy z zamówieniami na kalendarze klubowe 2018r. Jak ktoś jest chętny to zapraszam :hi:

  

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Halo je tu kto ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam!

Nie było mnie tu parę dobrych ...... miesięcy. I jak widać dużo mnie nie ominęło :facepalm:

 

Siema Wieśku, jak zdrówko?

Opublikowano

Siema, a spoko :)

Opublikowano
  • Autor

to dobrze :thumbup1:

 

a gdzie reszta ludzi?? też posprzedawali auta i przenieśli się na inne forum :eusathink:

Opublikowano

Siema, też dawno mnie tu nie było ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

no to skoro jest nas tu już trójka to może pomożecie? :zyzol:

 

gdybyście mieli do wydania na auto około 80 tyś zł to w którym kierunku byście poszli? Audi czy jednak coś innego? Diesel czy jednak benzyna? Macie ochotę na takie gdybanie? :cool:

Opublikowano
23 minuty temu, A-rek napisał:

no to skoro jest nas tu już trójka to może pomożecie? :zyzol:

 

gdybyście mieli do wydania na auto około 80 tyś zł to w którym kierunku byście poszli? Audi czy jednak coś innego? Diesel czy jednak benzyna? Macie ochotę na takie gdybanie? :cool:

Arek A5 polift sportback w 3.0tdi albo C7 2.0tdi 

Gregory fajna ma A5 w polift biały 3.0tdi manual do sprzedania 

Edytowane przez egon47

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, egon47 napisał:

Arek A5 polift sportback w 3.0tdi albo C7 2.0tdi 

Gregory fajna ma A5 w polift biały 3.0tdi manual do sprzedania 

No widzisz zapomniałem dodać, że silnik max 2 litry, nie chce "trzy" litrówki

Opublikowano
4 minuty temu, A-rek napisał:

No widzisz zapomniałem dodać, że silnik max 2 litry, nie chce "trzy" litrówki

No to 2.0tdi albo 2.0tfsi w a5 sportback polift silniki juz poprawione tylko jest 4 miejscowe wiec nie wiem czy zależy Ci na 5 miejscach albo VW cc 

a jakie Arek Ty potrzebujesz coś miejskiego czy z wyższej półki

Edytowane przez egon47

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, egon47 napisał:

a jakie Arek Ty potrzebujesz coś miejskiego czy z wyższej półki

na pewno coś po 2010 roku i takie by pomieściło 3 osobową rodzinę. Auta używam w mieście ale także lubię robić wycieczki no i 2 razy do roku trasa DE-PL czyli musi być spory bagażnik. Zależy mi na jak najmniejszej bezawaryjności dlatego zastanawiam się nad benzyną czyli 2.0 TFSi albo 1.8 TFSi bądź 1.4 TFSi. A jeśli będzie to diesel to na pewno 2.0 TDi. Aha i nie musi to być Audi :cool:

Opublikowano
  • Autor

No tak.... człowiek pomyśli o zmianie samochodu i aktualna fura robi focha i zaczyna się psuć :grin:

Opublikowano

:hi:

Arek czyli potrzebujesz kombika jak ma być duży bagażnik.

Japońce Cię interesują, co prawda są to inne auta ale Mazda6 to fajne auto.

Opublikowano

To szukaj w manualu zawsze koszty są niższe a silniki mają dobre.

Polecam http://www.mazdaspeed.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.