Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rok siedzę na L4 to stwierdzili że mi się należy :polew:

Oooo... to musisz być poważnie chory

zresztą od dawna się domyślałem ( że masz coś nie teges z beretem ) :naughty:

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no raczej inaczej by mnie tu nie było :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Dzień doberek po pracy

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 09:08_________________________________________________

Badboy to ogloszenie pamietam juz dobry rok temu :P a moze i ze 2lata temu :mysli: bo chyba jeszcze jak b6 szukalem to ogladalem tez s4 b5 :wink4:

Opublikowano

Pany na dniach powinny być siateczki :cool1: pytałem ostatnio w ASO ile kosztuje taka ori siateczka, to mi gościu 400zł krzyknął :blink: :gwizdanie:

Opublikowano

Masz zamiar wywindowac cene , tylko tak co bysmy w ASO taniej nie dostali :decayed: .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________Tak poza tym to :hi: wszystkim co dobrze dzis spali :wink4:

Opublikowano

Masz zamiar wywindowac cene , tylko tak co bysmy w ASO taniej nie dostali :decayed: .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________Tak poza tym to :hi: wszystkim co dobrze dzis spali :wink4:

Artur co to na Ciebie 400zł :decayed:

PS. Patrz co kupiłem na próbę :naughty:

http://allegro.pl/felgi-19-audi-vw-5x112-model-rs4-i1406046213.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:20_________________________________________________Zawias z s-line tylko kolo nie napisał z jakiego silnika :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/zawieszenie-sportowe-a4-s-line-i1434227630.html

Opublikowano

Hamer - te felgi wisiały chyba 3 miesiące - to plastelina jakich mało - o czym zresztą cena świadczy :wink4:

Opublikowano

Hamer - te felgi wisiały chyba 3 miesiące - to plastelina jakich mało - o czym zresztą cena świadczy :wink4:

Na toczenie po wsi, dobre to jest :decayed:

Opublikowano

za tą cene są :good:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:32_________________________________________________tylko jeszcze opony musisz dorwać - nie mają Q masz o tyle łatwiej że nie musisz mieć wszystkich opon takich samych co znacznie ułatwia zakup używek

Opublikowano

Masz zamiar wywindowac cene , tylko tak co bysmy w ASO taniej nie dostali :decayed: .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________Tak poza tym to :hi: wszystkim co dobrze dzis spali :wink4:

Artur co to na Ciebie 400zł :decayed:

PS. Patrz co kupiłem na próbę :naughty:

http://allegro.pl/felgi-19-audi-vw-5x112-model-rs4-i1406046213.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:20_________________________________________________Zawias z s-line tylko kolo nie napisał z jakiego silnika :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/zawieszenie-sportowe-a4-s-line-i1434227630.html

jakbyś chciał zawias 1BV z Avanta, to nasz kumpel z katowickich (Pajda) chce się zamienić na coś wyższego

Auto przywiezione pół roku temu z DE, więc zawias raczej w dobrym stanie :wink4:

Opublikowano

za tą cene są :good:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:32_________________________________________________tylko jeszcze opony musisz dorwać - nie mają Q masz o tyle łatwiej że nie musisz mieć wszystkich opon takich samych co znacznie ułatwia zakup używek

Nie no żartuję :> inne wzory mi po głowie chodzą, bo bym miał zakaz wjazdu do Knurowa :polew: :polew:

Masz zamiar wywindowac cene , tylko tak co bysmy w ASO taniej nie dostali :decayed: .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________Tak poza tym to :hi: wszystkim co dobrze dzis spali :wink4:

Artur co to na Ciebie 400zł :decayed:

PS. Patrz co kupiłem na próbę :naughty:

http://allegro.pl/felgi-19-audi-vw-5x112-model-rs4-i1406046213.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:20_________________________________________________Zawias z s-line tylko kolo nie napisał z jakiego silnika :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/zawieszenie-sportowe-a4-s-line-i1434227630.html

jakbyś chciał zawias 1BV z Avanta, to nasz kumpel z katowickich (Pajda) chce się zamienić na coś wyższego

Auto przywiezione pół roku temu z DE, więc zawias raczej w dobrym stanie :wink4:

Ja w sumie mam 1BE i to mi wystarcza ale znajomy szuka czegoś :wink4:

Opublikowano

za tą cene są :good:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:32_________________________________________________tylko jeszcze opony musisz dorwać - nie mają Q masz o tyle łatwiej że nie musisz mieć wszystkich opon takich samych co znacznie ułatwia zakup używek

