Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I po nartach :silacz:

mijaliśmy się dzisiaj rano na rondzie "kamyczek" :>

Arek ja już ślepy jestem ;(

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

I po nartach :silacz:

mijaliśmy się dzisiaj rano na rondzie "kamyczek" :>

Arek ja już ślepy jestem ;(

:>

H4mm3R coś linki nie działają :mysli:

Opublikowano

H4mm3R coś linki nie działają :mysli:

A teraz :?: :wink4:

ten drugi tylko działa ( z tą białą 3.0 TDI ) - piękna :slina:

w pierwszym wyskakuje coś takiego "Es wurde kein Autohaus angegeben."

Opublikowano

Ta biała wystarczy żeby zerknąć na swój pasek zarobkowy :wallbash:

Opublikowano

Ta biała wystarczy żeby zerknąć na swój pasek zarobkowy :wallbash:

Za tania jest jak dla Ciebie :mysli:

:tongue4:

Opublikowano
:hi: z wieczora przed wyjazdem do niu sącza :>
Opublikowano

:hi: z wieczora przed wyjazdem do niu sącza :>

:hi:

To już tylko "rzut beretem" w strony mojego ojca :wink4:

Opublikowano
To już tylko "rzut beretem" w strony mojego ojca
przyjedź odwiedzić ojca będę tam 3 tygodnie, zabalujemy :drunk: :drunk: ja stawiam :wink4:
Opublikowano

H4mm3R coś linki nie działają :mysli:

A teraz :?: :wink4:

ten drugi tylko działa ( z tą białą 3.0 TDI ) - piękna :slina:

w pierwszym wyskakuje coś takiego "Es wurde kein Autohaus angegeben."

Ten pierwszy link jest do ogłoszenia tej białej B7 :wink4:

Opublikowano
To już tylko "rzut beretem" w strony mojego ojca
przyjedź odwiedzić ojca będę tam 3 tygodnie, zabalujemy :drunk: :drunk: ja stawiam :wink4:

Na L4 :mysli:

Ta biała wystarczy żeby zerknąć na swój pasek zarobkowy :wallbash:

Za tania jest jak dla Ciebie :mysli:

Nooo :decayed:

Opublikowano
Cytat: andy_sky Dzisiaj o 19:53

Cytuj

To już tylko "rzut beretem" w strony mojego ojca

przyjedź odwiedzić ojca będę tam 3 tygodnie, zabalujemy ja stawiam

Na L4

co L4, ZUS mnie na sexnatorium wysyła to jadę :gwizdanie:
Opublikowano
To już tylko "rzut beretem" w strony mojego ojca
przyjedź odwiedzić ojca będę tam 3 tygodnie, zabalujemy :drunk: :drunk: ja stawiam :wink4:

ojca tam nie mam ... pochodzi stamtąd :cool1:

Opublikowano
To już tylko "rzut beretem" w strony mojego ojca
przyjedź odwiedzić ojca będę tam 3 tygodnie, zabalujemy :drunk: :drunk: ja stawiam :wink4:

ojca tam nie mam ... pochodzi stamtąd :cool1:

to kurna weź ojca na ojcowiznę na wspominki :decayed:
Opublikowano

co L4, ZUS mnie na sexnatorium wysyła to jadę :gwizdanie:

Pierwsze słyszę żeby ZUS wysyłał kogoś do sanatorium :mysli:

Opublikowano

co L4, ZUS mnie na sexnatorium wysyła to jadę :gwizdanie:

Pierwsze słyszę żeby ZUS wysyłał kogoś do sanatorium :mysli:

Może Andrzeja matka/żona/kochanka/ciotka ... jest tam kierowniczką :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Spadam narka Panowie :hi:

Opublikowano

Spadam narka Panowie :hi:

Narka :hi:

Opublikowano

co L4, ZUS mnie na sexnatorium wysyła to jadę :gwizdanie:

Pierwsze słyszę żeby ZUS wysyłał kogoś do sanatorium :mysli:

Może Andrzeja matka/żona/kochanka/ciotka ... jest tam kierowniczką :naughty: :gwizdanie:

O o o o właśnie :naughty:

Opublikowano

co L4, ZUS mnie na sexnatorium wysyła to jadę :gwizdanie:

Pierwsze słyszę żeby ZUS wysyłał kogoś do sanatorium :mysli:

Może Andrzeja matka/żona/kochanka/ciotka ... jest tam kierowniczką :naughty: :gwizdanie:

O o o o właśnie :naughty:

rok siedzę na L4 to stwierdzili że mi się należy :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 20:29_________________________________________________

Spadam narka Panowie :hi:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.