Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a to mają być owoce morza :blink:

krewetki są dobre a reszta to ......... nie mam pojęcia :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i ew. golono :decayed:

Opublikowano

a to mają być owoce morza :blink:

krewetki są dobre a reszta to ......... nie mam pojęcia :mysli:

Robert się nie zna, on tylko rolada i kluski :decayed:

wie chłop co dobre :wink4::decayed::good:

Opublikowano

:naughty::good:

... tylko rolada i kluski :decayed:

wie chłop co dobre :wink4::decayed::good:

Rolady już mi się jakoś mierzną , teraz wolę różne pieczenie z piekarnika pieczone w tzw. "rękawie" ... ale roladki też jeszcze skubnę z kluskami i modrom kapustą :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

Wiec tak z żarełka jest tez bardzo smaczny kurczak lub kaczka w ichniejszych jakichś 5 smakach -rewekacja dla tych co nie lubia jak jedzenie ucieka im z talerza :> albo na nich patrzy błagalnie :gwizdanie: :wink4: .

Żabie udka i krewetki mniam :slina: .

Opublikowano

:naughty::good:

... tylko rolada i kluski :decayed:

wie chłop co dobre :wink4::decayed::good:

Rolady już mi się jakoś mierzną , teraz wolę różne pieczenie z piekarnika pieczone w tzw. "rękawie" ... ale roladki też jeszcze skubnę z kluskami i modrom kapustą :rolleyes:

no w sumie masz rację:) ileż można te rolady wp***dalać ;D

ale dobry de volaille albo jakieś mięso zawinięte i nafaszerowane jakąś szyneczką, papryką etc. czemu nie :naughty: ja też tam jestem bardziej tradycyjny w kuchni :wink4: raz mi moja zrobiła pizzę z frutti di mare, na początku mi to tylko jakoś dziwnie szmakowało, se myśle nie będę jej dołował :decayed: a potem sie kapnąłem :sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 17:57_________________________________________________kaj sie Wilma straciła ? zdołowaliście ta boroka wtedy na tym spocie albo jako :decayed: ? kurde ta S8 czyniła ją taką tajemniczą :decayed: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 17:59_________________________________________________czekam na wyniki z dzisiejszego egzaminu, i mom jakoś większe herzklekoty niż na samym egzaminie teraz :confused4:

Opublikowano
  • Autor
kaj sie Wilma straciła ?

pewnie tak ją ta farma wciągnęła :>

Opublikowano
kaj sie Wilma straciła ?

pewnie tak ją ta farma wciągnęła :>

:polew: :laghing2:

Opublikowano

dobra roladka nie jest zla :naughty: handluje nimi to musze chwalic :gwizdanie: hehekrewetki jadlem, ale zabie udka?? :no:

Opublikowano

dobra roladka nie jest zla :naughty: handluje nimi to musze chwalic :gwizdanie:

handlujesz roladami ?

Opublikowano

tak. przedstawicielem masarni jestem :cool1: towarek mam naprawde piwerwsza klasa. bez atomow i witamin z grupy E. mowie tylko o roladach oczywiscie :decayed:

Opublikowano

wiadomo SWD :tongue4: jeden taki zabilby nas pod koszalinem, jak jechalismy na wakacje :wallbash:

Opublikowano

no no Pany jeszcze troche i 900etka pęknie :naughty: cosik opornie tam ta setka szła, trzeba se chycić zaś za spamerstwo :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:47_________________________________________________A-rek które fele od Nosba chciałeś kupić ? te od porsche które miał w tej czarnej b5 ???

Opublikowano

wpadl umnie hid4300k i fis;d ale narazie bez funkcji. za zimno bylo.. :( a w blaszaku zbytnio miejsca nie ma :kwasny:

Opublikowano

to niech Ci wpadnie :

-zawias 1bv do mojego

-bixy rezane

-zderzak ze spryskami(w kolorze moim of korz)

-18"-tki H4mm3R'owe

- :mysli:

jak masz takie szczęście :decayed::good::naughty::kox:,jak se coś jeszcze przypomnę to napiszę :decayed:

Opublikowano

ehehehe porozgladam sie tu i owdzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.