Nie no żartuję :> inne wzory mi po głowie chodzą, bo bym miał zakaz wjazdu do Knurowa :polew: :polew:

Masz zamiar wywindowac cene , tylko tak co bysmy w ASO taniej nie dostali :decayed: .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________Tak poza tym to :hi: wszystkim co dobrze dzis spali :wink4:

Artur co to na Ciebie 400zł :decayed:

PS. Patrz co kupiłem na próbę :naughty:

http://allegro.pl/felgi-19-audi-vw-5x112-model-rs4-i1406046213.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:20_________________________________________________Zawias z s-line tylko kolo nie napisał z jakiego silnika :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/zawieszenie-sportowe-a4-s-line-i1434227630.html

jakbyś chciał zawias 1BV z Avanta, to nasz kumpel z katowickich (Pajda) chce się zamienić na coś wyższego

Auto przywiezione pół roku temu z DE, więc zawias raczej w dobrym stanie :wink4:

Ja w sumie mam 1BE i to mi wystarcza ale znajomy szuka czegoś :wink4:

oki, jakbys co wiedział to daj znać :)

Opublikowano

Artur co to na Ciebie 400zł :decayed:

Tak ,szczegolnie za kawalek siatki .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:57_________________________________________________Stanley ile obniza 1bv w porownaniu do 1be ? Mam takie (1be) zawieszenie w b5 .

Opublikowano

Artur co to na Ciebie 400zł :decayed:

Tak ,szczegolnie za kawalek siatki .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:57_________________________________________________Stanley ile obniza 1bv w porownaniu do 1be ? Mam takie (1be) zawieszenie w b5 .

chyba -30, dosyć twarde jest

Opublikowano

za tą cene są :good:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:32_________________________________________________tylko jeszcze opony musisz dorwać - nie mają Q masz o tyle łatwiej że nie musisz mieć wszystkich opon takich samych co znacznie ułatwia zakup używek

Nie no żartuję :> inne wzory mi po głowie chodzą, bo bym miał zakaz wjazdu do Knurowa :polew: :polew:

Masz zamiar wywindowac cene , tylko tak co bysmy w ASO taniej nie dostali :decayed: .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________Tak poza tym to :hi: wszystkim co dobrze dzis spali :wink4:

Artur co to na Ciebie 400zł :decayed:

PS. Patrz co kupiłem na próbę :naughty:

http://allegro.pl/felgi-19-audi-vw-5x112-model-rs4-i1406046213.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:20_________________________________________________Zawias z s-line tylko kolo nie napisał z jakiego silnika :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/zawieszenie-sportowe-a4-s-line-i1434227630.html

jakbyś chciał zawias 1BV z Avanta, to nasz kumpel z katowickich (Pajda) chce się zamienić na coś wyższego

Auto przywiezione pół roku temu z DE, więc zawias raczej w dobrym stanie :wink4:

Ja w sumie mam 1BE i to mi wystarcza ale znajomy szuka czegoś :wink4:

oki, jakbys co wiedział to daj znać :)

Mi w sumie leży 1BA jakby chciał :wink4: a jaki silnik ?

Opublikowano

za tą cene są :good:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:32_________________________________________________tylko jeszcze opony musisz dorwać - nie mają Q masz o tyle łatwiej że nie musisz mieć wszystkich opon takich samych co znacznie ułatwia zakup używek

Nie no żartuję :> inne wzory mi po głowie chodzą, bo bym miał zakaz wjazdu do Knurowa :polew: :polew:

Masz zamiar wywindowac cene , tylko tak co bysmy w ASO taniej nie dostali :decayed: .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________Tak poza tym to :hi: wszystkim co dobrze dzis spali :wink4:

Artur co to na Ciebie 400zł :decayed:

PS. Patrz co kupiłem na próbę :naughty:

http://allegro.pl/felgi-19-audi-vw-5x112-model-rs4-i1406046213.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:20_________________________________________________Zawias z s-line tylko kolo nie napisał z jakiego silnika :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/zawieszenie-sportowe-a4-s-line-i1434227630.html

jakbyś chciał zawias 1BV z Avanta, to nasz kumpel z katowickich (Pajda) chce się zamienić na coś wyższego

Auto przywiezione pół roku temu z DE, więc zawias raczej w dobrym stanie :wink4:

Ja w sumie mam 1BE i to mi wystarcza ale znajomy szuka czegoś :wink4:

oki, jakbys co wiedział to daj znać :)

Mi w sumie leży 1BA jakby chciał :wink4: a jaki silnik ?

AVF

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.