Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale następnym razem to powtórzymy ,a co :decayed:

SDC10422.JPG[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:28_________________________________________________ :decayed::rolleyes:

masakra :polew:

Opublikowano

Ale klasa było :good:

Opublikowano

tak,sponiewierałem się okrutnie :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:00_________________________________________________ale przynajmniej sobie nie żałowaliśmy :evil::drunk:

Opublikowano

Cooper 195/65R15 91V Zeon CS6 165zł

Interstate 205/60R15 91V Touring IST (DOT09) 152zł

słyszeliście kiedy o takich oponach, je to co warte? :mysli:

Opublikowano

jeszcze trochę i by było :zemdlal:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:02_________________________________________________

Cooper 195/65R15 91V Zeon CS6 165zł

Interstate 205/60R15 91V Touring IST (DOT09) 152zł

słyszeliście kiedy o takich oponach, je to co warte? :mysli:

ja nie mam żadnych doświadczeń z takimi gumami,pierwsze słyszę :no:

Opublikowano
ja nie mam żadnych doświadczeń z takimi gumami,pierwsze słyszę
ja też nie ale te 1 wyglądają obiecująco [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:06_________________________________________________

483537_1_1_0.jpg

co myślicie?

Opublikowano

Cooper 195/65R15 91V Zeon CS6 165zł

Interstate 205/60R15 91V Touring IST (DOT09) 152zł

słyszeliście kiedy o takich oponach, je to co warte? :mysli:

To jakieś "Chinole" chyba :wink4:

... ale te 1 wyglądają obiecująco

483537_1_1_0.jpg

co myślicie?

Wygląd to nie wszystko ( szczególnie w oponach ) :wink4:

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:10_________________________________________________

jeszcze trochę i by było :zemdlal:

Aaaa , jeszcze troszkę brakowało , nie przesadzaj znowu :cool1:

Opublikowano

na gumie trza pojeździć by móc coś o niej powiedzieć

Opublikowano

na gumie trza pojeździć by móc coś o niej powiedzieć

:good:

Szajsu nie kupuj, bieżnikowane są nawet lepsze niż chinole.

Opublikowano

Fajna ( ale te lampy :gwizdanie: ) , zapewne jest to silnik [bKE] jak ma 116 PS :good: , mało palą te motory ( litr mniej od mojego ) , troszkę dywanik po str. kierowcy zadupcony , ale ogólnie fajna , szczególnie dobra cena jak za ten rocznik ( 2 miechy młodsza od mojej )

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________Myślę , że ze 5-7 koła można by na niej zarobić :wink4:

Jeszcze jakbyś ubił na 7.600/7.700 :naughty:

Opublikowano

Fajna ( ale te lampy :gwizdanie: ) , zapewne jest to silnik [bKE] jak ma 116 PS :good: , mało palą te motory ( litr mniej od mojego ) , troszkę dywanik po str. kierowcy zadupcony , ale ogólnie fajna , szczególnie dobra cena jak za ten rocznik ( 2 miechy młodsza od mojej )

Ori lampy daje i dwa komplety kół na felgach S line.[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:26_________________________________________________Ok spadam bo rano 4,10 pobudka do roboty :hi:

Opublikowano

Ori lampy daje i dwa komplety kół na felgach S line.[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:26_________________________________________________Ok spadam bo rano 4,10 pobudka do roboty :hi:

No to brać :good: Tylko dobrze by było jeszcze coś ubić :naughty:

Nara :hi:

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:30_________________________________________________Ja też spadam ( o 5:00 trza wstać ) :hi:

Opublikowano

wyśpijta się Pany :hi:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:48_________________________________________________cosik na lato do mojego :gwizdanie: ,który wzór wg.Was :?:

http://moto.allegro.pl/alu-felgi-19-5x112-wzor-rs-i1418137739.html

lub

http://moto.allegro.pl/felgi-alu-kola-audi-rs4-rs6-s8-mega-wyglad-i1420495152.html

Opublikowano

Oklepane wzory :gwizdanie: byś coś nowego, innego zapodał :cool1:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 23:51_________________________________________________A jak już chcesz kupować coś z takich wzorów, to tylko ori a nie podróbki :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.