Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

również dzięki za spota :notworthy:

dzięki za spotkanko :good: ,sorki za poślizg :embarrassed:

Dzięki za przywiezienie siatek :good:

a kiedy mi przywieziesz :?: :rolleyes:

tak wyglądał koło południa

0bde0f3e8ff82333med.jpg

ładne parkowanie :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

przed południem

za***isty przód Arek :good:

Opublikowano

widziałem widziałem, ale jakoś mi ta stylizacja nie podchodzi... ale jeśli to od Hofele to cena godna uwagi :good:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 12:56_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

a kiedy mi przywieziesz :?: :rolleyes:

jak dostanę od H4mm3R'a :tongue4::wink4:

ładne parkowanie :>

dzięki :decayed:,to są jedyne miejsca wolne wieczorami pod blokowiskami,nikt tam nie wjeżdża bo stromo i ślisko :decayed::naughty:

Opublikowano

a kiedy mi przywieziesz :?: :rolleyes:

jak dostanę od H4mm3R'a :tongue4::wink4:

ładne parkowanie :>

dzięki :decayed:,to są jedyne miejsca wolne wieczorami pod blokowiskami,nikt tam nie wjeżdża bo stromo i ślisko :decayed::naughty:

stoisz na ręcznym w zima :gwizdanie: :decayed:?

Opublikowano

:hi: :hi:

To mnie cieszki że siateczki pasują :wink4:

nas też to cieszy :decayed::naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 13:04_________________________________________________

a kiedy mi przywieziesz :?: :rolleyes:

jak dostanę od H4mm3R'a :tongue4::wink4:

ładne parkowanie :>

dzięki :decayed:,to są jedyne miejsca wolne wieczorami pod blokowiskami,nikt tam nie wjeżdża bo stromo i ślisko :decayed::naughty:

stoisz na ręcznym w zima :gwizdanie: :decayed:?

a co w tym złego :?:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 13:04_________________________________________________nigdy mi nic nie zamarzło ,nigdy ,znajomi nieraz opowiadali ,ze zamarzły im hamulce :blink:,mi się to nigdy nie stało[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 13:06_________________________________________________

a kiedy mi przywieziesz :?: :rolleyes:

jak dostanę od H4mm3R'a :tongue4::wink4:

z najświeższych info statek cumuje znów za jakieś 2 tygodnie :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

To mnie cieszki że siateczki pasują :wink4:

nas też to cieszy :decayed::naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 13:04_________________________________________________

a kiedy mi przywieziesz :?: :rolleyes:

jak dostanę od H4mm3R'a :tongue4::wink4:

ładne parkowanie :>

dzięki :decayed:,to są jedyne miejsca wolne wieczorami pod blokowiskami,nikt tam nie wjeżdża bo stromo i ślisko :decayed::naughty:

stoisz na ręcznym w zima :gwizdanie: :decayed:?

a co w tym złego :?:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 13:04_________________________________________________nigdy mi nic nie zamarzło ,nigdy ,znajomi nieraz opowiadali ,ze zamarzły im hamulce :blink:,mi się to nigdy nie stało[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 13:06_________________________________________________

a kiedy mi przywieziesz :?: :rolleyes:

jak dostanę od H4mm3R'a :tongue4::wink4:

z najświeższych info statek cumuje znów za jakieś 2 tygodnie :decayed:

:hi: poszły jak świeże bułeczki z piekarnii :)

Opublikowano
:hi: siemanko m3rvin , poszły właściwie zanim przyszły :naughty:
Opublikowano
  • Autor

ja może jeszcze dzisiaj swoją siateczke odbiore :naughty:

ale mnie dzisiaj coś je...ło w karku i nie umie się w prawo obrucić :kwasny:

Opublikowano

:hi: po robocie

Hammer , wystaw je na "ogólnym" za co najmniej 150 zł :cool1: dla nas wiadomo zniżka na 130 :wink4:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 15:37_________________________________________________

stoisz na ręcznym w zima :gwizdanie: :decayed:?

a co w tym złego :?:

nigdy mi nic nie zamarzło ,nigdy ,znajomi nieraz opowiadali ,ze zamarzły im hamulce :blink:,mi się to nigdy nie stało

Zamarza im ręczny bo go właśnie nie używają lub rzadko , mi też jeszcze nigdy nie zamarzł ( oprócz malucha , ale akurat w tym aucie hamulce łapało co chwila ), jedynie jak już mamy z - 20oC to wtedy już staram się nie zaciągać ręcznego , poza tym wpływ na to ma jakość płynu hamulcowego , który powinien być wymieniany co dwa lata !

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 15:43_________________________________________________

...ale mnie dzisiaj coś je...ło w karku i nie umie się w prawo obrucić :kwasny:

Ja bo za dużo z krzyża teraz spuszczasz :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:hi: po robocie :)
Opublikowano
  • Autor
Ja bo za dużo z krzyża teraz spuszczasz

dziwnym trafem chwyciło mnie to jak na rondzie na ul.Zebrzydowickiej spojrzałem się za blondynom w srebrnym Seicento oklejonym reklamami :mysli:

:>

:hi: po robocie :)

:hi:

Opublikowano
Ja bo za dużo z krzyża teraz spuszczasz

dziwnym trafem chwyciło mnie to jak na rondzie na ul.Zebrzydowickiej spojrzałem się za blondynom w srebrnym Seicento oklejonym reklamami :mysli:

:>

A widzisz , Bóg Cię skarał :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ja bo za dużo z krzyża teraz spuszczasz

dziwnym trafem chwyciło mnie to jak na rondzie na ul.Zebrzydowickiej spojrzałem się za blondynom w srebrnym Seicento oklejonym reklamami :mysli:

:>

A widzisz , Bóg Cię skarał :gwizdanie:

:decayed:

teraz ta blondyna powinna mi wymasować kark....

Opublikowano

teraz ta blondyna powinna mi wymasować kark....

Teraz mi masuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

teraz ta blondyna powinna mi wymasować kark....

Teraz mi masuje :decayed:

ale to mnie boli :baseball:

:decayed:

Opublikowano

ku se APAP :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nasmarowałem się kóńskom maścią :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.