Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:naughty: krupnik? :cool1:

Ja jutro odpadam :wink4:

Dziś był Bols :thumbdown:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do przelewu , gadałem z Tomkiem i jak chcesz możesz mi dać jutro kaskę a ja muą okazję , byłem na urodzinach :decayed:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:35_________________________________________________

tylko ze ja mam przelew koło 10-ego ;(

Opublikowano

To Artur ma 10 przelew czy Ty ?

Po Twoim cytowaniu wyszło , że Artur :cool1:

Opublikowano

:naughty: krupnik? :cool1:

Ja jutro odpadam :wink4:

Dziś był Bols :thumbdown:

bolls sie dawno popsuł krupnik rządzi :gwizdanie: :naughty::wink4:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:42_________________________________________________

To Artur ma 10 przelew czy Ty ?

Po Twoim cytowaniu wyszło , że Artur :cool1:

:polew: :polew: :polew: ja -a cytat sie pomieszał po kasowaniu :kox:
Opublikowano

Krupnik i Stock :naughty::wink4:

Opublikowano

Piotrek co Ty cytujesz ,gdzie ja coś o moim przelewie pisałem ,chłopie nie pij już :decayed: .

Opublikowano

Krupnik i Stock :naughty::wink4:

:mysli: musze kiedys zadegustowac stock-a :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:45_________________________________________________

Piotrek co Ty cytujesz ,gdzie ja coś o moim przelewie pisałem ,chłopie nie pij już :decayed: .

dopiero 1 browca wypiłem -nie umie cytowac widocznie :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:46_________________________________________________to Robercik nie skumał po Stock-u :polew:
Opublikowano

Piotrek co Ty cytujesz ,gdzie ja coś o moim przelewie pisałem ,chłopie nie pij już :decayed: .

Artur to mówisz , że dopiero 10 :decayed:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mam 10 -tego faktycznie ale nic nie pisałem o tym :> .

Opublikowano

Piotrek co Ty cytujesz ,gdzie ja coś o moim przelewie pisałem ,chłopie nie pij już :decayed: .

Artur to mówisz , że dopiero 10 :decayed:

:kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:49_________________________________________________

Mam 10 -tego faktycznie ale nic nie pisałem o tym :> .

ja to wiem :)
Opublikowano

Ide zaraz nyny.

Opublikowano

Robert dopiero 10-ego dostaniesz siatka :gwizdanie: :kox::decayed:

Opublikowano

Mam 10 -tego faktycznie ale nic nie pisałem o tym :> .

Wiem , żartowałem :decayed:

to Robercik nie skumał po Stock-u :polew:

Skumałem , ale jakby nie było tak zacytowałeś :cool1:

Opublikowano

Robert dopiero 10-ego dostaniesz siatka :gwizdanie: :kox::decayed:

Ja dostanę jutro :cool1: ... a nawet dziś :decayed:

Opublikowano

Mam 10 -tego faktycznie ale nic nie pisałem o tym :> .

Wiem , żartowałem :decayed:

to Robercik nie skumał po Stock-u :polew:

Skumałem , ale jakby nie było tak zacytowałeś :cool1:

bo sie 2 cytaty :sexinbed::polew:
Opublikowano

Ide zaraz nyny.

Kaj uciekosz chlopie ???

Opublikowano

Ide zaraz nyny.

Kaj uciekosz chlopie ???

Miołeś byc :naughty: na chwila
Opublikowano

Musze pospac wczoraj na urodzinanch siosterki do 2:00 my pili i dzisiaj sie troche czuje jeszcze skolowany. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.