Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja się zastanawiam ,czy od H4mm3R'a nie wziąć jego kółek jak się będzie pozbywał :mysli:

H4mm3R ma łopaty RS6 w ilu calach :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

18"

Opublikowano

do felg Porsche dać dekielek Audi..... :no:

no a jak :wink4:

Z Porsche te mi się podobają ( może są "oklepane" , ale za***iste )

62271441.jpg

Opublikowano

:)

a7e2f583845db599med.jpg

No te już ładniejsze :wink4: ... dekielek z :audi: i będzie :slina:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:29_________________________________________________PS. to 18" :mysli:

Ty to się znasz jak szkubaniu pierza :gwizdanie:

Opublikowano

wystawię moje może ktoś się skusi :wink4: na 8" w 17" z a8

Opublikowano

ja się zastanawiam ,czy od H4mm3R'a nie wziąć jego kółek jak się będzie pozbywał :mysli:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:41_________________________________________________i do tego zmienić coś w moim 1be żeby siadł niżej i zostawiłbym już tak

Przecież chciałeś kupować [b7] :?: :mysli:

Opublikowano

lece do roboty

narka

Opublikowano

Ty to się znasz jak szkubaniu pierza :gwizdanie:

:baseball::vava:

Opublikowano

od czegoś trza zacząć :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:47_________________________________________________a zawias też na podmianę z kimś bym spróbował zrobić :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:48_________________________________________________ide

Opublikowano

Tu masz np. te pierwsze z Lambo w Golfie ... dekielek ma z VW ... można ???

14806232.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tu masz np. te pierwsze z Lambo w Golfie ... dekielek ma z VW ... można ???

14806232.jpg

ja wiem że można ale ja bym się nie wstydził pokazać z jakiego auta one pochodzą :tongue4:

ps: ta pierwsza fota nie chce mi się władować

Opublikowano

ps: ta pierwsza fota nie chce mi się władować

:mysli: :mysli: :mysli:

PS. te z Sirocco będą ogień :naughty::slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

już mi się władowała :>

to był mój faworyt na ten sezon i mogłem je już mieć w garażu :decayed:

Opublikowano

:) Widze Pany ,że powoli do wiosny się szykujecie z alumami :>[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:14_________________________________________________

:hi: :hi:

Siatkę sprawdzałem i pasuje cacy :good: dziś podrzucę jedną Arturowi i możecie jutro obadać na spocie, bo mnie nie będzie.

Jeśli ktoś jest chętny, to od razu pisać, bo wieczorem wrzucę je do działu sprzedam :wink4:

Odłóż jedną dla mnie :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:19_________________________________________________

:hi:

1 egzam zdany na 5, przy dobrym wietrze od wtorku mogą być w końcu ferie :naughty:

Ode mnie również gratki :cool1::good:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:24_________________________________________________No chyba Wszyscy pitli na skoki-a jo mom telewizor w tym samym pokoju :decayed:
Opublikowano
  • Autor
No chyba Wszyscy pitli na skoki-a jo mom telewizor w tym samym pokoju

dobrze że przypomniałeś :>

Opublikowano

Ja w pracy i bez telewizora :wallbash: .

Opublikowano
  • Autor

Polacy narazie na 2 miejscu :good:

Opublikowano

Dzieki za relacjonowanie :decayed:

Opublikowano

graty Badboy :good:

dołączam się :good: :oklaski: ... :naughty:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:12_________________________________________________

:hi: :hi:

Siatkę sprawdzałem i pasuje cacy :good: dziś podrzucę jedną Arturowi i możecie jutro obadać na spocie, bo mnie nie będzie.

Jeśli ktoś jest chętny, to od razu pisać, bo wieczorem wrzucę je do działu sprzedam :wink4:

Ja jestem chętny :wink4:

dzięki Pany :good: jak mi się uda we wtorek to na pewno będę częściej tu zaglądał :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________Żyła jebnął 132m :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.